אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - מרץ 2012

הורוסקופ חודשי - מרץ 2012

 

 

 

משולש הרמוני שייווצר בשמיים ב 14 למרץ בין מאדים, פלוטו וכוכב צדק וונוס במזלות מיסוד האדמה מראה על אפשרות ליצור יסודות חזקים בנושאים ארציים ובמיוחד בתחום העסקי,כלכלי ומקצועי. מזלות שור,גדי ובתולה ייהנו במיוחד ממצב זה. יחד עם זאת כוכב מרקורי יכנס לנסיגה החל מ 12 למרץ ועלול להשפיע על ההתנהלות היום יומית, תקשורת ונושאים טכניים לצד חשיבה יוצאת דופן ואינטואיציה גבוהה יותר.אסור לשכוח כמובן שמאדים עדיין בנסיגה ומשפיע על עשייה בתחום המקצועי והבריאותי ותחזוקה של דברים.

 

דגים  19.2-20.3   מזל טוב לבני מזל דגים שיחגגו החודש יום הולדת.  מקבץ של חמישה כוכבים בדגים ימקד את תשומת לבכם סביב נושא של עשייה ושרות למען הזולת. היכולת להתחבר למטרה נעלה תגבר ויעלו שאלות לגבי מקומכם והאם אתם מגשימים את המטרה שלשמה באתם לכאן. ביחסים האישיים יהיה פחות קל במיוחד עם בן הזוג ובשותפויות למיניהם בתחילת מרץ. כנסית מרקורי בתחילת החודש לבית הכספים מעלה רעיונות יצירתיים ויותר תעוזה. בין ה 4 ל 5 למרץ אתם עלולים להרגיש תקועים כלכלית והיחסים עם בן הזוג עלולים להתערער בגלל נושאים כספיים ורכוש. חברתית זהו חודש מעולה להיכרויות, קשרים חדשים ופרקטיים יותר נוצרים והפנויים שביניכם יוכלו להכיר גם בהקשר הרומנטי.

 

טלה   21.3-20.4      כניסת כוכב ונוס לבית הכספים שלכם יחד עם כוכב צדק מבטיח חודש משופע בהכנסות אך גם בהוצאות. ב 14 למרץ נוצר מצב המאפשר לכם ליצור מצבים כלכליים ועסקיים שישפרו את מצבכם לטווח הרחוק. חשוב שתנהגו באחריות ובשיקול דעת כי זה ישתלם לכם לטווח הארוך. מעמדכם הציבורי מתחזק והקריירה שלכם יכולה לזנק קדימה לאחר ה חמישי למרץ. מקבץ של כוכבים במזל דגים מצביע על דברים שקורים מתחת לפני השטח, במידה ותתמסרו לרעיון גדול ותראו עצמכם חלק ממשהו גדול יותר אתם עשויים לזכות להצלחה גדולה אך במידה ותראו רק את טובתכם האישית בלבד אתם עלולים להיכנס למאבקים מיותרים ולפגוע בהצלחתכם. בתחום הרומנטי צפוי חודש טוב מלבד בין ה 4 ל 5 שבהם עלולים להיות יותר מתח מהרגיל ויתכן גם הרגשת בדידות.

 

שור  21.4-20.5     זהו אחד החודשים החשובים עבורכם השנה. עם כנסית כוכב ונוס שליט מזלכם למזל שור ואח"כ היצמדותו לכוכב צדק גם הוא במזל שור אתם עשויים להרגיש בשמיים. כלכלית מצבכם צפוי להשתפר,כספים עשויים להגיע ושפע של הזדמנויות להתרחבות כלכלית יהיו זמינים עבורכם. כמו כן ב 14 למרץ ייווצר בשמים משולש כוכבים הרמוני במזלות מיסוד האדמה המבשר על אפשרות למינוף כלכלי, עסקי ומקצועי ואפשרות לבסס הצלחה. יחד עם זאת יש נטייה גם להפרזות בהוצאות כספיות ובצריכה של קלוריות ובזבוזים ואפשרות להיכנס לשאננות, היו זהירים ! בתחום הרומנטי חודש מעולה קשרים קיימים מתחזקים וקשרים חדשים עשויים להיווצר כולל מיסוד יחסים, בין 4 ל5 למרץ שבו יש יותר חריקות ביחסים.

 

תאומים 21.5-21.6      בתחום הקריירה אתם נמצאים לפני השיא שלכם, מה שאומר שאתם נאבקים להוכיח את עצמכם בנושאים מקצועיים ומשקיעים המון זמן ומשאבים בעבודה מה שעלול ליצור תסכול וחוסר איזון ביחסים בבית ועם המשפחה במיוחד עם ילדיכם. השבוע הראשון של מרץ יהיה מאוד קריטי עבור כל הנושאים שהוזכרו וחשוב לשמור על איזון ולהסביר לקרובים לכם את חשיבות הדבר עבורכם קח תוכלו להוריד מהלחץ והמלחמות עם בני הבית. מבחינה רומנטית זהו חודש מצוין לפחות לאחר השבוע הראשון של מרץ. קשרים מתחזקים וחלק מכם נכנסים לקשר חדש והאהבה עשויה לפרוח החודש כולל מיסוד יחסים עם בן הזוג. כלכלית ישנה יציבות עם נטייה לשיפור בהכנסות.

 

 

סרטן  22.6-22.7     עם כניסת כוכב מרקורי לבית הקריירה יש לכם הזדמנות להתבלט בשבוע הראשון של מרץ עם רעיונות מבריקים ונועזים לאחר מכן כשמרקורי יכנס לנסיגה בבית הקריירה שלכם החל מה 12 למרץ תצטרכו להיות יותר זהירים בהתבטאויות שלכם מול גורמים בכירים כדי לא לקלקל את ההישגים שהשגתם. בעיקרון צפויה הצלחה בכל הנוגע ליחסים עם שותפים למיניהם במיוחד בכל הנוגע לשותפויות עסקיות,כלכלית ומקצועיות שם הדברים יזרמו ביתר קלות ואם תשקיעו מעט אנרגיה צפויה לכם הצלחה.

גם חברתית צפוי לכם חודש טוב מהרגיל שבו תהיו פעילים מאוד ותצרו קשרים חדשים ותחזקו קשרים קיימים. בתחום הרומנטי צפוי לכם חודש עם הרבה רומנטיקה.

 

אריה 23.7-22.8     החודש יש לכם את כל התנאים האופטימאליים להצליח בקריירה ובעבודה. משולש הרמוני בין כוכבים מיסוד האדמה מאפשר לכם להוריד לקרקע את כל הרעיונות ולממש אותם בצורה מעשית, יציבה ולאורך זמן. כניסת כוכב ונוס לבית הקריירה שלכם ולמזל שור מצביע על יכולת למשוך שפע של הזדמנויות כלכליות ולהגדיל את הכנסותיכם הכספיות לאורך החודש הקרוב. בתחום הרומנטי צפוי יותר בהירות אך יחד עם זאת יתכנו יותר ניתוקים בתקשורת עם בן הזוג ושותפים למיניהם.

יתכן אי הסכמה ומאבק על כספים המגיעים לכם כלומר מה שייך לכם ומה שייך לאחרים. עד ה 5 למרץ עשוי להימצא פיתרון הולם או היפרדות מאותם גורמים.

 

בתולה 23.8-22.9     מבנה הרמוני שייווצר בשמיים מכוכבים מיסוד האדמה  ב 14 למרץ משקף חודש  מלא בפעילות שעשויה לקדם אתכם מקצועית, עסקית וכלכלית. היכולות המעשיות שלכם יהיו במיטבם ותוכלו ליצור תשתית ארוכת טווח ולהתרחב כלכלית ועסקית בצורה פרופורציונאלית. חשוב לנצל תקופה זו לבניה ועשייה  עד ה 11 למרץ שבו כוכב מרקורי שליט מזלכם יכנס לנסיגה יחד עם מאדים ועלולים ליצור בלבול בפרטים הקטנים ובתקשורת עם הסובבים אתכם. בתחום הרומנטי עלול להיווצר מתח עם בן הזוג או בשותפויות למיניהם בין ה 4 ל 5 ותתקשו לשתף פעולה, האגו עלול להוביל אתכם ותצטרכו לאזן בין הצרכים והרצונות שלכם לבין אלו של האחר.

 

מאזניים 23.9-23.10    מקצועית אתם מגיעים לשיא כבר בתחילת חודש מרץ יחד עם זאת יש תחושה שמנסים לערער את מה שאתם עושים ולהחליש אתכם. אתם נעים בין מה שידוע ומוכר ושנותן לכם ביטחון לבין דברים חדשים מבחינה מקצועית ושלא הוכח עדיין. בתחום הרומנטי צפוי חודש טוב מלבד בין ה 4 ל 5 למרץ שבו יהיה קשה יותר לתקשר עם בן הזוג ואתם עלולים להרגיש מרוחקים אחד מהשני. בשאר הזמן הקשר שלכם יתפקד בצורה טובה והרמונית וגם עשוי להתחזק. כשרים שיתחילו בחודש הקרוב עשויים להאריך הרבה זמן. כלכלית ועסקית אתם נכנסים לחודש שופע הזדמנויות להתרחבות וצמיחה כלכלית במיוחד בין ה 10 ל16 למרץ.

 

עקרב  24.10-21.11     הימצאותו של כוכב צדק בבית הזוגיות שלכם והצטרפותו של כוכב ונוס לבית הזוגיות שלכם כבר בתחילת החודש משקף חודש מאוד נעים והרמוני ביחסים עם בן הזוג, שותפים למיניהם וכל אדם הנכנס לחיים שלכם. בהיבט הכלכלי זהו אחד החודשים הטובים ביותר שידעתם לאחרונה, נשקפת לכם שפע של הזדמנויות בתחום הכלכלי והעסקי כולל שותפויות. ההכנסות עשויות לגדול באופן משמעותי. משולש הרמוני שייווצר בשמים מכוכבים מיסוד האדמה משקף הצלחה והתחזקות בתחום החברתי , אנשים חדשים צפויים להיכנס לחייכם שיעצימו אתכם מאוד. בעבודה ובקריירה מלבד הימים הראשונים של חודש מרץ תהיו נמרצים ורעיונות שיעלו באופן מפתיע עשויים לקדם אתכם.

 

קשת  22.11-21.12     הרצון להשקיע בתחום הקריירה מאמץ וזמן רב עלול להתנגש עם הצרכים של הבית ועלול ליצור קונפליקט ולערער את היחסים עם בני הבית והמשפחה. הימצאותו של מאדים בנסיגה ובבית הקריירה שלכם מצביע על אפשרות ליצור שינוי במעמדכם אך דורש מכם להשתמש נכון בעוצה שלכם. היווצרותו של משולש כוכבים הרמוני בשמים מצביע על כך שבין ה 10 ל 16 למרץ יהיה קל יותר לעשות שינוי ולחזק את מעמדכם למרות נסיגת מאדים בבית הקריירה. פעולות שתעשו בתחום הכלכלי והעסקי עשוי לחזק את מעמדכם הכלכלי ולהגדיל את הכנסותיכם. חודש מצוין להתרחבות כלכלית כספים נצלו הזדמנויות אלו ואל ועל תתעכבו. נסיגת מרקורי בבית הזוגיות שלכם החל מה 12 למרץ עלול להקשות על הבהירות ביחסים עם בן הזוג ובשותפויות למיניהם.

 

גדי  20.1 – 22.12    עד ה 5 למרץ האתגרים מבית עשויים להתפוגג וימצאו פתרונות לנושאים שהטרידו אתכם. האווירה והיחסים בבית יהיו הרמוניים יותר זרמים יותר ותוכלו להתפנות יותר לענייני קריירה ועבודה. משולש הכוכבים ההרמוני שייווצר סביב ה 14 למרץ משקף תקופה טובה ויצירתית בנושאים מקצועיים. אתם חדים ויצירתיים יותר ומצליחים לפעול בהרבה פחות הפרעות. צמידות בין ונוס וכוכב צדק במזל שור ובבית היצירה שלכם משקף תקופה משופעת ביצירתיות והצלחה כספית ובתחום הרומנטי. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 12 למרץ משקף יותר אפשרויות לאי הבנות ובעיות תקשורת עם בני הבית וסביבתכם הקרובה ועם המשפחה. מכשירים חשמליים וכלי תחבורה יטו יותר להתקלקל בחודש הקרוב ולכן מומלץ להיות עם היד על הדופק ולהימנע מהזנחה.

 

דלי  21.1-18.2      נושאים כספיים ורכוש יעסיקו אתכם בחודש הקרוב. יש רצון וכוונה לפעול על מנת להתרחב כלכלית אך יחד עם זאת יש נטייה לפעול בצורה שלא נכונה עבורכם או ליצור טעויות במיוחד בגלל נסיגת כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם. מה שאומר שאתם עלולים לפעול בצורה תמימה או עם חוסר בהירות והבנה ולעשות יותר טעויות מהרגיל ולכן מומלץ קודם כל להימנע מחתימה על חוזים והסכמים לפחות בין ה 8 למרץ ל 6 לאפריל. היצמדותו של כוכב ונוס לכוכב צדק בבית המשפחה סביב ה 14 למרץ משקף שפע של אופטימיות, יציבות ותחושה נעימה יותר בבית ועם המשפחה יחד עם זאת יש נטייה ליותר התפנקות ונטייה להפריז עם אוכל ותענוגות שעלולים להשפיע לרעה על בריאותכם. בזוגיות יש נטייה ליותר התעלות אך יתכן גם יותר חוסר בהירות מול בני זוג לפחות עד ה 20 למרץ. בתחום הקריירה יש יותר יציבות ומעמדכם עשוי להתחזק החודש במיוחד סביב ה 14 למרץ.


לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55)

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי