אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
המדריך לקלפי הארקנה - חלק א

המדריך לקלפי הארקנה - חלק א

מאת: אורית, צוות Stars

maj00l
שם הקלף:
השוטה
מספר: 0
האות המייצגת: א'

תיאור: השוטה מבשר את הטריות, הרעננות, הפשטות והאמונה. ניתן לראות על פניו את השלווה והבטחון. הליכתו על שפת הצוק התלול אינה מלחיצה אותו כלל. הוא חדור בכח אמונה גדול שהכל יהיה בסדר. השוטה לובש בגד ססגוני וצבעוני, שפת גופו מורה על פתיחות לעולם וקבלה. הוא אינו תלוי בעולם החומר, הוא בתחושת נצח מוחלטת ומכאן מספרו – 0. השוטה הוא חופשי, הוא יכול לבחור להמשיך לפסוע לתוך התהום או לבחור לעצור. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא לא יעיד על תשובה חד משמעית.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.maj01sor
שם הקלף: הקוסם
מספר:
1
האות המייצגת: ב'

תיאור: קלף המכשף מתאר את הקסם, את כושר הדיבור והשכנוע, את האפשרות להתחבר ולקבל שפע מעולמות עליונים בעזרת חכמה מאגית. ידו האחת מונפת כלפי מעלה מציינת את החיבור עם העולם העליון, והשניה כלפי מציינת את האפשרות להעביר את הידע לרבדים נמוכים יותר. הסמלים בקלף המכשף מצביעים על טוהר, כוחות ריפוי, מזל והחיבור לאינסוף.

אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יבשר על הצלחה, הופעת חזון ואת השליטה במהלכים.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj02l
שם הקלף: הכוהנת הגדולה
מספר:
2
האות המייצגת: ג'

תיאור: קלף הכוהנת הגדולה מייצג את האינטואיציה הגבוהה, תורת נסתר וידע מיסטי. הסמלים בקלף מצביעים על הקשר עם עולמות נסתרים ועל מסך המפריד בין הנסתר לנגלה. יש לה את האפשרות לגלות לנו רק את מה שאנו צריכים לדעת ואת השאר להסתיר מאחורי וילון. הכוהנת הנראית בקלף היא בגדר תעלומה. כל הסוד הוא הידע שלה. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יעיד על מסתורין ועל אי וודאות שהשואל נמצא בו.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj03l

שם הקלף: הקיסרית
מספר: 3
האות המייצגת: ד'

תיאור: קלף הקיסרית הינו הקלף החיובי ביותר בחפיסת קלפי הטארוט. היא מסמלת את אמא אדמה, יצירה, רומנטיקה, מזל וברכה, אושר, עושר ופריון. כל הסמלים בקלפים מצביעים על שפע ופריון, אהבה ויופי, והיכולת לשלוט בכל תחום בחיים. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יכול להיות סמוך ובטוח שצפויה לו הצלחה ואף שגשוג מעבר למצופה בנושא המתבקש.
*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj04
שם הקלף: הקיסר
מספר: 4
האות המייצגת: ה'

תיאור: קלף הקיסר מסמל את הראשוניות, ההתלהבות, עריצות ותובענות, עוצמה ואמביציה, מנהיגות ורשמיות, כח ועושר רב המגיעים לאחר עבודה קשה. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא ירמז על הצלחה בניהול, שליטה בחומר, לקיחת אחריות, יוזמה ופעולה. הקיסר יסמל תמיד את הדמות הדומיננטית בחיינו, כגון: אב, בוס, מורה וכו'...
*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj05l
שם הקלף: הכוהן הגדול
מספר: 5
האות המייצגת: ו'

תיאור: קלף הכוהן הגדול מייצג את הקשר האלוהי - האיש האחראי על מלאכת הכהונה, איש החוק והמשפט ומוסדות הצדק. הוא יכול להזכיר לנו מורה, מדריך אהוב שעצותיו הינן מעשיות וטובות. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יציע לשואל לבצע את הדברים, ללכת אחרי עצמו, לקבל החלטות לבד וליישמן.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj06l
שם הקלף: האוהבים
מספר: 6
האות המייצגת: ז'

תיאור: קלף האוהבים מסמל את ההתלבטות של השואל בין ענייני הלב והרגש כפי שהיה במפגש של אדם וחוה בגן עדן. גם בקלף ישנם שתי דמויות של אישה וגבר, את הנחש ואת רוח האלוהים. האם הם יבחרו בפתרון רציונלי או באמציונלי?
אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא ימצא כי השואל נמצא בפרשת דרכים ועליו לקבל החלטה גורלית אשר תשפיע על חייו.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.maj07l
שם הקלף: המרכבה
מספר: 7
האות המייצגת: ח'

תיאור: קלף המרכבה מסמל את עליונות הרוח על החומר. עם זאת הוא מראה כי יש מצב נתון ועלינו לדעת לקבל אותו. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא בא לבשר על זרימה עם מה שקיים, לנסות למצוא את השביל הנכון משניה לשניה ואף להמתין בסבלנות. לא לרצות לנצח בכל מצב.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj08sor
שם הקלף: הכוח
מספר:
8
האות המייצגת: ט'

תיאור: קלף הכוח מסמל את השילוב בין עוצמה לרכות. העלמה הרכה בקלף מצליחה לשלוט באריה ולאלף אותו. מעל ראשה יש את הסיפרה 8 המייצגת את האינסוף וההגנה ממקור עליון.
הוא מקושטת בפרחים המצביעים על רכות, יופי ונשיות. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יצביע כי יכול להימצא פתרון טוב גם אם הכל נראה קשה. יש באפשרותך להפוך את הדין, לשנות אותו על פי רצונך. הכל עניין של התמדה ורצון.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj09l
שם הקלף:
הנזיר
מספר:
9
האות המייצגת: י'

תיאור: קלף הנזיר מתאר את מסע ההתכנסות פנימה, ההתבודדות ועשיית חשבון נפש למען מציאת האמת הפנימית. הנזיר נמצא במצב של אי-עשיה, הרהור, סבלנות והמתנה. מצב מדיטטיבי להתבוננות פנימית ולהשגת תובנות. הוא צנוע, מצוייד בפנס (אור הנשמה) והוא בעיצומו של מסע לגילוי הנשמה. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא בא לבשר על הרהור, מחשבה, בדיקה, התכנסות, אי פעילות, המתנה.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  ב
פייסבוק.

למאמרים נוספים:
המדריך לקלפי הארקנה - חלק ב'
קלף טארוט יומי עד אליך ב-SMS 
סוגי פריסות
פריסת הזוגיות שלך

פריסת טארוט לשותפים עסקיים


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי