אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

מאת: דניאל רועה

 

החודש ייווצר מקבץ של 6 כוכבים במזל דלי בשמים ו 8 כוכבים בקבוצת הכוכבים הקבועים מתוך 10 כוכבים מה שאומר שיש רצון חזק ליצור שינוי יסודי בחיים אך מצד שני עם אוראנוס ומאדים במזל שור יש קושי לשחרר את הישן ועדיין מחפשים את הביטחון ואת המוכר מה שיכול ליצור קונפליקט ומתח פנימי וחיצוני גדול. כלכלית יש אנרגיה שדוחפת למציאת דרכים חדשניות לשיתופי פעולה קהילתיים וחשיבה מחוץ לקופסא עם כוכב מרקורי בנסיגה במזל דלי וריכוז אנרגיה במזל שלי השולטת בשמים.

 

דלי  21.1-18.2      

עם מקבץ של 6 כוכבים במזל שלכם, מזל דלי ובנוסף שליט מזלכם המודרני אוראנוס הנמצא במזל שור בזוויות מאתגרות למקבץ במזל דלי, כל דבר כמעט מצביע על צורך בשינוי ובמהפכה בחיים אצלכם אך גם אצל אחרים גם כן. הצורך בשינוי מתבטא בתחום הכלכלי והמשאבים שלכם אך גם בחיים בקהילה ובצורך למצוא את האנשים שמדברים בשפתכם ושאיתם תוכלו להתחבר ולשחרר את מי שכבר לא מתאים לעולמכם הפנימי. אתם מלאים ברעיונות כרימון וזה הזמן לפעול ולממש אותם אך בגלל נסיגת כוכב מרקורי תצטרכו להמתין עד לאחר ה 21 לפברואר.

 

דגים  19.2-20.3     

עם מקבץ של שישה כוכבים במזל דלי, אוראנוס במזל שור ונפטון במזלכם, הסיכוי שלא תהיו מעורבים בפרויקט קהילתי וציבורי שואף לאפס. אתם מתגייסים למען הכלל גם אם חלק גדול מהתמיכה שלכם היא מאחורי הקלעים. אצל חלק גדול מכם, התודעה תתרחב משמעותית והצורך והמשיכה לעולם הרוח תגבר יותר מתמיד. אם אתם עוסקים בפרסום, שווק או הפצה, האנטנות שלכם מכוונות לתת המודע הקולקטיבים ואתם יודעים לקלוע לטעמו של הציבור ולחוש את רצונותיו ואת הצרכים שלו מה שהופך אתכם לאדם נדרש ביותר בעת הזו.

 

טלה   21.3-20.4     

מצד אחד יש אצלכם במפת השמים ריבוי של אנרגיה במזל דלי הדוחפת אתכם לפעול מתוך שיתוף פעולה למען הקהילה והחברה שאתם משתייכים אליה אך מצד שני יש רצון לעשות לביתכם ולעצמכם ולא להתערבב עם אנשים שונים. מבחינה כלכלית אתם מלאים באנרגיה יצירתית ורעיונות מקוריים הדוחפים אתכם למימוש כלכלי אך נסיגת כוכב מרקורי בעת הזו מצביע על אפשרות ליותר טעויות בעכבות מידע שמגיע מחברים שעלולים להטעות אתכם או אי הבנות וקצרים בתקשורת. מוטב להמתין עד לאחר ה 21 לפברואר במיוחד בכל הנוגע לחתימה על חוזים והסכמים או שותפויות חדשות על רקע כלכלי או אחר.

 

שור  21.4-20.5     

עם מקבץ של שישה כוכבים בבית הקריירה וההצלחה שלכם ובמזל דלי וכוכב אוראנוס ומאדים אצלכם במזל שור, השאיפה להצליח, לפעול ולעשות הוא עצום ביותר. היצירתיות והמקוריות שלכם במיטבם. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי הנמצא במזל דלי כעת ובבית הקריירה שלכם יכול להצביע על חישבה מחוץ לקופסא אך גם על נטייה לקבל מידע שגוי או לטעות וגם על נטייה לקצרים בתקשורת ותקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת ולכן מומלץ לתכנן וליצור אך להימנע מחתימה על חוזים והסכמים עד לאחר ה 21 לפברואר. הצלחה צפויה בתחום המקצועי והקריירה בשבועות הקרובים ושפע של הזדמנויות מקצועיות.

 

תאומים 21.5-21.6     

מקבץ של שישה כוכבים במזלות האוויר שהוא אותו יסוד כמו המזל שלכם עשוי להטיב עמכם מאוד בכל הנוגע לנושאים החברתיים ולהצלחה בחו"ל. יחד עם זאת פרויקט הקשור לחו"ל בהקשר הכלכלי או נסיעה לחו"ל עלולה להתעכב במהלך החודש הקרוב. מומלץ לדחות חתימה על חוזים או הסכמים עד אחרי ה 21 לפברואר בגלל נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם ונטייה ליותר טעויות עיכובים וקצרים בתקשורת. כמו כן, צפו ליותר תקלות מכשירי חשמל, תקשורת ומחשבים עד ה 21 לפברואר.

 

סרטן  22.6-22.7      

אחד הנושאים המרכזיים שיעסיק אתכם קרוב לוודאי הוא, הנושא הכלכלי. עם מקבץ של 6 כוכבים שיהיו בבית כספי הזולת אצלכם במהלך החודש הכולל גם את נסיגת כוכב מרקורי הקשור לנושאים של תקשורת, חשוב שתמנעו משימוש פזיז בכל הנוגע לכספים שלא שלכם. מבחינה רגשית תצליחו יותר להבין מה קורה אתכם ולבחון את הדברים מנקודת מבט מרוחקת יותר מה שיאפשר לכם יותר איזון רגשי. יחד עם זאת יתכן ואחרים יתקשו להבין אתכם ולמה אתם תופסים מרחק ועלולים לתפוס את זה ממקום לא נכון. מקצועית אתם נמצאים בתקופה טובה של צמיחה אפשרית במיוחד אחרי ה 21 לפברואר.

 

אריה 23.7-22.8      

חודש מאוד אינטנסיבי עומד לפניכם. השמש, שליט המזל שלכם הנמצא בבית הזוגיות שותפויות ויריבויות גלויות יחד עם עוד חמישה כוכבים, ביניהם כוכב שבתאי ומרקורי הנמצא בנסיגה משקפים חודש הדורש מכם התבוננות יותר על האחר מאשר על עצמכם. נסיגת כוכב מרקורי באותו בית יחד עם כוכב שבתאי הנמצא שם עלול להצביע על קשיי תקשורת אפשריים וריחוק מול שותפים או בני זוג. בתחום העבודה והקריירה יש יותר מוטיבציה ויצירתיות אך זוהי תקופה פחות יציבה ולכן חשוב שתהיו זהירים יותר במה שאתם אומרים או עושים לפחות עד לאחר ה 21 לפברואר.

 

בתולה 23.8-22.9      

כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בנסיגה במזל דלי בבית העבודה עד ה 21 לפברואר, מקנה לכם חשיבה מחוץ לקופסא וייחודית יותר מבדרך כלל. יחד עם זאת קשה לכם יותר לשתף פעולה ויתכן שהסביבה רואה אתכם כמי שלא נשמעים למרות ומורדים בסביבה. כוכב שבתאי הנמצא בבית הבריאות ובזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס יכול להצביע על יותר מתח עצבי ועל צורך להיות יותר עם היד על הדופק בנושאים בריאותיים. השמש וכוכב צדק הנמצאים בבית העבודה והשרות שלכם יחד עם ונוס מצביעים על שפע של הזדמנויות והכרה מקצועית ועל אפשרות להביא את עצמכם באופן יצירתי וייחודי בתחום המקצועי.

 

מאזניים 23.9-23.10     

החודש מתחיל עם הימצאותו של הירח במזל מאזניים מה שעשוי להטיב וליצור יותר איזון במערכות יחסים עם הסביבה ובתחום הרומנטי. מקבץ של שישה כוכבים שימצאו לאורך החודש בבית היצירה והילדים ובמזלות מיסוד האוויר כולל שליט המזל שלכם, ונוס מצביע על שפע של אנרגיה בתחום היצירתי ועל צורך לבטא יותר את עצמכם. יחד עם זאת, נסיגת כוכב מרקורי הקשור בין היתר לתקשורת ונמצא במזל דלי יכול להצביע על אפשרות ליותר קצרים בתקשורת ואי הבנות מול ילדיכם ובמערכות יחסים רומנטיות שלא ממוסדות עדיין. יתכנו אי הבנות ומאבקים בנושאים כספיים עם בני זוג או ילדים. חשוב להתנהל בסבלנות החודש.

 

 

עקרב  24.10-21.11     

הירח שיכנס כבר ב 4 לפברואר למזל עקרב, עשוי להטיב עמכם בשלב ראשון אך במהלך אותו יום ולמחרת הוא יותר זוויות מאגרות לכוכבים במזלות שור ודלי מה שיכול להצביע על חוסר נוחות וניתוק רגשי מול בני זוג ושותפים למיניהם ועל חוסר הבנה עם בני הבית והמשפחה אך השיפור יגיע כבר ב 5 לפברואר.  נסיגת כוכב מרקורי במזל דלי ובבית המשפחה והבית יכול להצביע על יותר תקלות במכשירי חשמל תקשורת ומחשבים. זמן טוב להשקיע בתחזוקתיות של הבית והתקשורת עם בני הבית, הורים ומשפחה. כוכב צדק הנמצא בבית המשפחה וונוס עשוי להראות על רצון להתרחב כמשפחה ומגורים.

 

קשת  22.11-21.12      

כוכב מאדים ואוראנוס הנמצאים במזל שור ובבית העבודה והשרות שלכם מצביעים על המון יצירתיות ומקוריות בתחום המקצועי, לצד מוטיבציה להצליח גם כלכלית. יחד עם זאת זו אנרגיה לא יציבה בהכרח ולכן צפו לתקופה עם עליות וירידות והתנגדויות מקולגות. לאחר שכוכב שבתאי, שליט בית הכספים שלכם יצא מבית הכספים שלכם אתם מרגישים צורך להביא לעולם את הרעיונות שלכם ולבנות את עצמכם כלכלית לטווח ארוך אך חשוב שתמתינו עד לאחר ה 21 לפברואר עם סיום נסיגת כוכב מרקורי על מנת להעביר את המסר בצורה ברורה, ונגישה לאחרים.  נסיגת מרקורי, שליט בית הזוגיות שלכם מצביע על תקופה עם קשיי תקשורת אפשריים מול בני זוג ושותפים.

 

גדי  20.1 – 22.12      

מרב תשומת הלב שלכם החודש, בשנה הקרובה ואף מעבר יהיה הנושא הכלכלי והמשאבים שלכם. עם מקבץ של שישה כוכבים במזל דלי ובבית הכספים והרכוש שלכם במהלך החודש, אתם נדרשים לצאת מאזור הנוחות שלכם ולחשוב מחוץ לקופסא ובמקביל לשחרר דפוסי חשיבה והרגלים בנוגע לכסף שאימצתם לאורח שנים. שליט המזל שלכם שיהיה הכי הרבה זמן בבית הזה מעל שנתיים יאפשר לכם לאמת את התכונות החיוביות שלכם כמו: אחראיות, חוזק נפשי, התמדה ושאפתנות על מנת להצליח ולבנות את עצמכם כלכלית לאורך זמן. מאדים ואוראנוס הנמצאים בבית היצירה ובמזל שור עשויים להטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם.

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון:  

072-3401003 שלוחה 55 


 

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי