אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי מאי 2014 - מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

הורוסקופ חודשי מאי 2014 - מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55תחזית אסטרולוגית חודשית  מאי 2014

 

לאחר חודש אפריל אינטנסיבי ומאתגר עושה רושם שחודש מאי יאפשר לקחת אוויר לנשימה וליהנות מיותר יציבות. הצלב שנוצר במזלות היוזמה נפרם בהדרגה ומאפשר ליישם את כל ההחלטות שהגעתם אליהם. כמו כן כוכב מאדים אשר היה בנסיגה במזל מאזניים מזה מספר שבועות ייעצר ב 20 למאי ויכנס להילוך ישיר מה שעלול לשחרר המון אנרגיה ולאפשר ליישם החלטות בנושא מערכות היחסים וזוגיות.
שור 21.4-20.5      כוכב מאדים הנמצא במזל מאזניים ובבית העבודה והשרות שלכם יעבור להילוך ישיר  ב 20 במאי ויאפשר לכם לפעול ביתר קלות ולממש את הרצונות והמטרות שלכם בתחום המקצועי. מכיוון שבית העבודה שלכם נמצא במזל מאזניים עיקר השינויים אצלכם יהיו סביב נושא של מערכות יחסים, שיתופי פעולה ויצירת איזון והרמוניה כלליים במקום העבודה ועם מי שעובד מולכם. כוכב מרקורי והשמש הנמצאים במזלכם מאפשרים לכם יותר יציבות ובהירות וגם ביטחון יחד עם זאת יצירת זווית מאתגרת בין כוכב מרקורי וכוכב שבתאי הנמצא בבית הזוגיות שלכם כבר בתחילת החודש מצביע על תקשורת מאתגרת ונוקשה לזמן קצר עם בני זוג ושותפים למיניהם. כלכלית זהו חודש טוב ושופע הצעות בתחום הכלכלי והעסקי.


תאומים 21.5-21.6      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם וזוהי תקופה שבה שחררתם לא מעט דברים ויתכן וחלק מכם מרגיש מרוקן או מבולבל מעט אך החודש תהיה לכם הזדמנות לתכנן תוכניות חדשות ולבנות תשתית עסקית ומקצועית לשנה הקרובה ואף מעבר. כוכב צדק שליט בית הזוגיות והשותפויות שלכם יצור זוויות הרמוניות לכוכב שבתאי ולשמש מה שעשוי להצביע על מגמה של יותר יציבות ורצון למסד יחסים בתחום הרומנטי. כמו כן שפע של הצעות לשיתופי פעולה יגיעו אליכם ויאשרו לכם לשפר את מצבכם הפיננסי. סיום נסיגת מאדים יאפשר לכם ליצור יחסים הרמוניים יותר עם ילדיכם. מקצועית צפוי חודש מוצלח יותר.


סרטן  22.6-22.7       התרחקותם של הכוכבים שהיו בזוויות מאתגרות לכוכב אוראנוס אשר נמצא בבית הקריירה שלכם יאפשרו לכם להשלים את המהפכה שתכננתם בתחום הקריירה ואולי גם לפרוש בשקט וללא דאגה למי שמתכנן זאת. בזוגיות ועם שותפים למיניהם יש עדיים לחץ וחלק מכם עדיין מלקקים את הפצעים שלכם אך גם תוכלו לקבל עזרה מחברים או מגורמים אחרים ולהתאושש בהדרגה. כוכב מאדים שהיה בבית המשפחה שלכם ובזוויות מאתגרות יסיים את נסיגתו ויאפשר לכם ליצור אווירה טובה יותר בבית ולשנות את מה שצריך ביחסים שלכם יותר בקלות ובזרימה. כוכב צדק אשר נמצא במזלכם משקף יותר ביטחון אישי ויציבות ברמה הרגשית בחודש הקרוב לעומת החודש האחרון שהיה מאוד מטלטל.


אריה  23.7-22.8      הימצאותם של השמש שליט מזלכם וכוכב מרקורי בבית הקריירה שלכם ובמזל שור מצביע על אפשרות לתקופה בטוחה יותר אך גם עם אפשרות ליותר הצלחה בתחום המקצועי והכלכלי. שפע של הצעות יגיעו אליכם חלקם מבני המשפחה שלכם ממקום שלא ציפיתם לו. בין ה 10 ל 11 במאי אתם עלולים להרגיש יותר מתח בגלל קונפליקט בין הבית והקריירה. בעיות תחבורה שהתמודדתם אתם או נסיעה שהייתה מתוכננת והתעכבה תוכל לצאת לפועל לאחר ה 20 לחודש. היכולות היצירתיות שלכם ילכו ויתגברו החודש בעיקר בתחילת החודש והצלחה צפויה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם.


בתולה   23.8-22.9      סיום נסיגתו של כוכב מאדים ב 20 במאי הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על אפשרות לקדם נושאים כספיים שנתקעו בחודשים האחרונים עם פחות מכשולים. מקבץ של שלושה כוכבים במזלות מיסוד האדמה במהלך החודש משקף יותר יציבות וביטחון לאחר חודש מאוד לא וודאי עבורכם. היצירתיות שלכם צפויה לפרוח בחודש הקרוב והצלחה מקצועית ועסקית צפויה במיוחד בכל הנושאים ומול גורמים הקשורים לחו"ל. לסטודנטים צפוי חודש זורם יותר עם אפשרות להתגברות על מכשולים בקלות יתרה וגם הצלחה בלימודים. בזוגיות ועם שותפים למיניהם צפוי חודש יציב יותר וללא הפתעות יוצאות דופן.


מאזניים  23.9-23.10      כוכב מאדים הנמצא במזלכם ובנסיגה יסיים את נסיגתו החל מה 20 למאי מה שיאפשר לכם לפעול ביתר קלות וללא מכשולים ותסכולים . במערכות יחסים תוכלו לפעול בצורה ברורה ליצור קשרים ברורים ונכונים יותר או לחלופין לסיים את אלו שלא משרתים אתכם כבר ולהמשיך הלאה. הימצאותו של כוכב צדק בבית הקריירה גם בחודש הקרוב וללא זוויות מאתגרות לכוכבים אחרים יאפשר לכם למצות את כל ההצעות והשפע שמגיע אליכם ביתר קלות ועם פחות התלבטויות וחוסר בהירות ממה שאפיין אתכם בחודש האחרון. כלכלית אתם מצליחים להגיע לאיזון ואף לשפר את מצבכם הכלכלי ברוב החודש יחד עם זאת חשוב שתקפידו על התנהלות ברורה ונקייה בכל הנוגע לכספים.


עקרב   24.10-21.11      ליקוי החמה שהתרחש בסוף חודש אפריל ימשיך לתת את אותותיו בשבועות ובחודשים הקרובים אצלכם במיוחד בתחום השותפויות למיניהם כולל בני זוג. חלק מהקשרים שכבר לא מצליחים להפיק מהקשר דברים בונים עלולים להסתיים ותחתיהם יקומו קשרים מועילים יותר ושבנויים על ערכים שיותר מתאימים לכם בתקופה זו. הלחץ שחשתם בתחום המקצועי שנבע מהרצון לשדרג את עצמכם יפחת והשנויים יתרחשו ממקום רגוע יותר. סיום נסיגת כוכב מאדים שליט בית העבודה שלכם החל מה 20 במאי יאפשר לכם לקדם נושאים מקצועיים ביתר קלות וממקום מאוזן יותר. תחום הבריאות צפוי לעבור מהפכה משמעותית אצל חלק גדול מכם. תרגישו צורך יותר להיות עם היד על הדופק ולשנות הרגלים מזיקים.


קשת  22.11-21.12      הירח החדש וליקוי החמה שהתרחשו בסוף החודש האחרון פתחו בפניכם הזדמנויות חדשות ובעיקר אפשרות ליצור תשתית בריאה ויציבה יותר בתחום המקצועי גם אם לא תמיד ברור מה יהיו התוצאות שלהן. הצלב הגדול שנוצר בשמיים בחודש האחרון נפרם יחד עם זאת הנושאים הכלכליים ימשיכו להעסיק אתכם מול גורמים וחברות גדולות וגם מול ילדיכם וחברים שאיתם שיתפתם פעולה. סיום נסיגת כוכב מאדים ב 20 במאי ישפיע על חיי החברה שלכם ובעיקר על היחסים עם חברים וידידים. אתם תפתחו יותר לאנשים חדשים אך מצד שני תפתרו מאנשים שכבר לא משרתים אתכם יותר. כניסת כוכב מרקורי לבית הזוגיות שלכם עשוי לשפר את התקשורת עם בן הזוג ושותפים למיניהם.


גדי    20.1 – 22.12      כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם יעצור לפני חזרה להילוך ישיר ולמרות שדברים השתנו לאחרונה אצלכם והפנמתם את הלקחים ואת השעורים בקשר לנושאים המקצועיים תחושו תקיעות אך זה עניין זמני עד שדברים ינוע לכיוון הנכון. חלק מכם מרגיש צורך לשנות קריירה ועשוי לעשות זאת. כוכב אוראנוס הנמצא בבית המשפחה שלכם מצביע על רצון לשנות סדרי עולם ולעשות מהפכות עם הבית והמשפחה. למרות שעדיין יש עוד מה לעשות תוכלו לקדם עניינים הקשורים למגורים וליחסים עם בני הבית גם אם זה אומר שעבור חלק מכם זה לעזוב ולעבור לבית אחר משלכם. כלכלית מצבכם עשוי להשתפר במהלך החודש ובמקביל תרגישו פחות עומס כלכלי.


דלי   21.1-18.2      שליט מזלכם כוכב אוראנוס השתחרר אומנם מהצלב המאתגר שהיה חלק ממנו בשמים אך עדיין יוצר היבט מאתגר לכוכב פלוטו אשר מצביע על שינוי עמוק ויסודי. אתם שואפים למעלה לקדמה אך עדיין צריכים לפתור בעיות יסודיות עם עצמכם ועם המשפחה שלכם וליצור איזון כדי שתוכלו לפרוס כנפיים. השמש ומרקורי הנמצאים בבית המשפחה מצביעים על יותר יציבות ועל צורך לעגן דברים בחייכם. את היצירתיות שלכם תוכלו להפנות לענייני הבית והמשפחה וליצור יחסים רגועים יותר עם בני הבית ברוב הזמן. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה שלכם יצור במהלך החודש זווית הרמונית לכוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם מה שיאפשר לכם להגיע להישגים ולשפר את מעמדכם המקצועי והציבורי.


דגים   19.2-20.3      ריבוי כוכבים מיסוד האדמה יעזור לכם להיות מקורקעים ולקדם דברים ברמה הפרקטית ביותר. כוכב אוראנוס הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם הולך לעשות מהפכה בתחום הכלכלי אך ולמרות שרוב המכשולים והאתגרים הוסרו עדיין תצטרכו להתמודד עם התנגדויות של חברים או גופים וחברות שיעמידו מספר מכשולים. זווית הרמונית שתיווצר בין כוכב צדק הנמצא בבית היצירה שלכם לבין כוכב שבתאי מצביע על אפשרות למנף את היצירה שלכם לנושאים פיננסיים ולזכות בהצלחה בחו"ל או עם אנשים וחברות הקשורים לחו"ל. הצלחה בלימודים צפויה לסטודנטים שביניכם. בזוגיות חודש יציב ורגוע יחסית.


טלה    21.3-20.4      העומס שחשתם בחודש האחרון ילך ויחלש בהדרגה ויאפשר לכם לממש את הדברים שתכננתם. החל מה 20 במאי עם חזרתו של כוכב מאדים שליט מזלכם להילוך ישיר תרגישו שוב שאתם מצליחים להוציא לפועל דברים יותר בקלות גם אם דרך ותפיסת העולם שלכם השתנתה. בקריירה צפויים עוד שינויים בהנהלה וביחסים עם בכירים מכם. יתכן ובסופו של דבר תחליטו לפרוש במידה ותרגישו שאין לכם חופש פעולה יותר. כלכלית אתם נהנים כרגע מיותר יציבות ויצירתיות והכנסות גבוהות יותר. כניסת ונוס למזל טלה יגביר את המשיכה המינית שלכם אך עלול גם ליצור יותר מאבקים וקושי לשתף פעולה עם בני זוג ושותפים למיניהם.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי