אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי, ינואר 2014

הורוסקופ חודשי, ינואר 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 


תחזית אסטרולוגית חודשית  ינואר 2014

 

השנה מתחילה עם מבנה של מרובע גדול (צלב) בשמים המורכב ממזלות קרדינאלים (יוזמה) : גדי, סרטן, טלה ומאזניים. כאשר בנוסף מתרחש מולד ירח ממש ב 1 לינואר במזל גדי ואל נשכח כמובן גם את כוכב ונוס הנמצא בנסיגה גם כן בגדי. מבנה של צלב הוא אחד המבנים העוצמתיים והמאתגרים ביותר באסטרולוגיה המשקף צורך חזק בשינוי יסודי ועשייה במיוחד במזלות קרדינאליים. השנה הימנעות משינוי יהיה כמעט בלתי אפשרי.


גדי  20.1 – 22.12      אתם פותחים את השנה עם חמישה כוכבים במזל שלכם כולל מולד ירח ונסיגת כוכב ונוס כאשר המקבץ מהווה חלק מצלב ומצביע על צורך חזק אצל חלק גדול מכם לשנות את היסודות של החיים שעליהם נשענתם עד היום. כמזל שמרן בדרך כלל, אתם מתקשים לבצע שינוי ורוצים לשמר על הקיים אך שינוי זה הוא כמעט בלתי נמנע במיוחד בכל הנוגע לעשייה וחיים אישיים, בית ומשפחה, זוגיות וקריירה. ככל שתרפו ותלחמו פחות במה שכבר לא משרת אתכם כך השינוי יהיה זורם ומהיר יותר. כלכלית חשוב שתנהגו בזהירות עד לאחר סיום נסיגת כוכב ונוס ב 31 לינואר. לקראת ה 9 לינואר תרגישו הקלה משמעותית.

דלי  21.1-18.2     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם והחל מהחודש יחגגו הראשונים שבכם יום הולדת. תחילת השנה מצביעה על הבנה אצלכם שיש חוקים ומציאות נעלה יותר ושאתם רוצים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. בני מזל דלי שיותר מקובעים בחשיבה הלוגית בלבד עלולים להתקשות משום שהדברים כבר לא הולכים בדיוק כפי שהם מכירים וזה עלול להעלות תחושה של חוסר אונים יחד עם זאת אתם מבינים שזו תקופת הסתגלות. עם כניסת השמש למזל שלכם החל מה 20 לינואר וכוכב מרקורי תוכלו ליישם דברים בדרך החדשה. האתגר הגדול הוא התחום המקצועי והסביבה הקרובה שלכם שאיתה תעברו השנה תהפוכות ושינוי ביחסים. השבוע הראשון של ינואר עלול לאתגר אתכם בזוגיות ועלול להתאפיין ביותר מאבקי כוחות.

דגים  19.2-20.3      תחילת החודש והשנה מצביעה על צורך לשנות את ההתנהלות הכספית שלכם אך הדבר עלול להיות מאתגר עבורכם מעט בגלל שחברים ו\או משפחה יכולים להפעיל עליכם לחץ לכל כיוון.אתם מרגישים שאתם חייבים לעשות משהו שונה שיוציא אתכם מהמקום המתסכל בנושא הכספי. התחום החברתי גם כן  צפוי להשתנות ותרגישו יותר מעורבים בכל מה שקורה בקהילה שלכם החודש ובשנה הקרובה, תיקחו יוזמות וגם תנהיגו את הסובבים אתכם. הזמן להרגיש קורבן או לשבת על הגדר עבור מי שישב הסתיים. מולד הירח ב 1לינואר מצביע על אפשרות להתחלות חדשות יחד עם זאת צורך לסיים עניינים לא סגורים בתחום המקצועי שיאפשרו לכם התחלה נקייה יותר במקום עבודה חדש אם תחליטו. בתחום הרומנטי חודש די שגרתי עבור רובכם.

טלה    21.3-20.4      בתחילת החודש כוכב מאדים שליט מזל טלה ימצא בזויות מאתגרות לשמש ירח ובמיוחד לכוכב פלוטו מה שאומר שתתקשו לקבל מרות מסמכויות ורמת הכעסים עלולים להיות מאוד גבוהים. מצב זה עלול לפגוע ביחסים עם בוסים ומול סמכויות בכלל ולפגוע גם בכם במיוחד ולכן חשוב שתבחרו לכם מתי חשוב לצאת למלחמה אם בכלל ומתי לבחור בדרכים דיפלומטיות להשיג את מה שאתם רוצים. מבנה של צלב שמאדים מהווה אחד הגורמים שלו מצביע על צורך לשנות מספר דברים בסיסיים בחייכם כאשר אחד מהם הוא נושא של מערכות יחסים וזוגיות. תרגישו שאין לאן ללכת אלה להתמודד עם הנושאים שיעלו ויתכן שאחת ההחלטות היא הבראה של קשר זוגי או פרידה. בעבודה ובקריירה תוכלו ליצור פריצת דרך בחודש הקרוב ובשנה הקרובה בפרט. הנושא הכלכלי גם הוא יעבור שדרוג משמעותי בחודשים הקרובים.

שור  21.4-20.5      נושא העבודה יהיה נושא מרכזי החודש עבורכם. כוכב מאדים הנמצא במזל מאזניים ובבית העבודה שלכם יוצר היבטים מאתגרים לפלוטו ,לשמש ולירח כבר בתחילת החודש כמו כן כוכב ונוס השולט על אותו בית עבודה ועל המזל שלכם כבר נמצא בנסיגה מה שאומר שנושאים מקצועיים יהיו במוקד תשומת לבכם ומבשרים על שינוי אפשרי במיוחד בכל הקשור במערכות יחסים בעבודה אך גם על רצון לפרוץ דרך שמתבשל אצלכם כבר די הרבה זמן. הצורך להצליח עשוי להביא אתכם על מחשבה שקשורה לחו"ל או לימודים של תחום חדש שיחזק אתכם אך יאלץ אתכם לעשות צעדים ולצאת מאזור הנוחות. נסיגת כוכב נגה משקף תקופה לא נוחה בזוגיות וצורך להעריך מחדש את הקשרים שלכם.

תאומים  21.5-21.6      מרב תשומת לבכם החודש יושקע סביב עניינים כספיים. מקבץ של שישה כוכבים בבתים של כספי הזולת וגם בבית הכספים שלכם מצביע על עיסוק מוגבר בנושא. יחד עם זאת תרגישו שאתם לא חופשיים כל כך לפעול כמו שפעלתם עד עכשיו ואתם מחויבים לשנות את דרכי הפעולה שלכם ולקחת יותר אחריות בנושאים כספיים ורכוש. מערכות יחסים עם בני זוג או עם גורמים כמו בנקים עלולים להסתיים בגלל אי הבנות. ילדיכם עלולים להתווסף למתנגדים או לאלו הדורשים מכם יותר כספים. הרצון שלכם לפעול וליצור יאותגר ועל מנת לשדרג את עצמכם תצטרכו לשחרר מספר חסימות מנטאליות. מקצועית צפוי לכם חודש טוב ללא הפרעות מיוחדות. בתחום הרומנטי צפו לאי אלו אתגרים עם בן הזוג כאשר תתקשרו על מישורים שונים אחד שכלי והשני או השנייה רגשית.

סרטן   22.6-22.7      השנה מתחילה אצלכם עם חמישה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם , נסיגת ונוס גם כן באותו בית ומולד ירח. מה שזה אומר שהחודש ובמהלך החודשים הראשונים של השנה יתכן ותאותגרו בנושאים הללו. הצורך לעשות טרנספורמציה בזוגיות ולהתנהל ממקום אחראי יותר מתגבר יחד עם זאת אתם עלולים להיתקל גם בהתנגדות מצד המשפחה שתרצה להיות מעורבת במה שקורה בחייכם האישיים. כלכלית לא צפוי חודש בעייתי חוץ מתחילת החודש. אתם יוצרים שיתופי פעולה עם אנשים רציניים שיכולים להוביל אתכם למקום טוב יותר אך ידרשו מכם יותר השקעה ומאמץ וגישה רצינית יותר. מקצועית קצת מאתגר בעשרת הימים הראשונית של ינואר אך בהמשך תוכלו להמשיך לצמוח.

אריה  23.7-22.8      מקבץ של חמישה כוכבים בבית העבודה שלכם אשר יוצרים מבנה של צלב ונסיגת ונוס גם כן שם משקף חודש מאוד מאתגר בתחום המקצועי. נסיגת ונוס בבית העבודה מצביע על צורך להעריך מחדש ערכים מקצועיים ולבדוק לאן אתם רוצים ללכת והאם אתם נהנים ממה שאתם עושים. כמו כן היחסים המקצועיים שלכם עלולים לעבור שינוי משמעותי ועם חלק מהאנשים תחליטו לסיים את הקשר במיוחד אם זה לא מטיב עמכם או מביא לכם תועלת כלשהיא. היחסים עם הבית והמשפחה כולל בני זוג יתאפיינו בהרה עליות ומורדות במיוחד בעשרת הימים הראשונים של חודש ינואר שבו הרבה מאוד כעסים שהודחקו צפויים לעלות אצל חלק מכם לפחות על פני השטח על מנת ליישר את ההדורים ביניכם ובים משפחתכם. כלכלית חודש רגוע יחסית.

בתולה  23.8-22.9      מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם עשוי להיטיב עמכם אך מקבץ זה מהווה חלק ממבנה של צלב אשר מצביע על צורך לעשות שינוי יסודי אך גם לא קל עם לא מעט אתגרים. כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם ויוצר זווית דיס הרמונית מצביע על חזון עסקי אך על קושי לממש אותו בגלל בעיות במערכות יחסים עם אנשים שאתם מנהלים יחסים עסקיים. התנגדות מצד ילדיכם יכול גם לטרפד עסקה או מהלך כלכלי כלשהו וליצור מתח ביחסים ביניכם. נסיגת כוכב ונוס מצביע גם על שינוי בערך העצמי שלכם ועל צורך להרגיש הרבה יותר סמכותי מה שאתם משדרים כרגע על מנת להשפיע יותר על הסביבה שלכם.

מאזניים   23.9-23.10      כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם, מזל מאזניים יוצר כבר בתחילת ה חודש זווית מאתגרת לשמש ירח ופלוטו הנמצאים בבית המשפחה מה שאומר שהרצון שלכם האישי עלול להתנגש עם התוכניות של בני הבית והמשפחה וליצור מתח רב ב שבוע הראשון של ינואר. חשוב שתנקטו בדרכים דיפלומטיות כדי להפחית את החיכוך ביניכם. יחד עם זאת חשוב שיהיה מענה לתשוקות שלכם ושלא תפעלו רק מהצורך לרצות את הסובבים אתכם. גם בקריירה תרגישו שיש קונפליקט בין הצרכים והרצונות שלכם לבין אלו של מקום העבודה שלכם או הסמכויות שם. נסיגת שיטת המזל שלכם כוכב ונוס בשבועות הקרובים מצביע על שינוי ברמה האישית וצורך בהערכה מחדש של כל מי שנמצא אתכם בקשר אישי וגם רומנטי. החלטות שתגיעו אליהם עכשיו ישפיע על הזוגיות שלכם לשנים הקרובות.

עקרב   24.10-21.11       התקשורת עם הסובבים אתכם יהיה נושא מאוד משמעותי החודש ובחודשים הקרובים. מקבץ של חמישה כוכבים כבר ביום הראשון של השנה ביניהם פלוטו שליט מזלכם ונסיגת ונוס מצביעים על צורך לעשות שינוי יסודי בהתנהלות שלכם מול הסובבים אתכם, קרובי משפחה וחברים. חלק גדול מבני ובנות מזל עקרב ירבו בנסיעות בחודש הקרוב ובשנה בפרט בארץ וגם לחו"ל ללימודים עבודה ועסקים. כוכב מאדים הנמצא במזל מאזניים ובזויות מאתגרות משקף קושי לפעול מול סמכויות ושיחסית לא הכול בשליטתכם . חוסר שליטה ותחושה של קורבנות עלול לאתגר אתכם מאוד ולדחוף אתכם לעשות כל מיני מניפולציות מכל מיני סוגים על מנת להחזיר לכם את הכוח שהוא דבר בסיסי אצלכם.

קשת   22.11-21.12     שישה כוכבים ישהו אצלכם בבתים הקשורים לנושאים פיננסיים החודש מה שאומר שמרב תשומת לבכם יהיה סביב נושא של כסף ורכוש יחד עם זאת עושה רושם שאנרגיות חזקות ומאתגרות יאלצו אתכם ליצור שינוי עמוק ויסודי בנושאים הללו ובמיוחד בכל הקשור ליחסים עם אותם גורמים הקשרים למשאבים שלכם ושל אחרים. ריבוי אנרגיה במזל גדי כולל ונוס בנסיגה אומר צורך בגישה אחראית ובוגרת ואפילו הייתי אומר קצת מדכאת עבורכם. לא תתאפשר גישה שמסתמכת רק על אופטימיות עיוורת אלא על בדיקה מדוקדקת. קשרים עם אנשים בתחום הכספי והעסקי יבחנו מחדש ממקום אחר ויתכן שהקשר איתם יפסק. נסיגת ונוס השולטת על בית העבודה והשרות שלכם מצביעה על חוסר שביעות רצון מהתחום המקצועי ועל קושי לקבל תכתיבים מהסביבה מה שעלול להוביל לאפשרות לפרוש.

 

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה אסטרולוג, מומחה להילנג ותקשור, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה.

התקשרו עכשיו - 072-3401003 שלוחה 55 בלבד ללא צורך בכרטיס אשראי


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי