אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - פברואר  2014

הורוסקופ חודשי - פברואר 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 


תחזית אסטרולוגית חודשית  פברואר 2014

 

ונוס חזרה להילוך ישיר ומאדים מאט את מהירותו לקראת הנסיגה שלו לקראת סוף החודש. מה שאומר שבתחום מערכות יחסים וכספים אתם מיישמים את המסקנות שהגעתם אליהם לאחרונה, במקביל הצורך לפעול ממקום מאוזן יותר ולעצור לרגע עלול לתסכל את ההיפר אקטיביים שבינינו אך במידה ותתעקשו אתם עלולים להיכנס בקירות או להגיע לתוצאות חלשות יחסית.


דלי  21.1-18.2    מזל טוב לבני ובנות מזל דלי אשר חוגגים יום הולדת החודש. מולד הירח אשר התרחש במזלכם מצביע על חודש דינאמי מאוד ומלא פעילות המאפשר לכם לפרוץ דרך בעשייה שלכם ועם רעיונות מבריקים שתוכלו ליישם במהירות. הצלחה צפויה בתחום הלימודים כמו כן נסיעה שהתעכבה תוכל לצאת לפועל בהפתעה לאחר שכבר ויתרתם עליה. בעבודה תהינו מהימצאותו של כוכב צדק שמאפשר לכם יותר הזדמנויות כאשר אתם יודעים מה נכון לכם יותר ולא מתבלבלים כמו בעבר. כניסת השמש לבית הכספים שלכם מביא השראה ואינטואיציה יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי החל מה 6 לפברואר עשוי ליצור בלבול ואי דיוק בפרטים הקטנים ובתקשורת עם כל מי שבאינטראקציה כספית אתכם.


דגים   19.2-20.3      התקרבותו של כוכב מרקורי לכוכב לנפטון וכניסה למצב של נסיגה החל מה 6 לפברואר מאפשר מצד אחד להגיע לחשיבה יוצאת דופן ומלאת השראה ודמיון יצירתי, אך מצד שני בכל הנוגע להתנהלות יום יומית, תקשורת, תחזוקה והעברת מסרים ברורים ומדויקים נראה שתחוו יותר אתגרים. היבט הרמוני בין כוכב אוראנוס הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם לבין השמש הנמצא במזל דלי מצביע על חודש מלא ברעיונות מבריקים, עשייה וקשירת קשרים בהיבט הכלכלי והעסקי. חשוב שתבינו שלא כולם יצליחו לרדת לסוף דעתכם ולראות את החזון שלכם כפי שאתם רואים אותו, היו סבלניים במיוחד עם נסיגת מרקורי ברקע. היחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם עלולים להיות מעט איטיים וקצת מבולבלים החודש.


טלה   21.3-20.4     מולד הירח במזל דלי עשוי לשדרג את היחסים החברתיים שלכם ולפתוח עבורכם קהילות חדשות ומעניינות לעבודה ולהתחברות חברתית אך מצד שני נסיגת מרקורי החל מה 6 לפברואר והיצמדותו לנפטון עלולים לשבש את התקשורת עם הסובבים אתכם. גם בעבודה תושפעו מנסיגת כוכב מרקורי השולט על בית העבודה שלכם, ההשפעה עלולה להתבטא דרך יותר תקלות טכניות, עיכובים, שיבושים בתקשורת עם כל מי שעובד אתכם. חשוב שלא תזניחו בתקופה זו דברים במיוחד בתחום הטכני. נסיעות עלולות להתעכב או להשתבש עד לסוף החודש. סיום נסיגת ונוס מאפשר לכם הפנמה של נושאים אישיים וביחסים עם בן הזוג ואתנחתא עד לקראת סוף החודש שבו מאדים שליט מזלכם יכנס בתורו לנסיגה.


שור  21.4-20.5      שליט מזלכם יצא זה עתה מנסיגה, אך רק בתחילת חודש מרץ יצא מהצל שלו, כלומר, מטווח ההשפעה של הנסיגה מה שאומר שזה הזמן להתחיל ליישם את כל הלקחים והמסקנות של השבועות האחרונים, בתחום הרומנטי ובמערכות היחסים בכלל וגם סביב הנושאים הכספיים. אצל חלק מכם המסקנות הן סיום קשר או הליכה לייעוץ זוגי. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם מאט את מהירותו לקראת נסיגה בתחילת חודש מרץ, מה שאומר שענייני עבודה יעסיקו אתכם מאוד, אתם רוצים לפתור את כל הבעיות הבקיעויות והיחסים הלא תקינים עם מי שנמצא אתכם בקשרי עבודה. השמש הנמצאת בבית הקריירה שלכם משקפת תקופה של לקיחת יותר אחריות ואפשרות לקבל קידום.

 

תאומים  21.5-21.6      כוכב מרקורי הנכנס לבית הקריירה, שלכם וייצמד לכוכב נפטון כשיעבור לנסיגה, מצביע על תקופה שהצד האינטואיטיבי מתעצם ורעיונות מגיעים ממקום לא ברור, לכאורה, יחד עם זאת הבלבול גדול יותר והתקשורת עלולה להיות משובשת מעט. מומלץ להימנע מלחתום על חוזים והסכמים בתקופה זו מה שאומר עד סוף החודש לפחות. תקלות במכשירים ובכלי תחבורה קורים יותר החודש ולכן אל תדחו תיקונים או טיפולים וביקורות. ונוס אשר יצאה מנסיגה עשויה להקל עליכם בהדרגה בתחום הכספי, יחד עם זאת, עדיין אי אפשר להשתולל כרגע עם כספים. בתחום הרומנטי ובזוגיות יש שקט לזמן מה, אך המתח גדול יותר, משום שאתם נמצאים בקונפליקט בין הצורך בחופש לצורך בקשר אינטימי ויציב.


סרטן  22.6-22.7      חלק מכם מלקק את הפצעים סביב נושאים של מערכות יחסים ושותפויות בעיקר עם בן הזוג. היחסים שלכם עברו טלטלות בחודשיים האחרונים ואתם מתאוששים ומשתדלים לפעול ממקום שונה עצמאי ובוגר יותר. חלק מכם עבר פרידה, וייקח זמן עד שהפצעים יגלידו אצלו. הקריירה שלכם נמצאת במגמת תנופה, אך יידרש מכם להקריב משהו מעצמכם, כמו זמן עם המשפחה או אחר על מנת למנף את ההישגים שלכם ואת היכולות. כלכלית מצבכם טוב יותר ויש לכם רעיונות ויוזמות מיוחדות שיכולות להביא לכם יותר הכנסות. גם ניצול הקשרים שלכם בצורה מטיבה תיצור קשרים חדשים שעשויים לקדם את הפרויקטים שלכם ממש בקרוב. היחסים עם המשפחה הולכים לעבור בקרוב שינויים רבים.


אריה  23.7-22.8      מולד הירח המתרחש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על חודש מלא באפשרויות חדשות בתחום הזוגי והרומנטי, כמו כן שותפויות חדשות יכולים להביא לכם הרבה נחת. נסיגת מרקורי שיכנס לבית הזוגיות בהמשך יכול לשנות את ה כיוון, ומצביע על צורך ביותר חיבור ובהירות בתקשורת שלכם במהלך החודש. כלכלית יש נטייה ליותר בלבלול עם כספם של אחרים, מה שיכול לגרום גם להפסדים אם לא תהיו זהירים. עד לסיום הנסיגה בסוף חודש פברואר מומלץ להימנע מעסקאות חדשות בתחום הכלכלי וחתימה על חוזים והסכמים, דווקא כשתשחררו יגיעו לכם הרבה רעיונות ויותר הכנסות. סיום נסיגת ונוס בבית העבודה שלכם מצביע על שיפור בתחום הכלכלי וביחסים עם אותם אנשים שעובדים מולכם.


בתולה  23.8-22.9       שליט מזלכם כוכב מרקורי יכנס כבר ב 6 לפברואר לנסיגה עד סוף החודש מה שעשוי ליצור שיבושים בתקשורת וגם יותר תקלות מהרגיל במכשירי חשמל ותקשורת. הקצב המהיר שאתם רגילים אליו ותחושת השליטה האבסולוטית בכל פרט עלולים להתערער אצלכם וזה יכול ליצור הרבה תסכול וכעס. היחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם יושפעו גם כן מנסיגת מרקורי שיהיה בתחילת החודש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם והתאפיינו בפחות בהירות ושליטה מהרגיל וגם יותר בלבול. בתחום המקצועי אתם בולטים מאוד מעל השאר מה שעלול לעורר בין היתר גם קנאה והתנגדות כלפי קולגות לעבודה מה שיעורר בכם תחושת בדידות וניכור. היחסים עם ילדיכם ילכו וישתפרו ועשויים להיראות שונים ממה שהתרגלתם אליהם.


מאזניים  23.9-23.10      מאדים הנמצא במזל שלכם ממשיך לתת לכם רוח גבית ויחד עם השמש גם תוכלו לממש רעיונות נהדרים בתחילת החודש אך ככל שיתקדם החודש מאדים יאט את מהירותו לקראת נסיגה ותרגישו שקצת קשה לכם יותר להתניע דברים ויתכן גם שתרגישו מעט תקועים מה שיאפשר לכם מאוחר יותר בחודש הבא למצוא דרכים חדשות לפעול ברמה האישית והמקצועית ובשותפויות למיניהם. השמש אשר נמצא בבית היצירה שלכם, מקום טבעי עבורו ובמזל דלי מצביע על חודש משופע ברעיונות אך מאוחר יותר עם היווצרות זווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי בבית הכספים שלכם תרגישו שזה דורש הרבה יותר כסף ממה שחשבתם וגם המתנגדים לכם יחליטו להראות את פניהם פתאום. עם בן הזוג תורגש הקלה חלקית וזמנית.


עקרב   24.10-21.11      כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית הצירה שלכם ובצמידות לכוכב נפטון מאפשר לכם להתחבר להשראה ולדמיון שלכם בצורה יצירתית בתחילת החודש ומאוחר יותר בחודש הבא. היכולת שלכם להתחבר לתודעה הקולקטיבית ולדעת מה ההמון אוהב יכול לאפשר לכם הצלחה גדולה ושפע של הכנסות והכרה. סיום נסיגת ונוס השולטת על בית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על יציאה מתקופה לא קלה עבור רובכם יחד עם זאת אצל חלק מכם יש הפנמה של מסקנות ורצון לקחת את הקשר הרומנטי והזוגי למקום אחר. חלק מכם עלול או עשוי להיפרד מבן או בת הזוג בחודשים הקרובים בעכבות המסקנות שהגעתם אליהם. שבתאי אשר יצור היבט דיס הרמוני לשמש הנמצאת בבית המשפחה שלכם מצביע על תקופה מאתגרת עם המשפחה והבית בתחילת פברואר. בעבודה אתם נמצאים בתקופה של פריצת דרך משמעותית.


קשת   22.11-21.12      התרחקותה של ונוס מכוכב פלטו בבית הכספים שלכם מצביע על תקופה טובה יותר ופחות מאתגרת בתחום הכספי. יחד עם זאת נסיגת ונוס הביאה איתה תקופה של חשבון נפש ועכשיו אתם פועלים ליישם את המסקנות של התקופה האחרונה. חלק מכם מרגיש צורך לבנות את עצמו כלכלית לטווח ארוך ויחפש אפיקים חדשים לעשות זאת כולל כניסה לתחומים חדשים והקמת עסק חדש. נסיגתו של כוכב מרקורי שתחל בבית המשפחה שלכם מצביע על תקופה שבה יתכנו יותר תקלות ובעיות תקשורת. יתכנו יותר תקלות חשמל מחשבים ותקשורת בבית וגם בצנרות ולכן חשוב לא להזניח ולדאוג לתחזוקה נאותה. עם בני זוג ושותפים למיניהם התקשורת עלולה להיות מסורבלת ולא ברורה בחודש הקרוב. חשוב שתהיו מודעים יותר למה שאתם אומרים ואיך שאתם מתנהלים מול בן הזוג או השותף שלכם.


גדי  20.1 – 22.12     התרחקותה של ונוס הנמצאת במזל שלכם, מזל גדי מכוכב פלוטו לאחר שהייתה בנסיגה מצביע על תקופה של הסקת מסקנות בתחום מערכות היחסים . חלק גדול מכם הגיע למסקנה שאי אפשר יותר ככה ופועל ברצינות לשנות את המצב עם בן הזוג חלק אחר מרגיש שהפיתרון הוא להיפרד ושכל צד ילך לכיוון חדש וכעת אתם פועלים ליישום הדבר. כוכב מרקורי הקשור לתקשורת נכנס לנסיגה ויכנס לבית הכספים שלכם החודש מה שאומר שיש נטייה לטעויות ובלבול בנושאים כספים ועם רכוש במהלך החודש הקרוב ועלול לגרום להפסדים. האטת מהירותו של כוכב מאדים בבית הקריירה שלכם עלול להצביע על זה שתתקשו לפעול באופן הרגיל ושיתכן ותצטרכו למצוא דרכי גישה שונות למטרות שלכם וגם תתקלו ביותר התנגדויות.


כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 מאת גילה בויום


אסטרולוגיה רומנטית עד אליך ב-SMS

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי