אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
האינטליגנציה הרוחנית של המזלות

האינטליגנציה הרוחנית של המזלות

האינטליגנציה הרוחנית, אינה רק היכולת האינטואיטבית של מזל כזה או אחר להבין תהליכים או לחוש ולחוות תחושות כאלה או אחרות. במילים אחרות אינטואיציה מפותחת ככל שתהיה הינה רק אחד התנאים לקיומה של האינטליגנציה הרוחנית.


אם כן, מהם הסימינים המעידים על קיומה של אינטליגנציה הרוחנית? נתחיל דווקא מן הכבד אל הקל. יכולת השינוי היא היכולת המעידה בוודאות גמורה על רמה גבוהה ביותר של אינטליגנציה הרוחנית. כאשר מדברים על יכולת השינוי, הכוונה היא לטרנספורמציה של ממש. במילים שונות אפשר לכנות אותה יכולת ההמרה, והכוונה היא ליכולת לשנות מצב נתון א ולהופכו למצב נתון. בלשון המקורות,זוהי בדיוק אותה יכולת לשנות את "רוע הגזרה".


מי אם כן מבין שנים עשר המזלות ניחן ביכולת נפלאה זו? או לחילופין מי מבין גלגל המזלות הגיע לעולמנו עם פוטנציאל מובהק לפתח יכולת כזו? ובכן התשובה היא: ילידי החודשים פברואר ואוגוסט. חודשים אלה כוללים בתוכם את המזלות: דלי, דגים, אריה ובתולה.

היכולת הבאה המעידה על אינטליגנציה הרוחנית טובה היא יכולת הבקשה. אל נא תטעו לחשוב כי יכולת הבקשה פרושה היכולת לבקש עבורכם. לא ולא. זוהי יכולת אמנם בדרגה שנייה, כי ציינתי קודם שאני אמנה את היכולות מן הקל אל הכבד, אך עדיין זו היא יכולת שדורשת משמעת רוחנית רצינית ביותר.

הכוונה כמובן ליכולת של בני מזל מסויים לבקש למען הזולת. יכולת זו ידועה בפילוסופיה המיסטית בשם: "יכולת הברכה או יכולת האמירה". ומי מבין שנים עשר המזלות ניחן ביכולת נהדרת כזו? או כפי, שציינתי קודם ניחן בפוטנציאל להשיג יכולת זו. כמובן, המזלות שהוזכרו קודם: דלי ,דגים, אריה ובתולה, ואליהם מתווספים ילידי החודשים: מאי  ואוקטובר, המזלות השייכים לחודש זה הם שור, תאומים, מאזניים ועקרב.

עד כה מנינו שמונה מבין שנים עשר המזלות. נותרו ארבעה נוספים בגלגל, ואלו הם: טלה, גדי, קשת וסרטן. המזלות הללו ניחנו ביכולת הזיהוי, או כמובן בפוטנציאל לפתח יכולת זו. זוהי בעצם היכולת הקלה ביותר של האינטיליגנציה הרוחנית.


ועל כן, כל שנים עשר המזלות הגיעו לעולם עם אפשרות לממש יכולת זו. מהי אם כן יכולת הזיהוי?יכולת הזיהוי היא היכולת להבדיל בין אמת ושקר. ולמרות שיכולת זו נמנתה כשלישית,שלא תהיה קלה בעיניכם...


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 

למאמרים נוספים:
המזלות המיסטיים
אסטרולוגיה שנתית
אסטרולוגיה שבועית
התאמה זוגית בין מזלות

אסטרולוגיה קבלית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי