אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
המדריך לקלפי הארקנה - חלק ב'

המדריך לקלפי הארקנה - חלק ב'

מאת: אורית, צוות Stars

maj10l
שם הקלף:
הגלגל
מספר: 10
האות המייצגת: כ'

תיאור: בקלף גלגל המזל נראה גלגל המתאר מצב של חוסר יציבות, אי התמדה ואת השתנות הגורל. כל החיים שלנו בנויים מטוב ורע, עליות וירידות, שחור ולבן. אין לנו את האפשרות לקבע אותו הוא בתנועה תמידית לטוב ולרע. עלינו להיות במצב של קבלה ולהבין שזה המצב. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא ידריך אותנו עלינו להשלים עם מה שיש.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj11l

שם הקלף:
צדק

מספר: 11
האות המייצגת: ל'

תיאור: קלף הצדק הוא קלף המייצג את המשפט הנעשה עם האדם לכף חובה, הגמול והאיזון. כך שאם אדם נהג לבצע מעשים לא טובים הוא יקבל את הגמול המגיע לו. בנוסף, הקלף מראה לנו את הסיבה והתוצאה בצורה ברורה, מעשינו הם אילו שהובילו אותנו לתוצאה. על האדם להבין שהכל חוזר אליו בבומרנג. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יצביע על מצב סטטי, פסק דין ללא הנחות ומגבלות.
*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj12l
שם הקלף: התלוי
מספר: 12
האות המייצגת: מ'

תיאור: קלף התלוי מציין את הרמה הגבוהה בהתפתחות הרוחנית, את האדם שהבין כי עולם הרוח הוא מעל עולם החומר, את ההקרבה שבאדם. הדמות היא הפוכה ואור פניה קורן, אין היא מרגישה סבל בהיותה תלויה. הקדוש המעונה מוכן להקריב עצמו למען מטרות ואידאלים גבוהים. כאשר קלף זה מתגלה לנו בפריסה הוא מאיר לנו את "חוזה החיים" בעולם הרוח. כל הקושי והשיעורים שעברנו – הייסורים באו על מנת שנוכל להתפתח רוחנית. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יצביע על היכולת לשנות את ראיית העולם שלנו לגבי חוויות לא נעימות שחווינו, וללמוד מהן.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj13l
שם הקלף: מוות
מספר: 13
האות המייצגת: נ'

תיאור: קלף המוות מביא עימו דווקא חיים והתחדשות. הוא דואג לשחרר את הלא נחוץ בחיינו ובמקומו מזמין צמיחה והתחדשות. כאשר קלף זה מתגלה הוא מתאר מצב שהשואל צריך לבדוק מה חוסם אותו, ולשחרר כדי לנצל את הפוטנציאל הטמון בו. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים אסור לנו  לנו לפחד ממנו, הוא בסה"כ משמש כתמרור לעשיית סדר ונקיון בחיינו, להוציא את הטפל ולהכניס חיות ואושר.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj14l
שם הקלף: מיזוג
מספר: 14
האות המייצגת: ס'

תיאור: קלף המיזוג מסמל את ההצלחה שנוצרת ממיזוג נושאים. לשואל יש את האפשרות להתגבר על הבלתי אפשרי כפי שהמלאך בקלף מצליח למזוג נוזל מגביע אחד לשני מבלי לאבד נוזל. השמש הנראית מבשרת מזל טוב והצלחה. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יסמל אמונה ושפע בעשייה, יכולת גבוהה להצליח בכמה תחומים ולמזג ביניהם. ובנוסף את כל הקשור לנושא ההתמזגות: נישואין, הריון וכו'...

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj15l
שם הקלף: השטן
מספר: 15
האות המייצגת: ע'

תיאור: קלף השטן הינו קלף אפלולי המתאר את עולם החומר. הסימבוליקה בקלף מורה על כוחות החושך, רשע ואפלה הגורמים להרס עצמי, טראומה וזכרון שלילי. השטן הוא סמל לפיתויים הקיימים בעולם החומר, מזימה והתנגדות, כעס ודחפים. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יכול להעיד על מהפכה, התפרצות, הצפה רגשית שלילית שיכולים להוביל שינוי, פריצה ותנועה בחיים.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj16l
שם הקלף:
המגדל

מספר: 16
האות המייצגת: פ'

תיאור: קלף המגדל מציג את התמוטטות, הקריסה והנפילה בעולם החומר. הברק שבקלף הוא המהלומה, ההדף והמכה המיידית. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יצביע על התמוטטות, הרס של הנושא המתבקש - כמובן בהקשר לקלף הקודם.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj17l
שם הקלף: הכוכב
מספר: 17
האות המייצגת: צ'

תיאור: קלף הכוכב מסמל את האופטימיות, הטוהר והנעורים. הכוכבים, המים והאדמה  מתארים את השפע הקוסמי. הנערה העירומה מצביעה על טוהר ונקיות. קלף זה יראה מצב של זרימה והשלמה עם הגוף הפיזי והתשוקות, ועם זאת חשיפה מסוימת לפגיעות. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יבשר על תום, אינטואיציה, חיבור ליקום ויכולת להיפגע בעקבות החשיפה.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj18l
שם הקלף: הירח
מספר הקלף: 18
האות העברית: ק'

תיאור: קלף הירח מתאר מצב של פחד חבוי מן העבר. בלבול, איבוד דרך, אי בהירות, חוסר יכולת לראות את הדברים בצורה ברורה וכתוצאה מכך יכול להידרדר המצב הנפשי לדכדוך ודכאון. הסמלים שבו מציינים אנרגיה לא קלה: יללות, בית קברות, ותחושת הכישוף שולטת בו. הירח מסמל גם את האשה, כך שקלף זה יכול לתאר מצב נפשי ירוד כתוצאה מיחסים עם האם. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יבשר על ההתעסקות עם רובד הנפשי, ואפשרות לחיפוש מסלול צדדי בכדי להשיג פתרון.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj19l_01 

שם הקלף: השמש
מספר: 19
האות המייצגת: ר'

תיאור: קלף השמש הינו קלף מאיר. קלף של אנרגיה, פריחה, תהילה, הצלחה, שפע, ריפוי, השפעה, שמחה ועליצות. השמש תמיד סימלה את כח הטרנספורמציה. הילד בקלף מייצג את האדם שחווה בעברו מכשולים/מכאובים וסגר את המעגל ע"י שחרור וסליחה. הוא מסמל מצב של כח וחיבור להשפעת הטוב על הסביבה. השמש הינה מצרך חשוב בתהליך ההתפתחות של הטבע והאדם. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יבשר על המזל הטוב בנושא המתבקש.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj20l
שם הקלף: יום הדין
מספר: 20
האות המייצגת: ש'

תיאור: קלף יום הדין בא לעורר אותנו, להתפכח, לראות את האמת בצורה גלויה וברורה, להשיר מבט עם המציאות מבלי להתכחש לה. לבצע שינויים מתוך הבנה וראיה. כשקלף זה מגיע הוא מסמל מצב נתון ושינוי שחייב לבוא בעקבותיו. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יתאר התרחשות שתקרה מעצמה ותציב לשואל  את העובדה שעליו להתחבר לעשיה ותנועה בחיים. אפשר להגיד שקלף זה מסמל את הצמיחה שבאדם, ההתקדמות הלאה, נטישת העבר למען ההתחדשות.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.


maj21l 

שם הקלף: העולם
מספר: 21
האות המייצגת: ת'

תיאור: קלף העולם הינו קלף המבשר על ריקוד החיים. היכולת לנוע בתוך עצמך ולהגיע למצב של  שלמות, הצלחה ומעגליות, ראיה רחבה, ולמצוא את האיזון בין הרבדים הקיימים בך.
זה קלף גשמי ביותר הנוגע בנושאי היום יום, ברוטיניות הקיימת בחיינו. סיום של פרוייקטים, השלמת לימודים, נסיעות בעולם והתפתחות. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יבשר על הצלחה בהשלמת התוכנית, נסיעות, ואיזון. במובן השלילי הוא יכול לסמל את האדם הפרפקציוניסט השואף לשלמות ובכך מפספס את הדרך. התעסקות חומרית שאינה מותירה לו למצוא את נקודת האמצע.

*** יש להתייחס לשאר הקלפים בפריסה.

 
רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

למאמרים נוספים:
המדריך לקלפי הארקנה - חלק א'
קלף טארוט יומי עד אליך ב-SMS 
סוגי פריסות

סמלים בקלפי הטארוט

פריסת טארוט לשותפים עסקיים


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי