אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על מזל בתולה

הכל על מזל בתולה

                                                                           23/8-23/9

מזל בתולה הוא מזל המאופיין בקפדנות, ירידה לפרטים הקטנים ורציונליות. בני המזל הם טיפוסים בהירי מחשבה שחשיבתם מאוד רציונלית ולוגית - הם מחפשים את ההגיון והסדר בדברים. הם טיפוסים מדויקים וביקורתיים, בעלי תשומת לב לכל הפרטים הקטנים שמצטיינים בארגון, ניקיון וסדר. הם בוודאי יתאימו לעבודה משרדית או ארגונית הדורשת דיוק ואחריות.

בני מזל בתולה יצליחו במקום העבודה בעקביות, שכיוון שהם חושבים מראש על כל הבעיות האפשריות. תכונה נוספת הקיימת בבני המזל הוא רצונם לעזור ולדאוג לזולת. הבתולות יכולים להקריב מעצמם למען אחרים משום שהם מקבלים תחושת סיפוק והנאה מעזרה.

בני המזל הם טיפוסים דאגנים השומרים על בריאותם ומקפידים על דיאטה וכושר. הם דואגים לבריאות הסובבים אותם עד כי לעיתים נחשבים להיפוכונדרים. רובם הינם אנשים פרפקציוניסטים השואפים למצוינות, שההצלחה המלאה חשובה להם מאוד. ייתכן והדרישה למצוינות נובעת מחוש הביקורת הטבוע בהם, שאינו מאפשר להם להיות מרוצים ממשהו שהוא רק כמעט טוב.

תכונות כמו ארגון, יעילות וקפדנות יעזרו להם ללא ספק לבצע את המשימות המוטלות עליהם בהצטיינות. כפי שהם שואפים למצוינות מעצמם, הם שואפים לה גם מאחרים. הבתולות מאוד בררנים בענייני קניות לדוגמא, ויפסלו פריטים רבים לפני שימצאו את זה שמתאים להם. יש להם אהבה למותרות ולמוצרי יוקרה - הם אוהבים להקיף עצמם באלה.

הסמל

בני המזל ירשו מהבתולה את הביישנות הרגשית. הם טיפוסים מאוד רציונלים, בעלי נטייה לעצור את הרגשות בפנים. תכונות נוספות המיוחסות לבתולה כמו צניעות והומניות גם כן קיימות בהם.

הכוכב
הכוכב השולט במזל בתולה הוא כוכב חמהמרקורי. לאל מרקורי מיוחסות תכונות של ניידות ומהירות ואכן הכוכב מקיף את השמש בתדירות הגבוהה ביותר מבין כוכבי הלכת. כמו הכוכב, גם הראש של בני מזל בתולה עובד בתדירות גבוהה, מה שמאפשר להם להספיק כל כך הרבה. הם מהירי מחשבה ומנצלים את יכולתם השכלית למקסימום.

בילוי ופנאי

הבריאות מאוד חשובה לבתולות, ולכן הם יקפידו על ספורט בריא בו יחשיבו הרבה יותר את התוצאות מאשר את התהליך. הם יעסקו בספורט כמו הליכה, אימון אירובי או אימון בחדר הכושר וישאפו להשיג תוצאות באימונים. יש להם יכולת להשקיע ולעבוד קשה כדי להשיג את הגזרה הרצויה.

אהבה

בחיי האהבה, בני המזל הם טיפוסים עצורים הזקוקים לדחיפה כדי לשחרר את הרגשות ולהרגיש חופשיים. הם מסורים, נאמנים ואוהבים לעזור לבני הזוג. הם נקשרים לבני זוגם ואינם נפרדים בקלות. מחשבתם הצלולה תעזור להם לפתור בעיות במערכת היחסים.

מפורסמים בני מזל בתולה
האמא תרזה, יאסר עראפת, המלכה אליזבת הראשונה, שון קונרי, מייקל ג'קסון, ריצ'רד גיר, קלאודיה שיפר, סופיה לורן, קמרון דיאז, קיאנו ריבס, פרדי מרקורי, אגתה כריסטי, גדי סוקניק, דודו טופז, חיים יבין.


 

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 בעלות 9.9 ש"ח בלבד לדקה.

_____________________________________________________________________________

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.


למאמרים נוספים:
מזל בתולה והתאמתו לשאר המזלות

אסטרולוגיה שבועית
התאמה מינית בין מזלות
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי