אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
החיים בכף היד - קווים במערכות יחסים

החיים בכף היד - קווים במערכות יחסים


לאונרדו דניאל אבלס הוא כירולוג מוסמך (מאבחן על פי כפות הידיים), מרצה בכיר בתחומים של פיתוח מנהלים ואפקטיביות אישית בארץ ובעולם, מומחה לשפת גוף, NLP, מאמן אישי ומאמן מוטיבציה בינלאומי.

לקביעת פגישת ייעוץ: 0507742780.

 

בגידות וגירושין שמשתקפים בקווים בכף היד

עד שגרפולוג מפורסם הציע לי ללמוד כירולוגיה (קריאה בכף היד)  כדי להעשיר את ארגז הכלים האבחוניים שלי, הייתי משוכנע שמדובר במשהו שצוענים עושים, מכשפות עם מטפחת על הראש ונוודים  הזויים שנודדים ממקום למקום בקרוואנים מקרטעים, ולא אנשים אנליטיים כמוני.

אמרתי לעצמי, "לא יכול להיות שאחד הגרפולוגים הטובים בארץ ישלח אותי להיות צועני..."

אז התחלתי לחקור את הנושא לפני שארשם ללימודים, וגיליתי שמדובר במדע, שנלמד, נחקר ונבדק בצורה אמפירית, עד כמה שניתן להיות אמפירי במדע שעוסק באופיים הרב-גוני של בני האדם.

 

היום, כשאני כבר כירולוג מוסמך וכבר הספקתי לאבחן מאות כפות ידיים של מטופלים, מאומנים וסתם אנשים סקפטיים וסקרנים, אני יכול לומר שמדובר בכלי מדהים ברמת הדיוק שלו.

הרבה דברים אפשר לראות דרך כפות ידיו של אדם. כפות הידיים שמבחינות רבות הם חלון לנשמתו והווייתו של האדם. אחד הנושאים שמעניינים ביותר את האנשים שאני פוגש זה נושא האהבה והזוגיות, והרבה פעמים מדובר בנושא רגיש בגלל היכולת לראות דברים שהאדם שיושב מולי היה מעדיף אולי לשמור בפרופיל נמוך.

הבגידה שמשתקפת בכף היד

מולי ישב מטופל בן 65 שהגיע אלי לאבחון כירולוגי. לאחרונה הוא עשה כמה שינויים מבחינה מקצועית ורצה לדעת אם הדרך בה בחר היא הנכונה ואיך יוכל להתמודד טוב יותר עם אופיו השתלטן כלפי הכפופים לו.

 בהדפס שעשיתי של כפות ידיו ראיתי בצורה די ברורה משהו שלא ממש היה קשור לסיבה לשמה נתכנסנו שם. ראיתי שהאיש מנהל שתי מערכות יחסים במקביל. בתמונה מספר 1 תוכלו לראות שמתחת לזרת ישנם שני קווים אופקיים קטנים מקבילים אחד לשני. אלה שתי מערכות יחסים. בגלל הקירבה הרבה בין הקווים ניתן לומר שמדובר במערכות יחסים שמתנהלות באותו פרק זמן. היות שלעולם לא חורצים דין או מקבלים החלטה על פי מדד אחד בלבד בכף היד, חיפשתי עוד סימנים שילמדו שהאיש לא ממש נאמן לבת זוגו החוקית. בקו הלב של אותו לקוח ראיתי את הקווים הקטנטנים שיוצאים ממנו שמלמדים על אדם פלרטטן שאוהב ריגושים ומערכות יחסים מזדמנות .

 לא אמרתי לו כלום על כך, משתי סיבות:

קודם כל, חשיפת בגידתו של האיש הייתה עלולה להביך אותו שלא לצורך ושנית, הוא לא שאל על מערכות היחסים שלו ולכן לא מצאתי לנכון להציף את הנושא בפניו, אלא אם כן הוא בעצמו יעלה את הנושא.

אחרי כשעה של שיחה עמו ובלי התראה מוקדמת הסתכל עלי הלקוח בעיניים ואמר לי "כבר עשר שנים שאני בוגד באשתי ואני מאושר מאוד עם המאהבת, אך לא מתכוון להתגרש".

 

הווידוי שלו הפתיע אותי אבל "שמחתי" ששוב האבחון שלי היה מדויק למרות שלפעמים הייתי מעדיף לטעות בנושאים מסוימים, כמו אלה הקשורים לשמירה על המסגרת המשפחתית או שמירת אמונים בזוגיות.

 

האם הבגידה תוביל לגירושין? ואיך ניראה גירושין בקווים בידיים?

בהדפס של הלקוח הפלרטטן לא זיהיתי סימנים של גירושין קרובים.

הוא שומר על סודיות מרבית בכל הקשור למערכת היחסים השנייה שלו וניראה שהסטטוס קוו די מתאים לו.

אם היו גירושיו באופק היה ניתן לראות אותם בקלות כפיצול בקצה של קו הזוגיות.

בתמונה מספר 2 רואים הדפס של אישה בת 25, גרושה. ניתן להבחין במזלג קטן בקצה העליון של קו הזוגיות. המזלג מלמד על גירושין וודאיים כאשר איכות המזלג (עומק הקו, הצבע והחוזק) זהים לאיכותו של קו הזוגיות. כאשר המזלג חלש יותר מקו הזוגיות המרכזי הדבר יכול ללמד על מחשבות להתגרש שעדיין לא יצאו לפועל.

 

אנשים שלא מרוצים מחיי הזוגיות שלהם או שמתחתנים עם אנשים שמאמללים את חייהם, גם על כך ניתן לראות בקווים, אבל כל זאת במאמר הבא.

 

רוצים להיות חברים של לאונרדו בפייסבוק ? www.facebook.com/LeonardoDaniel.coach

בקרו באתר האינטרנט והיכנסו לעולם מופלא של קריאה בכף היד - www.Leonardo-Daniel.co.il

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי