אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 19.07.20-25.07.20

הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 19.07.20-25.07.20


טיפ לילידי השבוע

השבוע סוף סוף יצאו הכוכבים שאחראים על תקשורת וכספים מהנסיגה והשפעותיה כך שזה בדיוק הזמן לבדוק מחדש את כל נושא מערכות היחסים והכספים שלכם. 


טלה

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם חווים התעוררות אישית בעקבות ביקור כוכב העשייה המוכר בשמו מאדים במזל שלכם ולכן אתם פועלים בנחישות , בעוצמה ואפילו באגרסיביות מסוימת על מנת לדחוף את עצמכם ואת תוכניותיכם קדימה. בית הקריירה שלכם עובר שינויים מאוד משמעותיים ונראה שאתם במצב בו אתם שואלים את עצמכם שאלות נוקבות לגבי המשך עתידכם  האישי והמקצועי.

 

שור

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב השליט שלכם ,אחראי על יחסים אישיים, כספים ועם נטייה חזקה לאומנות נמצא כרגע בבית הכספים שלכם. זה הזמן להיעזר בחברים ומכרים על מנת ליצור שינויים כלכליים שיעזרו לכם בהמשך. מומלץ לנסות ולמנף את העסק שלכם בדרך  שונה ממה שהורגלתם עד היום ולתת גם לאחרים שאתם סומכים עליהם לעזור לכם עם יכולותיהם המקצועיות.

 

תאומים

הכוכב שלכם מרקורי המביא יכולת תקשורת טובה , מבקר אצלכם בבית המקושר עם כספים. כך שנראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם רוצים לבדוק מדוע הכספים שהייתם כל כך  בטוחים שמגיעים לכם, עדיין אינם מגיעים. עשו זאת בעזרת אנשי מקצוע שמבינים בתחום. גם נושאי מערכות יחסים יכולים להטריד אתכם כיוון שעכשיו אתם מבינים שהבטחות לחוד ומעשים לחוד וזאת מצד אנשים שציפיתם מהם ליותר.

 

סרטן

כוכב החשיבה מרקורי נמצא במזל שלכם ולא נותן לכם מנוח, כך שאתם מוצאים עצמכם מוטרדים מחשבתית כל הזמן וחסרי מנוחה ביחס למה ואיך לעשות על מנת לעזור למי שאתם אוהבים, אך במקביל לא לוותר על השאיפות שלכם. כוכב יופיטר שמביא מזל אכן מעניק לכם הזדמנויות אך נראה שברגע האמת תעדיפו לפעול למען הזולת יותר ממה שתעדיפו לפעול למען עצמכם.  

 

אריה

כוכב היחסים וונוס נמצא אצלכם בבית החברים והמעמד החברתי שלכם וגורם לכם לתהיות ביחס למערכות היחסים החברתיות שלכם. נראה שאתם אוהבים אנשים וחברה ואף מוכנים להתאמץ לשם כך, אך שינויים שעברתם לאחרונה גורמים לכם להבין שעכשיו אתם צריכים לפעול בצורה יותר מחושבת ולתהות מי בעצם האנשים המתאימים לכם ועל מי אתם יכולים לסמוך בכל הנוגע לקידום עצמכם.  

 

בתולה

אתם פועלים בצורה אינטנסיבית על מנת למצב את עצמכם במקום בולט מבחינה חברתית ומקצועית. אנשים קרובים לא תמיד מסכימים איתכם ולכן לא תאהבו לקבל עצות מאחרים ותעדיפו לפעול לבד. במידה וקורה ואתם טועים אין לכם בעייה לקבל ביקורת ובלבד שגם את המחמאות רק אתם תקצרו. זוהי תגובה לכך שתמיד הייתם צריכים להוכיח את עצמכם וחשובה לכם המצוינות.

 

מאזניים

הכוכב מארס המביא איתו צורך בהתקדמות ועשייה משמעותית נמצא במזל המולי לכם הוא טלה ולכן אתם מרגישים קצרי רוח יותר מהרגיל וכל דבר מכעיס אתכם ברמה כזו שאתם מרגישים שסף העצבים שלכם נמוך במיוחד. בדרך כלל אתם פועלים בצורה מאוזנת  ולעיתים אף זקוקים לדחיפה על מנת לממש את עצמכם ולכן חשוב מאוד שגם הפעם תנסו להרגע ולספור עד 10 אם צריך.

 

עקרב

הכוכב מארס הוא עוד כוכב שמקושר בנוגע אליכם ומעניק לכם כוח פיזי ומנטלי ליצור דברים, פרויקטים וכל מה שתחשבו לנכון. הפעם כוכב זה נמצא בבית העבודה ומשפיע עליכם בדרך מאוד מאתגרת שבה אתם מרגישים שאתם נוחים להתפרץ על אחרים גם אם אתם לא צודקים. סף הסבלנות שלכם נמצא במצב מאוד רגיש ואתם עלולים בדרך שכזו לחבל במערכות יחסים שחשובות לכם.  

 

קשת

הנושא שבשבוע הקרוב יתפוס תאוצה משמעותית בחייכם הוא הצורך שלכם בהתחלות חדשות ובעיקר מבחינה אישית וזוגית בגלל ביקורו של כוכב וונוס שמביא הזדמנויות למערכות יחסים בבית הזוגיות שלכם. כבר תקופה ארוכה שאתם מרגישים שאתם דורכים במקום ושום דבר לא מצליח לרגש אתכם באמת. הגיע הזמן שתבדקו עם עצמכם מדוע אינכם יכולים להתפשר.

 

גדי

שלושה כוכבים משמעותיים וחזקים נמצאים במזל שלכם ומשפיעים עליכם בכיוון של התחלות חדשות. לחלקכם קשה מאוד עם עובדה זו כיוון שאינכם אוהבים שינויים בבסיסכם ומעדיפים את המוכר והידוע ואילו חלקכם היותר רחב, כבר מבינים שעל מנת להתקדם בחיים צריך לעשות שינויים ולהמציא את עצמכם מחדש בכל פעם שהמציאות האישית שלכם דורשת את זה.

 

דלי

השבוע אתם נמצאים בדיוק בתחילתה של תקופה משמעותית והיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת . זהו זמן של חשבון נפש משמעותי כיוון שתרצו להבין מה נותר לכם עוד לעשות על מנת להצליח ולתקן את מה שצריך. הסביבה הקרובה שלכם תשתף איתכם פעולה כך שאין לכם ברירה ותצטרכו לשתף איתם פעולה במידה ותרצו להצליח ולפרוץ את תחושת החסימה שלכם.  

 

דגים

בחודש הקרוב תיכנס השמש בשמיים לבית הבריאות שלכם ותאיר נושא זה. זה הזמן להיות יותר קשובים לגוף שלכם ולא להזניח בעיות שנוצרו אלא לטפל בהם. נושאים כספיים ימשיכו להכעיס אתכם כיוון שלאחרונה אתם מרגישים שמרבית הנטל נופל עליכם ואין לכם אפשרות לתקן או לטפל בדברים שאחרים יוצרים ואתם אלה שנשארים לתקן את הטעויות של האחרים. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי.

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי