אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על מזל עקרב

הכל על מזל עקרב

23/10-23/11
scorpio

מזל עקרב הוא מזל החקירות, הסודות, הרצינות והעקשנות. בני המזל הם טיפוסים חשדניים שרואים את העולם בעין ביקורתית ואינם מאמינים בתמימות האנשים. הם טיפוסים מורכבים ורציניים שאוהבים להיכנס לעובי הקורה במקום ללכת סחור סחור - ובכך הם שונים ממזל תאומים הדינמי. העקרבים בעלי אינטואיציה גבוהה ויכול לגשת ישר לעניין, מה שעוזר להם לחשוף סודות רבים. 

על אף שהם מעונינים לגלות את הסודות של כולם, הם עצמם בעלי פני פוקר שאינם חושפים דבר. העקרבים נמצאים בשליטה מוחלטת על גורלם. הם אינם הולכים אחרי זרמים אלא דוגלים בעקרונותיהם. חשוב להם מאוד שיקבלו את התנאים שהם מציבים והם לא מוכנים להתפשר. יש בהם עקשנות רבה ונחישות, תכונות המתאפיינות גם בקריירה. הם חרוצים ועובדים קשה כדי להשיג ביטחון כלכלי. הם מאוד ממוקדים בשאיפותיהם ופועלים במרבית המאמץ כדי להשיגם. יש להם מוטיבציה גבוהה והם לא יוותרו בקלות. 

העקרבים טיפוסים מלאי תשוקה ויצרים. עם זאת, הם אינם אוהבים להביע את רגשותיהם בפומבי ונחשבים לעצורים רגשית. ייתכן ושמירת הרגשות בפנים נובעת מחשדנותם באחרים. בני המזל הם אנשים חזקים ומלאי עוצמה שיכולה לעזור להם אם יתעלו אותה לכיוונים הנכונים. הם מאוד מתוחכמים, אפילו שזה לא נראה ככה, ויודעים להשתמש בסודות ובידע שלהם לטובתם.

הכוכב
נשלטים על ידי הכוכבים מאדיםמרס ופלוטו. מרס היה אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, ואכן התחרותיות היא צד דומיננטי בבני המזל. בויכוחים ובריבים עלולים העקרבים להיות נקמנים ועצבניים, כך שלא כדאי להסתכסך איתם.

בילוי ופנאי
בני מזל עקרב תחרותיים ולכן אוהבים מאוד ספורט ומשחקים. יריבות הופכת את המשחק להרבה יותר מעניין עבורם. הם יאהבו לעסוק בספורט הדורש אומץ ולקיחת סיכונים מכיוון שהם נהנים להתגבר על
הפחד.

אהבה
העקרבים יגלו במהרה את כל הסודות של הפרטנרים שלהם. הם בטוחים בעצמם ויודעים היטב מה הם רוצים. הם טיפוסים מאוד מיניים ויצריים שיודעים לשחק במשחק החיזורים. העקרבים מאוד אקטיביים מבחינה מינית וזקוקים לבני זוג שיעמדו בקצב שלהם.

מפורסמים בני מזל עקרב 
תיאודור רוזוולט, פאבלו פיקאסו, הנסיך צ'רלס, ביל גייטס, טד טרנר, הילרי קלינטון, ג'וליה רוברטס, ג'ודי פוסטר, דמי מור, גולדי הון, ליאונרדו די קפריו, גילת אנקורי, ספי ריבלין. 

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 בעלות 9.9 ש"ח בלבד לדקה.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

למאמרים נוספים:
מזל עקרב והתאמתו לשאר המזלות
אסטרולוגיה שבועית
התאמה מינית בין מזלות
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי