אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי אפריל 2020

הורוסקופ חודשי אפריל 2020

מאת: דניאל רועה


הדבר הבולט של חודש אפריל הוא המעבר הזמני עד 2 ליולי של כוכב שבתאי שעבר לאחרונה ממזל גדי למזל דלי וגם כוכב מאדים עובר למזל דלי כעת. שבתאי שליט מזל גדי מייצג אנרגיה של מאמץ והישג, של קושי וגם בדידות אך גם עמידות ואורך רוח וכשהוא נמצא כעת במזל דלי המייצג מדע וטכנולוגיה, ואינטרנט וחברה אנחנו מבינים שיש כרגע מאמץ בכל העולם להגיע לתרופה או חיסון לווירוס הקורונה ורצון למצוא ריפוי לעולם שעשוי להימצא בעוד כ 6 חודשים או פחות. שבתאי בדלי יכול להצביע על קושי והסתגרות חברתית והקושי להיפגש יביא וימסד כל מה שניתן לעשות מרחוק. אוראנוס, שליט מזל דלי בשור שאליו מתקרב שבתאי בדלי לזווית מאתגרת עשוי להצביע על מהפכה כלכלית והתנגדות כנגד הממסד שלא מכבד את הכלל ומציאת פתרונות לעקוף את המצב כרגע כולל חיזוק נושא הבארטרים (החלפות של שירותים וסחורות) עד יעבור זעם ופיתוח גישה חברתית והומניטרית להקל על המצב.

 

טלה   21.3-20.4  עם השמש במזל טלה ומאדים, שליט מזלכם במזל דלי וגם כוכב שבתאי, זה הזמן לקחת את המושכות ולהוביל בתחום החברתי. טלאים רבים ימצאו עצמם בהובלה או הקמה של ארגונים חברתיים למען הכלל. מרקורי הנמצא בצמוד לכוכב נפטון בדגים לא מראה על חדות מחשבה ודיוק לפרטים אך יחד עם זאת על יכולת להתגייס לרעיון גדול ולהשפיע על מסות של אנשים ולכן חשוב שתבדקו על כל מסר שאתם מעבירים במיוחד אם יש לו השפעה על קהילה גדולה של אנשים. צמידות של כוכב צדק לכוכב פלוטו בבית הקריירה שלכם ובמזל גדי מצביע על שאפתנות יתר ועל יכולת השפעה בתחום הקריירה אך חשוב שתנהגו כמה שיותר ממקום אתי ולא תעברו על החוקים.

 

שור  21.4-20.5  כניסתו של כוכב שבתאי לבית הקריירה ולמזל דלי עד ה 2 ליולי 2020 והימצאותו של כוכב אוראנוס במזל שור עשוי להצביע על תקופה עם הרבה מאוד שינוים גם עבורכם. השקט הנפשי והשקט שלכם יכול להיות נכס עבורכם ועבור הקהילה שלכם ולקדם אתכם בתחום הקריירה מלבד שאר הכישרונות שלכם במיוחד בתקופה שחלק גדול מהאנשים לא רגועים. השילוב של שבתאי ואוראנוס שכבר הוזכר וכניסת ונוס לבית הכספים ולמזל תאומים מצביע על צורך לתקשר עם הסביבה שלכם גם אם זה אונליין כרגע על מנת שייכרו וידעו עליכם כדי לשפר את המצב הפיננסי. כמו כן חשוב שאם יש רעיונות בתחום הפיננסי לא ישמור אותו לעצמכם אלא לשתף את האחרים.

 

תאומים 21.5-21.6  ב 3 לאפריל יכנס כוכב ונוס למזל תאומים מה שעשוי להטיב עמכם בתחום הרומנטי והחברתי גם אם כרגע זה בעיקר מרחוק. הרגשתכם תשתפר ואנשים ימשכו אליכם יותר ולקלילות שלכם מה שנראה כמשאב יקר בימים אלו. כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אמנם יצא זה מכבר ממצב של נסיגה אך הוא עדיין נמצא במזל דגים וייצמד לכוכב נפטון במזל דגים בבית הקריירה והמעמד שלכם מה שיכול להצביע על חוסר שליטה ועל תקשורת יותר מבולבלת לפחות עד 5 לאפריל. השמש הנמצאת במזל טלה יכול להצביע על תקופה שבה אתם נותנים את הטון בעניינים חברתיים או יוזמים מיזמים חברתיים וארגונים לטובת הקהילה.

 

סרטן  22.6-22.7  יציאתם של כוכב שבתאי בשלב זה וכוכב מאדים ממזל גדי ומבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי ליצור הקלה משמעותית כרגע למרות שלא יחסרו אתגרים בהמשך עם שותפים ובני זוג. מבחינה כלכלית יש לשים לב ולנהוג באחריות עם כספם של אחרים במיוחד אם אתם עוסקים בתפקיד ציבורי או עובדים בבנק או אחראים על כספם של ארגון או עמותה כלשהיא. השמש הנמצאת בבית הקריירה שלכם ובמזל טלה מצביע על תקופה שבה אתם עשויים לפעול בצורה אמיצה יותר ולקחת החלטת במהירות גדולה יותר בתחום הקריירה. חשוב שתמנעו מהחלטות אימפולסיביות שעלולות לפגוע בכם בעיקר לקראת אמצע החודש.

 

 

אריה 23.7-22.8  כניסת כוכב שבתאי למזל דלי והיצמדותו כרגע לכוכב מאדים כאשר שניהם נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם כרגע מצביע על תקופה מאתגרת עם בני זוג ושותפים במיוחד עם נולדתם בימים הראשונים של המזל. יתכן ותרגישו יותר בדידות בגלל שאין לכם קהל טבעי מקרוב אלא אם אתם אושיות אינטרנט או שקשה לכם להעביר מהלכים עם שותפים למיניהם ויש התנגדויות כלפיכם או שאתם מתנגדים לשותפים האחרים. אורנוס אשר נמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל שור ובזוויות מאתגרות למאדים ושבתאי יכול להצביע על צורך באימוץ מהלכים יוצא דופן על מנת לגייס כספים או על קשיי נזילות כספית בקריירה.

 

בתולה 23.8-22.9  כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אמנם חזר זה מכבר להילוך ישיר אך הוא נצמד לכוכב נפטון כאשר שניהם נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שיכול להצביע על יותר בלבלול וחוסר בהירות בתקשורת עם בני זוג ושותפים למיניהם. יחד עם זאת כניסת ונוס למזל תאומים ולבית הקריירה והמעמד שלכם עשויה להטיב עמכם ולעזור לכם ליצור יחסים שיטיבו עמכם בתחום הקריירה שלכם. צמידות בין שבתאי למאדים בבית העבודה והבריאות שלכם ובמזל דלי יכול להצביע על יותר שאפתנות בעבודה אך גם על יותר אתגרים וגם על צורך לשמור על הבריאות ולא לדחות דברים כרגע. תקופה טובה עם אפשרות לפריצת דרך לאמנים וליוצרים שביניכם.

 

מאזניים 23.9-23.10  יציאתם של הכוכבים מאדים ושבתאי מבית המשפחה והבית שלכם מצביע על הקלה בעומס שהרגשתם בתחום המשפחתי והבית. יחד עם זאת צמידות בין פלוטו לכוכב צדק יכול להצביע על שינויים נוספים שתצטרכו לעשות אם זה בהיבט של ארגון מחדש או בהקשר הפסיכולוגי ועם עולמכם הפנימי כולל שינוי גישה לגבי הבית והמשפחה. הכוכבים נפטון ומרקורי הנמצאים כעת בצמידות בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל דגים מצביעים על התגייסות למען הכלל ועומס של עבודה כולל התנדבות למען הקהילה. אתם שוכחים מעצמכם וזה עלול להחליש אתכם ואת המערכת החיסונית שלכם ולכן כדאי גם לשים גבולות במידת האפשר. כניסת ונוס למזל תאומים עשוי להקליל את המצב.

 

עקרב  24.10-21.11  הכוכבים שבתאי ומאדים אשר נכנסו לבית המשפחה והבית שלכם מצביעים על תקופה יותר מאתגרת בעיקר בתחילת החודש שבו אתם מרגישים צורך לפעול אך מרגישים שזה לא מתאפשר אולי בגלל המצב והחובות בבית עם המשפחה או ההסגר. השמש הנמצאת בבית העבודה ובמזל טלה מצביע שממש בקרוב תחושו הקלה ותוכלו קצת יותר לממש את היצירתיות שלכם ולהוביל רעיונות טובים. כוכב מרקורי אשר נצמד בתחילת החודש לנפטון במזל דגים יכול להצביע על אתגר מול הילדים ותחושת חוסר שליטה וחוסר אונים חשוב לדאוג לחיזוק המערכת החיסונית של ילדיכם, הפיזית והרגשית במיוחד בשבוע הראשון של אפריל.

 

קשת  22.11-21.12  יציאתם של הכוכבים שבתאי ומאדים מבית הכספים והרכוש שלכם עשוי להצביע על הקלה בכל הנושאים הכספיים והפיזיים. יחד עם זאת כוכב צדק הנצמד לכוכב פלוטו באותו בית יכול להצביע על צורך להתחדש בתחום הפיננסי ולא לסמוך רק על המזל אלא למצוא רעיונות חדשים לשיפור המצב. היצמדותו של כוכב מרקורי לכוכב נפטון בבית המשפחה והבית שלכם יכול להצביע על קצת בלבול ואפילו הזנחה של הסביבה הקרובה או התנהלות לא ברורה בענייני היום יום או תקשורת לקויה עם הבית ובני המשפחה או אחד ההורים. תקופה טוב לאמנים וליוצרים שביניכם. נצלו תקופה זו ליצירה במידת האפשר.

 

גדי  20.1 – 22.12  יציאתם של כוכב שבתאי ומאדים מהמזל שלכם יכול להצביע על הפחתת העומס בנושאים אישיים . יחד עם זאת כניסתם בצמידות לבית הכספים ולמזל דלי זה עתה יכול להצביע על אתגרים ברמה הכספית ועם רכוש וקושי ב תזרים המזומנים שלכם או העסק שלכם. מאדים בדלי יכול לעזור לכם לפעול בצורה מקורית ויצירתית ולהיעזר באינטרנט על מנת למצוא פתרונות ולהעצים את מצבכם הפיננסי. התקשורת עם הסביבה שלכם הקרובה מושפעת מצמידות של כוכב מרקורי ונפטון הנמצאים במזל דגים מה שמצביע על קושי בתקשורת או על קושי להיות נגישים לקרובים לכם. השמש במזל טלה ובבית המשפחה והבית שלכם מצביע על מיקוד אנרגיה ועשייה ועל הבית והמשפחה כמרכז הכוח שלכם כעת.

 

דלי  21.1-18.2  האירוע המרכזי אצלכם הוא כניסת כוכב שבתאי למזל דלי והיצמדותו לכוכב מאדים שנכס אף הוא למזל דלי. כוכב שבתאי יישאר בשלב ראשון במזלכם עד 2 ליולי 2020 ויחזור למזל גדי. זוהי תקופה יותר מאתגרת לא רק בגלל הקורונה במיוחד למי שנולדו ב 3 או 4 ימים הראשונים של מזל דלי. יחד עם זאת זו יכולה להיות גם שעתכם הגדולה ואם תדעו למנף את התקופה הזו תצאו מורווחים. חשוב לא להיכנס למרה שחורה בתקופה הזו. תסתמכו על האינטליגנציה הגבוהה שלכם ועל כושר האלתור כדי לצאת מהקשיים. צמידות מרקורי לנפטון בבית הכספים ובמזל דגים מצביע על הצורך להתנהל עם כספים בצורה חכמה ומפוקחת לפחות בשבועות הקרובים.

 

דגים  19.2-20.3  כוכב מרקורי הנצמד בתחילת החודש לנפטון, שליט מזלכם יכול להצביע על תקופה נהדרת לאמנים וליוצרים שביניכם במיוחד למי שעוסקים בכתיבה או מוזיקה ולכן כדאי בתקופה זו להשקיע את הזמן במידת האפשר ביצירה. יחד עם זאת צמידות זו עלולה להקשות על ענייני ניהול החיים, ניירת, חשבונות וכל מה שדורש מכם דיוק ובהירות ולמרות זאת אל תזניחו כי זה עלול לעלות ביוקר. הימנעו מבדידות בתקופה זו וצרו קשר טלפוני או בכל מדיה אפשרית או עם המשפחה ובני הבית ואל תסתגרו עכשיו. השמש הנמצאת בבית הכספים ובמזל טלה מצביע על יותר יוזמה ואומץ בעניינים כספיים. יחד עם זאת לאור חוסר הבהירות האישית שלכם כדאי שתמתינו מספר שבועות במידת האפשר.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :     

072-3401003 שלוחה 55 


 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי