אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על מזל גדי

הכל על מזל גדי

23/12-21/1 
capricorn
בני מזל גדי מאופיינים בשאפתנותם ובעבודה הקשה שהם משקיעים על מנת לממש את שאיפותיהם. גדיים מוכנים לעבוד שעות רבות במשרד מתוך ההבנה שרק בזכות התמדה ניתן להגיע רחוק. הם מאמינים שאם יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, ההצלחה חייבת להאיר להם פנים.

הגדיים נחושים בדרכם ושאיפותיהם ממוקדות. הדרך אל ההצלחה תהיה אמנם ארוכה ומלאת מכשולים אך הגדיים יעמדו במשימה בזכות הרצון העז, האמביציה והסבלנות. הם יתקדמו לאט אבל בטוח וברוב המקרים יגיעו ליעדם. דוגמא קלאסית לבן מזל גדי הוא ריצ'רד ניקסון, נשיאה לשעבר של ארה"ב שדרכו לנשיאות הייתה ארוכה, והוא הגיע למשרה המבוקשת רק לאחר שהיה הנשיא. ניקסון מסמל את העקשנות וההתמדה שמאפיינים את בני המזל.

הגדיים מאוד מעשיים - פרקטיים בגישתם, עם שתי רגליים על הקרקע. הם מבינים שלא יקבלו ארוחות חינם ושההצלחה שוחה בים של זיעה - "הזורעים בדמעה, ברינה יקצרו". התכונות החיוביות שיעזרו לגדי להתקדם הם ההגיון הבריא והבגרות הנפשית שמתאפיינת אצלו
כבר מגיל צעיר.

מזל גדי נחשב לטיפוס רציני, אחראי, "כבד" שמתייחס בביקורת לרעיונות קלילים. הוא מביע חוסר הערכה כלפי אלו שאינם שאפתנים וחרוצים כמוהו. הגדיים שמרנים בגישתם – נוקטים בדרכי חשיבה ברורות ומסורתיות מבלי לסטות לרעיונות מקוריים ופרועים. תכונות נוספות: יעיל, מאורגן ושקט. קונבנציונלי  בהתייחסותו לעסקים ולחיים בכלל.

הסמל

המזל מסומל על ידי החיה גדי, עז צעיר. גדיים אוהבים לטפס על פסגות הרים שם הם נהנים מאויר זך ונקי. באופן דומה, בני מזל גדי שואפים להגיע לפסגה בתחום בו הם נמצאים, שם יוכלו ליהנות מפירות
ההצלחה: כסף, תהילה, כבוד וכיו"ב.

הכוכב

המזל נשלט ע"י כוכב שבתאי - סטורן. במיתולוגיה סטורן נחשב לאבי אלים רבים. מכאן שנוצרת הקבלה בין היותו של סטורן אבי אלים לרצונם של הגדיים להיות בפסגה, בראש. תכונה נוספת שמסמל שבתאי היא הגבלה, ואכן הגדיים מאופיינים בשמרנות ואהבת מסגרות. הגדי יתנגד לפריצות דרך שעלולות, לדעתו, לשנות את סדרי העולם.

בילוי ופנאי
נהנה מספורט רגוע כמו גולף. אלמנט התחרות חשוב לו והוא ישאף לנצח תמיד. נהנה לבלות את זמנו הפנוי עם עמיתים לעבודה (מאחר שהיא מרכז עולמו).

אהבה
בחיי האהבה ייתכנו לגדיים קשיים הנובעים מאי רצונם להיסחף במערבולת רגשית שתפר את האיזון בו הם נמצאים. הגדיים יודעים טוב מאוד מה הם רוצים ויפעלו בנחישות להשיג אותו.


הם נמשכים לבני זוג בעלי עוצמה ומעמד גבוה. ברגע שיכנסו למערכת יחסים רצינית הם יהיו מסורים ונאמנים ויתחייבו באופן טוטאלי. הגדיים הם בני זוג מאוד תומכים שמוכנים לעשות כמעט הכל למען אושרם של בני הזוג. אפשר לומר שכמו בקריירה כך גם באהבה - הגדיים מוכנים לעבוד קשה כדי לשמור על חוזקה של מערכת היחסים.

מפורסמים בני מזל גדי
מולייר, אייזק ניוטון, אנואר סאדאת, אנטון צ'כוב, ריצ'רד ניקסון, יוסף סטאלין, אדגר אלן פו, פול סזאן, מאו צה טונג, בנג'מין פרנקלין, אלביס פרסלי, דייויד בואי, מל גיבסון, קרל לואיס, אנני לנוקס, פיי דאנווי, דיאן קיטון.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי/אסטרולוגי/תיקשור/פתיחה בקלפי טארוט באופן אישי ומקצועי מרון תמיר בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל - 072-3401003שלוחה 21 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 

האלכימאית  -  רון תמיר

למאמרים נוספים:

מזל גדי והתאמתו לשאר המזלות

מחשבון אהבה נומרולוגי

אסטרולוגיה שבועית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי