אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי, דצמבר 2013

הורוסקופ חודשי, דצמבר 2013

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55תחזית אסטרולוגית חודשית  דצמבר 2013


כוכב מרקורי יוצא ממזל עקרב ב 5 לדצמבר לאחר שהיה שם מסוף ספטמבר ובמהלך תקופה זו היה גם בנסיגה. כניסתו למזל קשת יאפשר תקשורת יותר פתוחה ובלתי אמצעית עם הסובבים אך גם אמירת מה שעולה על ליבנו מבלי לסנן מילים בחלק מהזמן. כוכב ונוס לעומתו יכנס לנסיגה במזל גדי החל מה 21 לנובמבר. נסיגת ונוס במזל גדי מצביעה על הסתכלות מחדש בכל מערכות היחסים, במיוחד המשפחתיות ויצירת תשתית והתנהלות שונה עם כספים ורכוש בחיינו. נסיגת ונוס תסתיים החל ב 31 לינואר אך ההשפעה שלה תורגש לפחות עד חודש מרץ 2014.


קשת  22.11-21.12      מזל טוב לבני ובנות מזל קשת הנוספים שיחגגו החודש יום הולדת. תחילת החודש מבשר על חודש מלא באנרגיה חיובית, נעימה ודינאמית עבור בני מזל קשת. ב 5 לדצמבר יצטרף גם כוכב מרקורי שיכנס למזלכם ויחדד את האינטואיציה שלכם ולצד שמחה ורצון להתחבר לאנשים ולהתנסות בחוויות יתכן והכנות והרצון לומר אמת עלולה לפגוע במספר אנשים שיעדיפו מבחינתם שלא תהיו ישירים כל כך. נסיגת כוכב ונוס בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל גדי מצביעה על תקופה שבה היחסים שלכם עם כספים חייב להשתנות ולהפוך מעשיים ובוגרים יותר אחרת אתם עלולים לחוות יותר קשיים גם בהמשך. היחסים בעבודה עוברים שינוי למרות ההישגים הטובים שלכם. עם בני זוג ושותפים האווירה קלילה יותר.


גדי  20.1 – 22.12      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל גדי שיחגגו מסוף החודש יום הולדת. כניסת כוכב מאדים שיכנס לבית הקריירה והמעמד שהוא הבית הטבעי שלכם ירגיש טוב ומצביע על תקופה מאוד דינאמית ופעילה עבורכם. האמביציה שלכם מתחזקת ואתם מגלים כושר מנהיגות והובלה. כוכב ונוס לעומתו הנמצא במזל גדי יכנס לנסיגה החל מה 21 לדצמבר ומצביע על הסתכלות חודש וחשבון נפש במערכות יחסים שלכם במיוחד עם מי שמעורב בקריירה שלכם ועם ילדיכם. גם הזוגיות שלכם יכולה לעבור טלטלה ויחסים שלא ישכילו לעשות שינוי ולשחרר דפוסים מגבילים עלולים להסתיים. כלכלית צפוי שיפור בחודש הקרוב ופחות טלטלות.


דלי  21.1-18.2      כניסתו של כוכב מאדים למאזנים שהוא מזל מיסוד האוויר כמו שלכם יטיב עמכם מאוד ויאפשר לכם לפעול בצורה יותר מאוזנת בעיקר מול אנשים ועשוי לשפר ולהטיב את יחסי האנוש שלכם. הצלחה צפויה לסטודנטים ולאלו העוסקים בהוראה ובאים מהתחום האקדמי. השמש הנמצאת במזל קשת ובבית חברתי שהוא בית הטבעי שלכם מאפשר לכם להתבלט יותר ולפעול בצורה יצירתית בתחום החברתי ומול חברות גדולות. החודש תוזמנו להרבה אירועים ואתם עשויים להרבות בנסיעות בארץ ובחו"ל. מקצועית ובתחום הקריירה המעמד שלכם עשוי להתחזק ותיפתחו ליותר הזדמנויות חדשות. התחום הרומנטי והיחסים עם בן הזוג עשוי להשתפר החודש.


דגים  19.2-20.3      הימצאותו של השמש וכניסתו של מרקורי גם כן לבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על חודש יצירתי במיוחד בתחום הקרירה. האינטואיציה והרעיונות באים בשפע יחד עם זאת חשוב לשים לב מה אתם אומרים והכי חשוב למי אתם אומרים משום שזה יכול להכשיל אתכם. יציאתו של כוכב מאדים מבית הזוגיות והשותפויות שלכם כבר ב 7 לדצמבר יקל עליכם מאוד ויאפשר לכם להתרווח ולהיות פחות דרוך מול בני זוג ואנשים בכלל. המאבקים עשויים להיחלש ותרגישו שפחות מבקרים אתכם. זווית הרמונית ומדויקת בין הכוכבים שבתאי וצדק שניהם במזלות מיסוד המים משקף בניה והצלחה מקצועית בארץ ובחו"ל במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. 


טלה   21.3-20.4     הימצאותו של השמש במזל קשת החודש יטיב עמכם מאוד ויוסיף לכם שמחה, אופטימיות ואמונה בעצמכם. פעילויות הקשורות לחו"ל וללימודים או אקדמיה עשויים להצליח ולשפר את מעמדכם בחודשים הקרובים. כניסתו של כוכב מאדים שליט מזלכם למזל מאזניים ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי לחזק ולמקד את האנרגיות שלכם לכיוון מערכות יחסים ושותפויות למיניהם. החל מה 23 לדצמבר ועד סוף החודש ייווצר משולש דיס הרמוני בין מאדים אוראנוס הנמצא במזלכם וכוכב פלוטו במזל גדי מה שמצביע על אנרגיה לא שקטה ואפילו אלימה ולכן חשוב להימנע כמה שאפשר ממאבקים חסרי טעם העלולים לגרום לסיום הקשרים שלכם עם בני זוג ושותפים. נסיגת ונוס החל מה 21 לדצמבר תיאלץ אתכם לעשות חשבון נפש וארגון מחדש בנושאים כספיים.


שור  21.4-20.5       שליט מזלכם ונוס תכנס לנסיגה החל מה 21 לדצמבר ובמזל גדי מה שאומר שכבר לפני כן תרגישו צורך אצל רובכם לעשות איזה שהוא חשבון נפש ובדיקה מחדש של מערכות היחסים שלכם. ונוס במזל גדי מחפש לבנות קשר שיש בו ביטחון לטווח ארוך וקשר שיש  בו מסגרת וקשרים שלא יקיימו את שני התנאים הללו לפחות עלולים להסתיים או לשנות את מה שלא עובד בקשר. עניינים מוסריים עלולים לעלות על פני השטח ורצון לתקן את מה שלא מתאים. כלכלית תושפעו גם כן מנסיגת ונוס ותרגישו צורך לחזק את הביטחון הכלכלי בדרכים הולמות יותר עבורכם. כניסת מאדים לבית העבודה שלכם החל מה 7 לדצמבר מוסיף לכם אנרגיה וכיוון בעבודה ויתמקד ביצירת קשרים מקצועיים מאוזנים בעבודה.


תאומים 21.5-21.6      הימצאותו של השמש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולאחר מכן הצטרפותו של כוכב מרקורי שניהם במזל קשת מצביעים על חודש דינאמי וזורם עם בן הזוג יחד עם זאת על רצון להתחבר לאמת שלכם ולשמור על אותנטיות ביחסים שלכם. יש נטייה להיות ישירים יותר עם אנשים ופחות לעגל פינות הכול למען הצורך בדבקות באמת שלכם. חיבור הרמוני בין כוכב שבתאי בבי העבודה שלכם לכוכב צדק בבית הכספים שלכם מצביע על אפשרות להגיע להישגים מקצועיים שיביאו גם לשיפור במצבכם הכלכלי ובמעמד שלכם ולבניית תשתית מקצועית ארוכת טווח. כניסת כוכב מאדים לבית היצירה שלכם החל מה 7 לדצמבר מצביע על חודש מלא ברעיונות יצירתיים, קשירת קשרים הרמוניים ועשייה ברוכה.


סרטן  22.6-22.7     כניסת כוכב מאדים לבית המשפחה ידחף את כל המעורבים לכיוון של יותר איזון והרמוניה גם אם בדרך לשם עלולים לעוף כמה ניצוצות בדרך. אתם מוכנים לעשות הרבה יותר עבור הבית שלכם בעיקר בכל הקשור לעיצוב וסידור הבית. הימצאותו של השמש ולאחר מכן גם הצטרפותו של כוכב מרקורי לבית העבודה והשרות שלכם ולמזל קשת מצביע על תקופה של התרחבות ונטייה לאופטימיות שמחת חיים עם מה שאתם עוסקים בו. רעיונות באים בשפע והאינטואיציה מתגברת בשבועות הקרובים יחד עם זאת אתם נוטים להיות גלויים יותר וישירים יותר גם כשעדיף לנהוג בדיפלומטיות. השמש השולטת על בית הכספים מצביע על שיפור אפשרי בתנאי השכר שלכם החודש.


אריה 23.7-22.8      השמש שליט מזלכם אשר ימצא ברוב החודש בבית היצירה שלכם מקום הטבעי לו ביותר ירגיש מאוד נוח לבטא את עמו שם ויאפשר לכם להתבלט בכל מה שאתם עושים. היחסים עם ילדיכם יזרום יותר החודש ויאפשר לכם לפתח יחסים טובים יותר במיוחד עם כניסתו גם של כוכב מרקורי הקשור לתקשורת. ילדיכם ירגישו יותר נוח להגיד לכם בפנים את מה שהם חושבים עליכם אך בדרך כלל זה עשוי להוביל לחיזוק הקשר ביניכם. אמנם כוכב שבתאי הנמצא בבית המשפחה עלול ליצור עומס רגשי וכבדות בנושאים המשפחתיים אך החודש עם יצירת זווית הרמונית לכוכב צדק תרגישו שהקשר מתעצם יותר.


בתולה 23.8-22.9      עד ה 7 לדצמבר תוכלו ליהנות מהאנרגיה התומכת של כוכב מאדים הנמצא במזלכם ומאפשר לכם לתקתק עניינים בקלות ובפשטות. החל מה 7 לדצמבר כוכב מאדים יעבור לבית הכספים שלכם וידחוף אתכם ליצור איזון והרמוניה בכל הנוגע לכספים ולמשאבים שלכם. הימצאותו של השמש במזל קשת ובבית המשפחה שלכם והצטרפותו של כוכב מרקורי גם כן מצביעים על חודש מאוד אופטימי עם רעיונות יצירתיים המאפשרים לכם לעצב ולהרחיב את המגורים שלכם. תרגישו צורך לארח יותר בבית ולהתכנס יותר פנימה בעולמכם ולעכל את כל מה שעשיתם החודש. למרות החודש להיות יותר בבית ובמחיצת משפחתכם חיי החברה שלכם יהיו פעילים מאוד ומעמדכם החברתי והציבורי יתחזק.


מאזניים 23.9-23.10      כניסת כוכב מאדים למזל שלכם החל מה 7 לדצמבר יכניס משאב אנרגיה רענן לחייכם ויאפשר לכם לקדם הרבה נושאים ברמה האישית ועם שותפים למיניהם. החל מה 21 לדצמבר תכנס ונוס שליטת מזלכם לנסיגה במזל גדי ויאפשר לכם לעשות חשבון נפש וארגון מחדש של הקשרים שלכם עם בני זוג המשפחה ועם כל מי שמעורב בחייכם. ההסתכלות תהיה מאוד מעשית ותבחן גם את התועלת של כל קשר ברמה הכי תועלתית של העניין. קשרים ישנים מהעבר עשויים להיכנס לחייכם שוב וקשרים שלא יוכלו לעמוד על בסיס איתן עלולים להסתיים. נסיגת ונוס הקשור לבית כספי הזולת והימצאותו של כוכב שבתאי בבית הכספים שלכם מצביע על צורך בהתנהלות יותר אחריות ובוגרת עם כספים. בעבודה ובקריירה צפוי יציבות החודש.


עקרב  24.10-21.11     הימצאותו של השמש והצטרפותו של מרקורי לבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על אנרגיה יצירתית המושקעת ביצירת ביטחון והתרחבות כלכלית. רעיונות וקשרים יגיעו בצרורות אך תצטרכו לדעת לסנן את הטובים שביניהם. כוכב שבתאי הנמצא עדיין במזלכם ומאתגר אתכם בחייכם האישיים יצור זווית הרמונית לכוכב צדק מה שמצביע על איזון והתחזקות בנושאים הכספיים ובתחום המקצועי והעסקי בארץ אך בעיקר בחו"ל. הצלחה צפויה לסטודנטים שביניכם ולכל אלו העוסקים בתחום האקדמי ובהוראה. קשרים מעבר לים יוכלו להתרחב באופן אחראי ורציני ותתאפשר בניה של תשתית ארוכת טווח. נסיגת ונוס השולטת על בית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על אפשרות לשינוי ובמקביל יצירת קשר חזק ויצירת מסגרת חדשה.

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה אסטרולוג, מומחה להילנג ותקשור, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה.

התקשרו עכשיו - 072-3401003 שלוחה 55 בלבד ללא צורך בכרטיס אשראי

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי