אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 26.04.20-2.05.20

הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 26.04.20-2.05.20


טיפ לילידי השבוע

המחשבות על מה ואיך לעשות על מנת לשרוד בתקופה זו לא מרפות מכם והצורך להיות עצמאיים מנקר בכם חזק , למרות שהמצב לכאורה אינו בשל. חכו עוד קצת !

 

טלה

בשבוע הקרוב תתלבטו מה נכון לעשות לכם לעשות בתחום הכלכלי, כיוון שכוכבים רבים נמצאים בבית הכספים שלכם. נראה שאתם בתקופה שבה אתם חווים עליות וירידות משמעותיות שגורמות לכם לחוסר יציבות. מומלץ לכם ללמוד להתחשב גם בסביבה הקרובה , כיוון שגם להם יש דעות ורצונות שאולי לא תמיד מתאימות לכם, אך מאחר ואתם חיים יחדיו, כדאי גם להתחשב בדעתם.

 

שור

האנשים בסביבה הטבעית שלכם חווים את ההתפתחויות החדשות בחייכם באהדה. נראה שאתם נמצאים בנקודת צומת שבה אתם נדרשים להגיע להחלטות יותר משמעותיות ביחס להתחייבויות של חייכם ולהמשיך קדימה בדרך שהיקום מתווה לכם. מארס כוכב העשייה  שנמצא בבית הקריירה שלכם גורם לכם להיות לעיתים קרובות, אימפולסיביים יותר מהרגיל ועובדה זו פחות חביבה על הקרובים לכם.   

 

תאומים

וונוס הכוכב שמשפיע על מערכות יחסים וכספים נמצא במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב ולכן זו יכולה להיות התחלה של תקופה מעניינת בנושאים אלה ואולם כוכב זה עומד גם להיות בנסיגה בקרוב במזל שלכם, כך שאתם צריכים להיות זהירים יותר מהרגיל בכל הנוגע להסקת המסקנות שלכם ולחכות עם כל החלטה עד לחודש יולי , כיוון שאז תסתיים הנסיגה עם השפעותיה השונות.

 

סרטן

תיאלצו בשבוע הקרוב להתמודד ולהחליט החלטות קשות בנוגע לצורת חייכם בגלל העובדה שנמאס לכם מהלחץ המתמיד אותו אתם חשים.  דווקא הפן החברתי ייצוגי שלכם יהיה במיטבו  וייתכן ותכירו אנשים חדשים שיעזרו לכם בשעותיכם הקשות. השתדלו להשקיע יותר מבחינה חברתית, כיוון שעכשיו אתם זקוקים לכל עזרה שתוכלו לקבל ואת דעותיכם האישיות, אתם מוזמנים בשלב הזה להשאיר לעצמכם.  

 

אריה

במידה ואתם זקוקים לאישורים ממקום העבודה שלכם על יכולותיכם, הרי שבתקופה הקרובה תוכלו לעמוד בכל הקריטריונים הנדרשים. נראה שהדברים יגיעו אליכם עם הרבה מאמץ ושום דבר לא יגיע בקלות כפי שהייתם רוצים. הכוכבים נמצאים בזוויות שאינן נעימות לכם ולכן אתם עלולים להיות מתוחים מהרגיל ואף לחלות במקומות הרגישים שלכם. התאזרו בהמון סבלנות והקשיבו לגוף.

 

בתולה

זהו שבוע מצוין עבורכם מבחינה מקצועית וזמן בו אתם יכולים לתרום מהידע העשיר ומהעשייה המבורכת שלכם גם לאחרים. הדקדקנות שלכם תעזור לכם לעמוד בכל התוצאות האפשריות מול הממונים עליכם. זה גם הזמן בעקבות המצב במשק, להיות כמה שיותר עם האנשים הקרובים לכם ובעיקר כאלה שיכולים לעזור לכם מבחינה מקצועית ולנסות ללמוד מהם כמה שיותר .

 

מאזניים

כספים שאתם מחכים להם על מנת שיעזרו לכם לעבור את התקופה הקרובה לא תמיד מגיעים בזמן ועובדה זו מטרידה את מנוחתכם. בתוככם אתם מחפשים יציבות ושגרה שטובה לכם. הקרובים לכם בחוג המשפחה מאוד זקוקים לכם ואתם נותנים את המקסימום מעצמכם על מנת לעזור לאחרים. התחושה הנעימה שאתם יודעים להשרות סביבכם מושכת אליכם אנשים ולאו דווקא כאלה שהינם בני משפחה.

 

עקרב

אתם מאוד עצבניים, ביקורתיים וחסרי סבלנות לאחרים עד כדי כך שאתם מתנהגים "כאילו" כואב לכם גם אם דורכים על הצל שלכם. עובדה זו יכולה לגרום לכם לחיכוכים עם האחרים וכיוון שכך גם להרגיש דחויים. התנהגות זו באה בגלל העובדה שהשמש בשמיים נמצאת בבית השותפויות והזוגיות שלכם ומביאה מתח ובמקביל, כוכב העשייה נמצא בזווית  מאתגרת בבית המשפחה כך שאתם נוחים למריבות.

 

קשת

הסביבה הקרובה גורמת לכם לחוש שאתם נושאים בעול כבד אישי , מקצועי ומשפחתי. נראה שכולם סומכים עליכם שתסדרו את העניינים ולמרות שאתם רוצים להרגיש שהנה אתם משריינים קצת זמן בשביל עצמכם, הרי שהחיים סוחבים אתכם לכיוונים שונים ואתם חייבים לרצות את האחרים לפני שאתם מטפלים בנושאים שלכם. היזהרו מלעבוד קשה מדי כיוון שאתם מאבדים אנרגיות.

 

גדי

המשפחה הקרובה מאוד מעסיקה אתכם ותופסת אצלכם כרגע מקום עיקרי בשאלה הפנימית שלכם, של מה נכון ומה מתאים לעשות על מנת שכולם  ירגישו טוב עם כולם. זו אינה יכולה להיות החלטה שלכם ולכן עשו מה שאתם יכולים במידתיות ומצד שני תניחו לדברים לזרום בקצב הטבעי שלכם. לצד כל זה, נראה שאתם עסוקים גם בנושאים כספיים ואכן זה הזמן הנכון להתבוננות גם בנושא זה.

 

דלי

כוכב העשייה בשם מארס נמצא אצלכם בחודש הקרוב במזל שלכם ולכן אתם הרבה יותר פעילים ואסרטיביים מבדרך כלל. בשבוע הקרוב תהיו עסוקים בענייני בית, משפחה והסביבה הקרובה. עליכם להיזהר מלפעול באימפולסיביות בנושאים ששיקול הדעת הוא חשוב במיוחד. כוכב השפע עדיין יושב אצלכם בבית תת המודע ומפעיל את הפחדים הישנים והמוכרים, על מנת שתתמודדו איתם.

 

דגים

נראה שתת המודע עובד אצלכם שעות נוספות בעקבות כל התרחישים המדאיגים ששמעתם עליהם לאחרונה ולכן אתם מודאגים מההוצאות החדשות שנכפו עליכם מעבר לתכנון המקורי ואתם שואלים את עצמכם כיצד אתם יכולים לעמוד בלחץ הזה מבלי להיגרר ולהיכנס לחובות. מסוף השבוע מומלץ לבדוק בשנית את הנתונים ולעשות הערכה מחדש , ובהתאם לכך להתנהל.

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי