אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
העין השלישית

העין השלישית

 

מאת: אלעד כהן

 

להודים יש עיטור שמקשט את מצחם ולא במקרה – בדת ההודית מאמינים שבמרכז המצח , בין שתי העיניים ישנה עין נוספת פנימית שאינה נראית והיא נקראת :"העין השלישית" . בעין השלישת לא ניתן להבחין . רק חדי האבחנה ואלו שרמתם הרוחנית היא גבוהה יכולים להבחין בה באמת .

 

העין השלישית לא קיימת רק בדת ההודית , ידוע עוד במקורות היהדות שמקובלים היו יכולים לראות מעבר למציאות , מעבר למה שמוחשי , היו רואים נשמות כבחייהם – לכל דת ואמונה יש את האבחנה שלה לגבי הדרך לשם . המקובלים ידעו לעשות זאת ע"י חיבור שמיימי לנשמה שלהם , לניצוץ האלוקי . ההודים עשו זאת באמצעות העין השלישית , וכדומה . העין השלישית היא מעין צינור רוחני לקשר אל העולם שמעבר . אם היא קיימת באמת או לא – האם זה משנה ? ממש לא – משנה היא הדרך וכיצד ניתן הגיע לחיבור שכזה . כל אחד ייתן את פרשנותו שלו .

 

האמת האבסולוטית היא שניתן ליצור קשר שכזה אל העולם שמעבר , הוא קיים . צריך רק לדעת כיצד לפנות אליו כיצד לדבר בשפתו שלו . כוח הרוח על החומר תמיד מנצח . אושר רוחני שווה אלפי מונים מאושר חומרי . אלו שמאמינים במשפט האחרון יודעים כיצד לתת לרוח לגבור על החומר – כיצד לתת לגוף לעמוד במבחנים של חומר כאשר הרוח היא שקובעת מה הגוף מרגיש – הפקירים ההודים יודעים לאמלל את גופם מבלי שיחוש כאב ואפילו לערוך ניתוח חי ללא כאב – הכיצד ? נשמתם היא רוחנית ואינה מוחשית לכן אינה מרגישה בכאב – בין אם הם עושים זאת באמצעות חיבור לעין השלישית – כלומר חיבור לחלק הרוחני שלהם או באמצעות כלים אחרים אין זה משנה – החיבור הוא קיים .

 

העולם שמעבר והנשמה קיימים – צריך לרק לדעת להבחין בהם . בפעם הבאה שתראו בטלוויזיה או במציאות הודי או הודית עם עיטור באמצע המצח זכרו שהוא מסמל את העין השלישית שלו/ה – הוא מתפאר באמונה שלו – העין השלישית יודעת לראות מעבר לחומר , מעבר לגוף , מעבר למציאות הקיימת – היא רואה את המסתורין , את הבלתי מובן , את העולם שמעבר .

 

ומתי הבחנתם אתם בעולם שמעבר – בעין השלישית – האם דרך חלום ? האם דרך תחושת דז'ה וו שחוויתם ? האם ערכתם תקשור ? האם הכרתם בעצמכם את תת המודע שלכם ? האם קראתם ספר בנושא ? האם גיליתם מי אתם עקב חווייה שעברתם ? האם הרגשתם שמישהו נמצא סביבכם אך לא הבחנתם בו ?

 

העין השלישית שלכם קיימת , העולם שמעבר נמצא בתוככם – תפנימו ! ניתן לראות ולהבחין בכל – אם רק תאמינו !!! האמונה היא אינסופית והיא טומנת בחובה חיי נצח – דעו להבחין בה .

 

 

אלעד כהן - מפתח שיטת הפשטות שבאושר על ידי כוחו של תת המודע , מתקשר ופותר חלומות . "דע - כי האדם עצמו הוא הרוחניות אשר בתוך הגוף , והגוף הוא לבוש האדם , ואיננו האדם עצמו" . http://www.eladcohen.co.il

 

 

רוצים לקבל תקשור אישי- נומרולוגי מלאה שירה גד, רואה נסתרות , מדיום ונומרולוגית? 

התקשרו עכשיו ל - 072-3401003שלוחה 51 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי