אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צפוי גילויו של כוכב חדש!!!

צפוי גילויו של כוכב חדש!!!הועלה בתאריך 25/7/2013


מאת: הרצל ליפשיץ


דבר מעניין מאד קורה בכל פעם שמתגלה כוכב חדש, כמו אורנוס, נפטון, פלוטו וכירון. כאשר מתגלה כוכב חדש, קורים דברים דרסטיים בקנה מידה עולמי. וכעת, לפי התחזיות שערכתי, אנו עומדים על סף גילוי נוסף של כוכב חדש. המהפכות וההתקוממויות במדינות ערב, התסיסה הכלכלית בארץ ועוד אירועים משמעותיים ברחבי הגלובוס רק מחזקים את ההנחה בדבר גילוי הכוכב, שעתיד להתגלות אולי כבר באוקטובר הקרוב, או באוקטובר 2014 או באוקטובר 2015.

 

בהגדה של פסח מספרים על אחד-עשר כוכביא. אבל תמיד ידענו כי בשמיים סובבים רק עשרה כוכבי לכת. אז איפה עוד כוכב? תעלומה זו נפתרה ב-1977, אז נתגלה הכוכב כירון, כוכב הלכת מס' 11.

 

כירון הוגדר כשליטו של מזל בתולה, מזל שהיה תחת שליטתו של הכוכב מרקורי עד אז. מרקורי נותר שליט על מזל תאומים, וכירון קיבל את מזל בתולה. אבל מה שמעניין הוא מה שקרה בשטח, בעקבות גילוי הכוכב. ואכן, 1977 היתה שנה בעלת חשיבות רבה. מפלגת הליכוד בראשות מנחם בגין עלתה לשלטון, וראש הממשלה החדש כונן הסכם שלום היסטורי עם מצרים, המעצמה הערבית הגדולה באזורנו, שזכתה לכינוי "אויבתנו הגדולה ביותר".

 

בהיבט הכלכלי, צעדה ישראל לכיוון שינוי משמעותי, כשזנחה את יסודות הסוציאליזם עליו צמחה המדינה לטובת קפיטליזם, שוק פתוח ותחרותי. שנתיים לאחר מכן, בבריטניה, תפסה מרגרט תאצ'ר את השלטון וחוללה מהפך כלכלי דומה – זניחת המשק הסוציאליסטי לטובת כלכלה ליברלית ושוק חופשי.

 

כשכוכב חדש מתגלה הוא הופך להיות סמלה של התקופה. הכוכב אורנוס התגלה ב-1781, על סיפה של המהפכה התעשייתית בבריטניה, ובהמשך באירופה ובעולם כולו. הכוכב שבתאי, ששלט עד אז על המזלות דלי וגדי, איבד את הראשון לטובת אורנוס החדש, שהפך לשליט על מזל דלי. כיום, נותר ונוס הכוכב היחיד השולט על שני מזלות, מאזניים ושור, אבל נראה כי בקרוב יצטרך כוכב הלכת להיפרד ממזל מאזניים ולהישאר עם מזל שור בלבד. או אז, יהיו 12 כוכבים ל-12 המזלות.

 

אירוע משמעותי ביותר קרה ב-1930, השנה בה התגלה הכוכב פלוטו – ובגרמניה עלתה המפלגה הנאצית לשלטון, בדרך למלחמת העולם השנייה, שואת יהודי אירופה וחורבן אירופה.

 

כעת, על רקע האירועים בעולם הערבי, ולקראת גילויו של הכוכב החדש, נראה כי אנו ניצבים על ספה של תקופה חדשה, טובה ונכונה למדינת ישראל, תקופה אותה תיאר הנביא ישעיהו בן אמוץ בחזונו המפורסם: 

וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים, נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית-יְהוָה בְּרֹאשׁ הֶהָרִים, וְנִשָּׂא, מִגְּבָעוֹת; וְנָהֲרוּ אֵלָיו, כָּל-הַגּוֹיִם.  ג וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים, וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל-הַר-יְהוָה אֶל-בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו, וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו:  כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה, וּדְבַר-יְהוָה מִירוּשָׁלִָם.  ד וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם, וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים; וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים, וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת--לֹא-יִשָּׂא גוֹי אֶל-גּוֹי חֶרֶב, וְלֹא-יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה


מרכינים ראש לזכרו של גדול האסטרולוגים הרצל לפישיץ אשר הלך לעולמו ב 25.2.2015 יהי זכרו ברוך


הישארו מעודכנים!! הצטרפו ל-STARS בפייסבוק!


כנסו לאתר לשיחה אישית עם גילה בויום , אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת בכירה, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי האסטרולוגיה,  ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה, 072-3401003,

שלוחה 34לקריאה נוספות:

מה מספרים לנו הכוכבים

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי