אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
העקרון הרוחני במזלות

העקרון הרוחני במזלותעיקרון "ההכלה" במזלות
עקרון ההכלה הוא עקרון רוחני, אנרגטי במהותו, שעוסק ביכולת של מזל מסויים "להכיל": רעיונות, שינויים, התקדמות, ליצור טרנספורמציה, להחליף דעות, להשתנות, לגדול ולקבל מאחרים.
להכלה יש גם קצב - באיזה מהירות יכול מזל מסויים להכיל ולקלוט מסרים...

ישנם מספר סוגים של הכלה: הכלה רחבה, הכלה צרה והכלה אין סופית...ההכלה קשורה גם" ליסודות". יסוד האויר, יסוד המים, יסוד האש ויסוד האדמה. אצל חלק מן המזלות ניתן למצוא יותר מיסוד אחד המשתתף "בעקרון ההכלה".

כדי להסביר זאת נשתמש במטאפורה של "דלי". מזל דלי  משמש ככלי, הוא פתוח ויכול להכיל בתוכו ארבעה יסודות: מים, אויר, אדמה ואולי גם אש.

מה ששונה הוא המבנה של הכלי - כלומר המהות שלו. לא פלא שכל ההמצאות החשובות נוצרו ע"י דליים (כלומר בני מזל דלי) "הכלי" שלהם להכלת רעיונות כאלה ואחרים, פתוח.

אצל חלק קטן מן הדליים ישנה נטייה לשמר רעיונות ע"י "כיסוי", כיסוי הדלי "במכסה". כמובן שבמובן הסמלי, המטאפורי. לחלק זה בדליים לוקח זמן להשתחרר מן "המכסה". אבל עד אז לדלי כזה יהיה קשה לשנות מהלכים, והוא יהיה צמוד לרעיונות שאבד עליהם הקלח. יהיה לו קשה להשתחרר, אבל הצורך באויר יגיע וזהו בעצם השיעור הגדול אצל חלק מן "הדליים" - שיעור "פתיחת המכסה".

עקרון ההכלה במזל דגים

הכלי העיקרי של מזל דגים הוא מים. זהו כלי מעניין מאוד ויוצא דופן. למים יש טעם, ריח ונפח. צבעם שקוף והם מכילים בתוכם אורגניזמים שונים, כמו בע"ח, צמחים וכו'. כלי ההכלה של הדג הוא מים ואוויר אבל בתוך איזור מחיה שלו, הוא אף פעם לא לבד.

לפיכך בני מזל דגים אינם אנשים בודדים במהותם. הכל נמצא סביבם או מצטרף אליהם. הדג נע לפעמים בלהקה ולפעמים לבדו, אבל תמיד יש מצב שאם הוא ינוע לבד - יצטרפו אליו אחרים. אם נשווה זאת למזל דגים - זהו מזל שמושך אחריו אנשים. אנשים מצטרפים אל הדג, למרות הצירוף נשמר האינדוידואליזם של הדג, גם כשהדג בקבוצה הוא תא יחיד בפני עצמו.

לפעמים שוחה עם הזרם ולפעמים נגדו. המים העוטפים אותו מאפשרים לו פרטיות, מרחב ועצמאות. אם נבדוק את בני מזל דגים נראה שהם חברותיים מאוד מצד אחד אבל קנאים לפרטיותם מצד שני. היסודות המניעים אותם הם אוויר ומים.

האדמה נמצאת רק כרקע והשמים הם הגבול הבלתי מושג. לאש אין מקום כניסה, כך הם גם בני מזל דגים - המים מחסנים את הדגים מפני האש וגם מגינים עליהם. זה אחד המזלות המוגנים ביותר בגלגל המזלות.

 

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 


למאמרים נוספים:
מזל דגים והשמחה הרוחנית
צמאון הדלי
האינטליגנציה הרוחנית של המזלות
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי