אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 30.08.20-5.09.20

הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 30.08.20-5.09.20


טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי והמוכר גם ככוכב השליט שלכם נמצא השבוע במקום מצוין על מנת שתוכלו להביע את עצמכם בצורה רהוטה. 

 

טלה

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא אצלכם במקום המקושר עם כל נושאי היחסים בעבודה. כמו כן, הכוכב שלכם מארס נמצא במזל שלכם ונותן לכם שפע של כוח להתמודדויות פיזיות ונפשיות. זה הזמן שלכם לבחון את עצמכם מול הקרובים לכם, חשוב  מאוד שתוודאו שהם מסכימים לדעתכם ופועלים איתכם בשיתוף.

 

שור

בשבוע הקרוב יכנס כוכב מארס שמביא איתו רצון לעשייה, תנופה ואנרגיה לבית תת המודע שלכם, הנחשב כמקום סגור להבעה ועל כן, הצרכים האישיים שלכם עלולים להיתקל במכשול ולאו דווקא משהו חיצוני שיטרפד לכם את העשייה, אלא תחושה פנימית של קושי לפעול. תהליך זה עלול להיות עד לחודש דצמבר ולכן כדאי לחכות עם כל רצון לעשייה.

 

תאומים

בשבוע הקרוב מומלץ לכם להיזהר ולא לחשוף את עצמכם למריבות בחוג המשפחה. תרגישו נסערים במידה מועטת כיוון שאנשים קרובים יגידו לכם את דעתם עליכם ולא נראה שתאהבו את זה ובוודאי שלא תרצו לשתף פעולה בדבר שלא יהיה לדעתכם לטובתכם. מבחינה כספית נפתחות בפניכם אפשרויות חדשות להצלחה פיננסית.

 

סרטן

במהלך השבוע הקרוב ימשיך לבקר הכוכב מארס המביא איתו תקופה של בנייה ועשייה בבית הקריירה שלכם ויגרום לכך שתהיו הרבה יותר ענייניים ואסרטיביים בנושא העבודה שלכם, אך לא בהכרח עם בני המשפחה שלכם ולכן, זה הזמן לנסות ולמצוא גם תחומי התעניינות שיעזרו לכם לקרב אליכם את המשפחה הגרעינית.

 

אריה

השמש בשמיים בלוויית כוכב התקשורת מביאים לכם תקופה של עשייה והפעם בכל הקשור לנושאי הכספים שלכם. בחודש הקרוב תוכלו למצוא אפשרויות חדשות לשווק את עצמכם בדרך חדשה וייחודית. ייתכן ועד היום לא התנהלתם נכון ולכן חשוב מאוד שתקבלו ייעוץ מקצועי מאנשים מוסמכים. תנו הזדמנות לתחומים חדשים להיכנס אל חייכם.  

 

בתולה

במהלך השבוע הקרוב תרגישו שיש לכם צורך עז לחקור ולהבין את כל ההתנהלות סביבכם במובן החברתי כיוון שאתם מרגישים באנרגיות חדשות שמגיעות ובאות ואתם לא יודעים כיצד לחדד את העניינים לטובתכם. כוכב וונוס הכוכב שמביא איתו מערכות יחסים טובות נמצא אצלכם בבית החברה ויכול להאיר את דרככם בכיוון זה.

 

מאזניים

במהלך החודש הקרוב יהיה כוכב התקשורת מרקורי בבית תת המודע שלכם  ביחד עם השמש בשמיים ולכן תרגישו די מסוגרים בתוך עצמכם עם צורך עז לנוח ומצד שני גם היכולת האינטואיטיבית שלכם תגבר מאוד ותוכלו לשכנע אחרים בדעתכם ובצדקתכם. ככל שתשפיעו יותר, כך תצאו נשכרים מהיכולת שלכם לשתף פעולה.

 

עקרב

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס במקום שמחדד לכם את הצורך לבלות כמה שיותר וליהנות מהטבע שבחוץ. זו תקופה נפלאה שבה תוכלו לחזק את כל מערכות היחסים שלכם ואף תרגישו רווחה בכל הנוגע ליכולת שלכם לתקשר עם האחרים. מומלץ לכם לא להתרווח על זרי האהדה שתקבלו, אלא להמשיך ולפעול במלוא המרץ.

 

קשת

נראה שבשבוע הקרוב מסיבות השמורות איתכם לא תרצו לשתף את האחרים בחוויות הרגשיות שלכם ותהיו עסוקים יותר בצד הכלכלי של חייכם. יש לכם אפשרות לשדרג את עצמכם , אך ניכר שהדבר כרוך במאמץ רב ואתם חייבים לחשוב נכון וזהיר על מנת לא לעשות טעויות. היזהרו מלקבל דעות סותרות שימנעו מכם לחשוב בצורה הגיונית.  

 

גדי

כבר תקופה ארוכה שכוכבים עם השפעות לטווח הרחוק משפיעים עליכם ואתם לומדים להיזהר מכל ההתחלות החדשות הנכפות עליכם, כיוון שסביר להניח שהן הגיעו בדרך קשה ולא בדרך שהייתם בוחרים בה מראש. זה הזמן לתכנן שינויים שיכולים להתאים לכם הקשורים ליחסי עבודה גם במקומות רחוקים, כיוון שיש לכם סיכויים להצליח.

 

דלי

הכוכב וונוס מבקר בבית העבודה שלכם , כך שאתם יכולים לצפות להתעוררות חיובית בנושאים אלה וכמו כן זה גם הזמן לבדוק מי מהקרובים לכם בסביבה הקרובה חושב כמוכם לכם ולוודא שאתם מובנים לגמרי לאנשים קרובים אליכם. ושוב ושוב חשוב שתפנימו לא לתת לחששות ולפחדים שמדי פעם משתלטים עליכם, לנהל אתכם.

.

 

דגים

אתם נמצאים במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ויכולים להניח לעצמכם, לשבת לאחור ולסרוק את מחשבותיכם ותוכניותיכם בליווי חשבונות נפש על כל מה שעברתם בשנה האחרונה. זה הזמן שלכם בעיקר לעזור לעצמכם ולהפסיק לתת לאחרים לנהל אתכם, על ידי כך שהם מנצלים את הצורך שלכם להיות בסדר ולרצות אחרים.

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003  שלוחה 28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי