אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי, נובמבר 2013

הורוסקופ חודשי, נובמבר 2013

 

תחזית אסטרולוגית חודשית, נובמבר 2013

אנחנו נמצאים בין שתי ליקוים, ליקוי הירח שהתרחש בחודש האחרון וליקוי החמה שיתרחש ב 3 לנובמבר. ליקוי החמה ישפיע על כל החודש וגם הרבה לאחר מכן. הליקוי יתרחש במזל עקרב על ציר עקרב שור וישפיע על נושאים כספיים, רכוש, מין ומערכות יחסים ויאפשר לכולנו אפשרות לעשות טרנספורמציה משמעותית ולשנות דפוסים והרגלים שלא משרתים אותנו בכל הנושאים הללו ועוד. בזמן הליקוי גם מרקורי יהיה בעקרב ובנסיגה שתמשך עד ה 10 לנובמבר והכוכבים פלוטו ואוראנוס יצרו זווית מדויקת של 90 מעלות ויאפשרו ליצור מהפכות יסודיות ברמה גלובלית ואישית. 


עקרב  24.10-21.11    כמו שנאמר כבר בפתיח הליקוי יאפשר לבני ובנות מזל עקרב ולכל מי שיש כוכבים במפתו האישית סמוך למעלת הליקוי שינוי עמוק יסודי שלא משתמע לשתי פנים. נסיגת כוכב מרקורי הנמצא במזל עקרב מאפשר לכם לבדוק את תהליך החשיבה שלכם והאופן שאתם תופסים את המציאות באמצעות החושים ולשנות את מה שלא מתאים לכם יותר כמו כן התקשורת שלכם פחות קומוניקטיבית והרבה יותר מופנמת. יש נטייה ליותר תקלות בעיקר בכל הקשור למערכת הביוב או לדברים תת קרקעיים כמו מרתף. עד סיום נסיגת מרקורי פלוס 3 ימים נוספים לפחות כלומר עד ה 13 לנובמבר מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים במיוחד בתחום העסקי כלכלי. מקצועית צפוי לשינוי משמעותי בשבועות ובחודשים הקרובים כמו עבודה חדשה או הסבה מקצועית.


קשת  22.11-21.12      ליקוי החמה שיתרחש ב 3 לנובמבר יאפשר לכם להתמודד עם דברים שהיו נסתרים מעיניכם או שהעדפתם להדחיק או לא לראות ולהתמקד או לאמץ גישה חיובית בלבד. לקשתים שיסכימו להתמודד או להמשיך לעשות שינוי בחייהם יהיה יותר קל אך לאלו שיעדיפו להדחיק יתקשו לעשות זאת. הנושאים שאתם צפויים להתמודד איתם הם נושאים כלכליים, התמודדות עם הורים ומשפחה ואירועים כמו טראומות למיניהם שקרו בעבר. מקצועית ובתחום הקרירה צפוי חודש מלא בפעילויות שבו תוכלו לקדם נושאים רבים וגם להתקדם כלכלית ולשפר את מעמדכם הציבורי. נסיגת כוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם והנמצא במזל עקרב מצביע על אפשרות לקשיי תקשורת וחשדנות כלפי בני זוג ושותפים למיניהם.


גדי  20.1 – 22.12     זהו חודש מאוד משמעותי עבור בני ובנות מזל גדי. כוכב פלוטו הנמצא זה מכבר במזל שלכם, מזל גדי יוצר היבט מדויק לכוכב אוראנוס הנמצא כרגע במזל גדי מה שאומר שאתם בשיא השינוי בנושאים אישיים ומשפחתיים. זוהי לא תקופה קלה בהכרח עבורכם אך אם תסכימו להיות פתוחים וללכת עם השינוי ולא נגדו יהיה קל יותר . חלק מכם מחליטים על שינוי סטאטוס בתקופה זו כולל פרידה וסיום קשר משפחתי. גם ברמה הרגשית צפוי לכם טרנספורמציה . מבחינה עסקית ומקצועית אתם מחויבים לאמת שלכם ולשנות סדרי עולם אך הפחד משינוי עלול להשאיר אתכם תקועים. כלכלית חודש לא יצבי עם אפשרות לעליות וירידות.


דלי  21.1-18.2      ליקוי החמה שיתרחש ב 3 לחודש בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על שינוים אפשריים וטרנספורמציה בתחום הקריירה שלכם. הליקוי במזל עקרב מצביע על צורך להתחדש בתחום המקצועי על מנת להתקדם בקריירה. נסיגת כוכב מרקורי גם כן בבית הקריירה והמעמד שלכם מאלץ אתכם לשנות צורת מחשבה ולהיות יותר מדויקים בתקשורת שלכם מול גורמים בכירים ומנהלים. היחסים ביניכם לבין ההורים והמשפחה עלולה לעבור טלטלה זה הזמן להגיד מה שעל לבכם ולא לברוח למחוזות רחוקים גם אם זה עלול לפגוע ביקרים לכם כי בסופו של דבר תוכלו לבנות בסיס משפחתי טוב יותר. היבט מדויק של  תשעים מעלות בין אוראנוס שליט מזלכם לפלוטו הנמצא במזל גדי מצביע על אפשרות לשינוי סביבה ומעבר דירה בחודש הקרוב.

דגים  19.2-20.3      עומדת בפניכם אפשרות לעשות בחודש הקרוב מהפכה בתחום הכספי אך אתם נדרשים לפעול בצורה מדויקת ובאינטנסיביות ולהיות מוכנים לשנות דרכי חשיבה ופעולה. במידה ותעשו את כל אלו תגיעו למקום חדש מבחינה כלכלית בחייכם. חברים או אנשים קרובים כולל משפחה ינסו להניע אתכם מהשינוי בטוענה שאתם לא שפויים אך תפעלו במדויק ועם תוכנית תצליחו ולכן חשוב שתפעלו מהאינטואיציה שלכם. ליקוי החמה שיתרחש ב 3 לנובמבר מצביע על שינויים בכל הקשור לחו"ל או שינוי תוכנית לגבי נסיעה חשובה. בזוגיות ועם שותפים יתכנו יותר חיכוכים וביקורת בגלל הימצאותו של כוכב מאדים בבית הזוגיות שלכם.


טלה   21.3-20.4      כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה ובזוית מאתגרת לכוכב פלוטו במזל גדי מצביע על חודש מלה תמורות ומהפכות בחייכם. כוכב אוראנוס מסמל מהפכות וכשהוא במזלכם יש לכם רעיונות מבריקים ויוצא דופן יחד עם זאת כוכב פלוטו בבית הקריירה שלכם רוצה כוח והשפעה ומעמד בתחום הקריירה וכאשר הם נמצאים בזוית מאתגרת ביניהם זה אומר שיש צורך לקחת החלטות נועזות אך גם לבנות תשתית ועומק ולא רק לצאת למלחמות. הקריירה שלכם וחייכם האישיים והמשפחתיים עשויים להשתנות ויראו אחרת לגמרי. ליקוי החמה במזל עקרב מצביע על אפשרות לטלטלה בתחום הכספים ועל צורך לשנות דברים עם השותפים העסקיים שלכם ומול גורמים כמו בנקים. מומלץ להיזהר עם כספם של אנשים המופקדים בידכם.


שור  21.4-20.5     ליקוי הירח יתרחש ב 3 לנובמבר יהיה בבית הזוגיות שלכם ובמזל עקרב. הליקוי מצביע על צורך בעשיית ריסט בנושאים הללו ולהתחבר מחדש ממקום מעצים ומחודש עם בן או בת הזוג ובשותפויות למיניהם. קשרים שלא ישכילו להתחדש או שיהיו מבוססים רק על ניצול לא ישרדו הפעם. אי הסכמות בתחום הכספי עלולים לגרום לסיום הקשר הזוגי או השותפות על רקע העסקי. אתם עשויים לגלות הונאות על רקע כספי מה שעלול לערער אתכם מעט אך זה יאפשר לכם לישר את ההדורים עם כל מי שאתם עובדים או מקושרים עסקית או כלכלית. תקופה מאוד משחררת עבור האמנים והיוצרים שביניכם המאפשרת לכם להתקדם ולהגיע להכרה רחבה יותר וגם לשפר את מצבכם הפיננסי.


תאומים 21.5-21.6      ליקוי הירח שיתרחש במזל עקרב ב 3 לנובמבר ובבית העבודה והשרות שלכם מצביע על תקופה מאוד אינטנסיבית, מאתגרת ורבת תהפוכות בתחום המקצועי שלכם. הליקוי מצביע על אפשרות ליצור סנכרון מחדש בעבודה ובנושאים המקצועיים ולשנות דפוסי חשיבה והתחדשות. אם תבחרו להישאר במקום ולהתעסק בנשואים שלא משרתים אתכם אתם עלולים להרגיש תקועים ויתכן ותרגישו נסיגה. נסיגת כוכב מרקורי שיתרחש עד ל 10 לנובמבר ובמקביל לליקוי החמה מצביע מלבד על תקלות ובעיות תקשורת אפשריות גם אפשרות לחשוב באופן אחר ולהיפתח לרעיונות חדשים ועמוקים יותר. מאדים אשר ימצא ברוב החודש במזל בתולה מצביע על יותר פעלתנות בביתכם ובנושאים המשפחתיים ואפשרות לעשות סדר ולתקן דברים שהזנחתם לאחרונה.


סרטן  22.6-22.7      ליקוי החמה שיתרחש ב 3 לנובמבר בבית היצירה שלכם מצביע על תקופה של התחדשות בתחום היצירתי במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. היכולות היצירתיות שלכם עשויים לקבל מתיחת פנים משמעותית יחד עם זאת חלק מכם יאלץ לצאת מאזור הנוחות ולשנס מותניים על מנת לקדם את העיסוק שלכם. ליקוי החמה הנמצא גם בבית הילדים שלכם יכול להשפיע על היחסים והתקשורת עם הילדים שלכם במיוחד משום שגם באותו זמן כוכב מרקורי נמצא בבית הנסיגה ובמזל עקרב. עם בני זוג ובשותפויות למיניהם צפוי חודש עם לא מעט שיניים וטלטלות. היחסים לא יישארו כמו שהם ונדרש את חלק גדול מכם להתמודד עם מה שלא מתפקד יותר כולל להגיע להחלטות קשות של ניתוק או פרידה. בעבודה ובקריירה יתכנו שינויים פתאומיים ובמידה ותהיו מוכנים להתקדם הקידום עשוי להגיע.

אריה 23.7-22.8 
    ליקוי החמה שליט מזלכם שיתרחש במזל עקרב ב 3 לנובמבר ובבית המשפחה שלכם וגם נסיגת כוכב מרקורי באותו בית מצביע על בדק בית משמעותי ועל שינויים משמעותיים בתחום הביתי ועם בני הבית והמשפחה. זה הזמן לשבת וללבן את כל הבעיות שהיו מתחת לפני השטח ושבשלים להסתיים ביניכם לבין ההורים שלכם גם אם הם לא בחיים יותר. יתכנו כל מיני תקלות וליקויים בחודש הקרוב עם מכשירים חשמל ותקשורת בביתכם וגם מערכת הביוב והצנרת בבית עלולה להתקלקל.  כלכלית צפוי לכם חודש טוב עם אפשרות לבניה של תשתית ארוכת טווח. בזוגיות ועם שותפים יתכנו שינויים כולל סיום קשר או ארגון מחדש של השותפות ביניכם וצרוף אנשים חדשים גם לעסק שלכם.


בתולה 23.8-22.9      כוכב מאדים הנמצא במזל בתולה ובהיבט הרמוני לכוכב פלוטו מצביע על חודש של עשייה ברוכה ובניה לעתיד בתחום המקצועי, הכלכלי והעסקי יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם הנמצא במזל עקרב עשוי להצביע על קשיי תקשורת וגם עיכובים למיניהם וגם תקלות טכניות לא מעטות, היו סבלניים ! ליקוי החמה שיתרחש ב 3 לנובמבר עלול להשפיע על היחסים עם קרובים וחברים ולשנות את מערך הכוחות עם סביבתכם הקרובה. אתם נמצאים בתקופה של חשבון נפש ומצליחים לראות מי חבר אמיתי ומי לא ועלולים להחליט החלטות גורליות ולנתק קשרים עם מי שלא מתאים לכם יותר, המתינו עד לאחר ה 10 לנובמבר לפני שאתם עושים זאת. כניסת כוכב ונוס למזל בתולה עשוי להטיב עמכם כלכלית ובתחום הרומנטי.


מאזניים 23.9-23.10      ליקוי החמה שיתרחש ב 3 לנובמבר ובבית הכספים שלכם מצביע על חודש מאתגר בתחום הפיננסי ועל צורך להתארגנות מחדש עם כספים ומשאבים שלכם. כמו כן בזמן של הליקוי גם כוכב מרקורי יהיה בנסיגה גם כן בבית הכספים ואל נשכח גם את כוכב שבתאי שם. כל זה מראה על צורך בלעשות שינוי רציני ועמוק בתחום הפיננסי . יתכן מאוד שתחליטו לקחת צעדים יוצאי דופן כמו להקים עסק חדש למי ששכיר או לשנות משהו בעסק קיים כולל סיום קשר עם שותפים עסקיים כל זה על מנת לעשות קפיצת מדרגה בנושא הכלכלי בחייכם. גם המשפחה והזוגיות דורשים הערכות חדשה ושינוי גישה מול בני זוג וילדים . קשרים זוגיים ושותפויות שלא ידעו להתחדש ,לפתור את הפלונטרים שלהם ולצעוד קדימה עלולים להסתיים.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה אסטרולוג, מומחה להילנג ותקשור, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה.

התקשרו עכשיו - 072-3401003 שלוחה 55 ? בלבד ללא צורך בכרטיס אשראי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי