אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 18.10.20-24.10.20

הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 18.10.20-24.10.20


טיפ לילידי השבוע

השבוע עומד להיות משמעותי בגלל העובדה שאתם מתחילים מחזוריות חדשה והפעם בסימן הכוכב מרקורי שנמצא במזל שלכם ומגביר לכם את יכולות התקשורת.   

 

טלה

בשבוע הקרוב תעסקו בתוכניותיכם האישיות והמקצועיות הקיימות וגם העתידיות, כיוון שנפתחו בפניכם הזדמנויות חדשות. יש לכם סיכויים טובים שכספים שהתעכבו יתחילו להגיע. ביחד עם זאת, הכוכב מארס שמקושר עם עשייה והוא גם הכוכב השליט שלכם , עדיין גורם לכם להיות אסרטיביים יותר מהרגיל ונראה שהסביבה הטבעית שלכם לא תמיד מרוצה מההתנהגות שלכם.  

 

שור

אתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זה הזמן לחשבונות נפש משמעותיים.  נראה ששגרת חייכם מופרת על ידי אירועים חדשים בחייכם שעד לאחרונה לא השקעתם בהם את מירב מחשבותיכם ולכן נושאי השותפויות עתיד להיות רגיש במקצת בשבוע הקרוב.  מומלץ לכם להגיד בדיוק מה שאתם חושבים על מנת שלא תצברו מתחים או כעסים על האנשים במעגל הראשון של חייכם.

 

תאומים

הכוכב וונוס נמצא בבית המשפחה הגרעינית שלכם ונראה שאתם יכולים ליהנות מהתחלות חדשות במסגרת זו. תקבלו בשורות טובות ונושאים שונים שהיו עד עכשיו באי וודאות יכולים להגיע לפתרון הטבעי שלהם ואתם תרגישו טוב עם עצמכם כיוון שידעתם שהשקעתם את המקסימום על מנת להגיע לתוצאות טובות. זוהי יוזמה מבורכת שאתם וכל הסביבה הטבעית שלכם תרצו לקחת בה חלק.

 

סרטן

הכוכב מרקורי שמסמל תקשורת וגם קשרים עם צעירים מכם במשפחה מבקר החודש אצלכם בבית הילדים, היצירה והרומנים, כך שאתם מרגישים שהנה אתם מבוקשים יותר בקרב הסביבה הטבעית שלכם ויש לכם יכולת לשדרג את היחסים ביניכם לבין אלה החשובים לכם, על ידי יצירת זמן איכות יחד. נראה שתמשיכו להיות מבוקשים במקומות בהם אתם מבלים ועובדה זו תחניף לכם.

 

אריה

הכוכב וונוס שאחראי על נושאי הכלכלה נמצא אצלכם בבית הכספים, עובדה שמצביעה על כך שייתכן ואתם חייבים לבדוק מחדש את ההתנהלות שלכם. זה הזמן לשינויים וחשוב לבדוק שאתם אכן פועלים בצורה הכי נכונה לכם. זהו סוג של מתנה שהכוכב וונוס כרגע מבקר אצלכם כיוון שבהיותו גם אחראי על מערכות יחסים , נראה שתקבלו את מקסימום העזרה והתמיכה לה אתם זקוקים.

 

בתולה

בחודש הקרוב יהיה לכם נכון לבצע תוכניות שעד עכשיו לא הייתם בטוחים שזה הדבר הנכון עבורכם. השמש נמצאת בבית הכספים שלכם והכוכב האחראי על נושא זה גם הוא מבקר במזל שלכם. זהו שילוב מנצח שייתן לכם את הכוחות הדרושים למימוש תוכניותיכם. במקביל השבוע, תוכלו לבדוק כל דבר לעומק בדיוק כמו שאתם אוהבים ואנשים בסביבה הקרובה שלכם יפרגנו לכם על נכונות שיקול דעתכם.

 

מאזניים

השבוע ייתכן ותרגישו דכדוך פנימי כלשהו בגלל העובדה שהכוכב המביא איתו צורך ביחסים טובים נמצא אצלכם בבית תת ההכרה ומפריע ליחסי גומלין אמיתיים בינכם לבין הקרובים לכם. זהו זמן שבו תוכלו לתכנן דברים, אך זמן הביצוע עדיין יחכה לתקופה טובה יותר.  נושאי כספים ימשיכו להטריד במיוחד לאור העובדה שכוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם וגורם לבחינת נושאים אלה מחדש. 

 

עקרב

זהו חודש משמעותי עבורכם גם מעבר לעובדה שאתם בתקופת טרום יום ההולדת. הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא במזל שלכם ובנסיגה ולכן עובדה זו נותנת לכם עומק מחשבתי רב מהרגיל , בנוסף למה שכבר קיבלתם מלידה. עובדה זו תאפשר לכם לקבל תובנות חדשות על החיים שיעזרו לכם בהתמודדויות חדשות אותם אתם עומדים לחוות ובעוד כחודש היכונו להתחלות חדשות. 

 

קשת

כל החודש עומד להיות מאתגר עבורכם כיוון שאתם מתחילים להרגיש את תסמונת טרום יום ההולדת. הכוכב מרקורי שאחראי על תקשורת נמצא בבית תת ההכרה שלכם וגורם לכם להיות מסוגרים מהרגיל. גם השמש בשמיים גורמת לכם לרצות להתבודד ולהתכנס פנימה עם תחושה שאתם מעדיפים שיניחו לכם לנפשכם. עובדה זו מנוגדת לאופייכם הבסיסי ולכן זהו שבוע מלא בקונפליקטים.

 

גדי

אתם נמצאים בהתחלות חדשות מבחינות רבות ותחת השפעת כוכבים רבים שגרמו לשינויים בחייכם. זוהי תקופה מצוינת לבסס את המעמד שלכם ולהכניס אנשים חדשים לחייכם. אינכם חייבים להפכם לידידים אינטימיים שלכם, אך חשוב שתיפתחו לסגנונות חברויות חדשות שיעזרו לכם בהמשך בצורך בביסוס מעמדכם.  השתדלו לארח ולהתארח, כיוון שעובדה זו תגרום לכם במימוש מטרותיכם.   

 

דלי

כוכב התקשורת מרקורי נמצא החודש בבית הקריירה שלכם ובנסיגה. מאחר ונושאי תקשורת לסוגיה השונים הם המדיה בה אתם מרגישים הכי בנוח חשוב מאוד לעשות תיאום ציפיות עם הממונים עליכם בנושאי עבודה, כיוון שנראה שזה כרגע הנושא הרגיש ביותר שלכם שבו אתם חשים שעדיין לא הגעתם למיצוי. תכננו לעצמכם תוכנית עבודה ופעלו לפי שלבים מדורגים למימוש תוכניותיכם.

 

דגים

מבחינה חברתית למרות אילוצי הזמן נראה שאתם נמצאים בתקופה שאנשים מאוד מעריכים את מה שאתם עושים בשבילם ועובדה זו מתבטאת במעגל הרחוק והקרוב של חייכם. הפעילו את האינטואיציה שלכם כיצד להתנהל עם אנשים שלא תמיד מוכנים להקשיב לכם ויתרה מכך, אומרים לכם כיצד אתם צריכים להתנהג. נושא נוסף שהופך להיות רגיש הוא כל ההתנהלות הכספית שלכם ושל המקורבים לכם. פעלו בזהירות !

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003  שלוחה 28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי