אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על מזל דלי

הכל על מזל דלי

21/1-19/2
aquarius
בני מזל דלי רוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר ומאמינים שהם יכולים לשנות. הם אנשי חזון שאוהבים לחשוב כיצד ניתן לשפר דברים. הדליים הם אנשים סימפטיים וחמים כלפי הסובבים אותם, ולכן מוקפים בחברים רבים. פעילותם מתרכזת בתרומה לזולת, והם אנשים מאוד הומניטריים.
במאבקם לשיפור העולם הם מצליחים לגייס כוחות נוספים ובעקבות כך מוצאים חברים רבים.

הדליים אוהבים שמקבלים את רעיונותיהם, לעיתים אף יפגינו כעס וחוסר סבלנות כלפי מתנגדים. רעיונותיהם של הדליים מאוד מקוריים, יצירתיים וחדשניים. רעיונות אלה הם ממעלותיהם החשובות.


הם מחוברים מאוד למילה האחרונה בטכנולוגיה, ואפשר לומר שהם אנשי המחר, פורצי דרך ויוצרי שינויים, בעלי מוח מבריק המסוגל לקלוט את מורכבותה של המציאות ולמצוא פתרונות למצבים שונים.
ייתכן ויגבלו אפילו בגאונות. מתאפיינים בחשיבה לוגית, אינטיליגנטית ורחבת אופקים. הדליים עצמאים, אינדיבידואלים ואוהבי חופש, הם נהנים כאשר יש להם הרבה מרחבים לפעולה. הם בטוחים שהם צודקים ודרכם היא הדרך הנכונה. 


הדליים אלטרואיסטים, אם יש דבר כזה בכלל, ורוצים לתרום כדי לשנות את העולם, אידיאליסטים ובעלי תפיסת עולם מגובשת. הם יאמינו באידיאלים כמו שוויון ערך האדם, צדק, דמוקרטיה וכיו"ד. הדליים ימרדו במסגרות ובמוסכמות במידה ויעמדו בניגוד לאידיאלים שלהם. הם אוהבים את התחושה להיות שונים ומיוחדים בכך שאינם הולכים בתלם, אלמנט שידרבן אותם למרוד.

הסמל

הדלי נושא בחובו נוזל חיוני, מים, אותם הוא שופך באקט של נתינה. הדלי מסמל את האנשים שמעניקים מעצמם למען החברה, המים מסמלים את הרעיונות החכמים של בני המזל.

בילוי ופנאי

נהנים לשחק במשחקים רבי משתתפים ביחד עם אנשים קרובים כמו משפחה וחברים. ייהנו גם מפעילות אינדיבידואלית כמו שחיה או ריצה.

קריירה
עבודה בתחום חדשני וטכנולוגי תתאים לבני מזל דלי. הם ירצו לעשות דברים חדשים ויצירתיים במקום העבודה, לחולל שינויים. כמו כן יכולים לעבוד בעבודות הקשורות לתרומה לחברה.

אהבה
בני המזל ניחנים בקסם אישי שהופך אותם למפלרטטים מוצלחים. הם יעדיפו בני זוג עם אידיאלים דומים לשלהם - איתם יגיעו להרמוניה וידידות. זקוקים לבני זוג שייתנו להם מרחב וחופש ויגרמו להם לשחרר את הרגשות המסתתרים מאחורי הרציונליות.

מפורסמים בני מזל דלי

שחקן הקולנוע קלארק גייבל "חלף עם הרוח". אברהם לינקולן, נשיא ארה"ב שנאבק למען העבדים השחורים ונרצח בתיאטרון. המלחין הדגול וולפגנג אמדאוס מוצרט שנחשב לגאון מוסיקלי. 

הסופרים המהוללים ז'ול ורן (שהרבה לכתוב על העתיד ואף חזה מספר המצאות), צ'רלס דיקנס (מחבר אוליבר טוויסט) ולואיס קרול (מחבר עליסה בארץ הפלאות). פורצי הדרך במדע: צ'רלס דרוין, גליליאו גליליי, ניקולס קופרניקוס ששינו את פני האנושות ושברו מוסכמות של העולם הישן.

לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 28 .


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

למאמרים נוספים:
מזל דלי והתאמתו לשאר המזלות
מזלות והתאמתם הזוגית
אסטרולוגיה שבועית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי