אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הקורונה בעיני האסטרולוגיה

הקורונה בעיני האסטרולוגיה

וגם , הצד האחר והחיובי של הקורונה. האם קיים ?! בוודאי שכן.


כדי שנוכל להתמודד עם הפחד ולהכיל את התקופה הזו , חשוב מאוד שנבין את הסיבות והמניעים דרך ראייה מרחבית שתיתן לנו תשובה מדוע נוצר כאוס שכזה ברמה הגלובלית. ואכן קיים מבנה כוכבים בשמיים די נדיר ומאוד ייחודי, בעובדה שיותר ממחצית הכוכבים בשמיים המשפיעים על כל תהליכי העולם, נמצאים בזוויות מאתגרות זו לזו.

הכוכב החזק ביותר נקרא פלוטו ותפקידו ליצור מהפך מהשורש, להרוס את הישן והלא נכון עד היסוד ולבנות תחתיו משהו חדש ונכון יותר. כוכב זה נמצא כיום במזל גדי הידוע בשאיפותיו החומריות , התכליתיות והשואפות להגיע לפסגה בכל דרך. נראה שמזל גדי השמרן מתנגד לכך בכל הכוח ומנסה לשמר את הקיים , ולכן תגובת ההרס נהיית גדולה ועצומה יותר. חשוב להבין שהכוכב תמיד יגיע לטפל במקום שבו מתנהלים בדרך הלא נכונה על מנת ליצור משהו חדש. כמו כן, הכוכבים תמיד יהיו חזקים יותר באנרגיה שלהם מכל התנגדות ולכן כך או אחרת הם תמיד יצליחו ליצור מהפכים , עד אשר הרצון של הגדי לשלטון ומעמד רם יגיעו ממקום נכון ואמיתי .  

ליקום דרך מעניינת משלו לטפל בכל מה שנראה לו כנכון ודורש תיקון בדרך של שריפות, רעידות אדמה, צונאמי ושאר אסונות טבע שפועלים בדרך כלל על מנת לדלל את האוכלוסין ולגרום להתחלות חדשות כפי שנעשה לאחר כל מלחמה.

באם ניקח לדוגמא את מה שקורה במדינה הרי שלצערנו כל מה שקורה בשלטון ובממשלה מביא לידי כך שאנו מבינים שכאשר גבוהה נפשו של האדם , כל הפרופורציות משתנות והיכולת להיות אובייקטיבי פורסת כנפיה... וחבל מאוד שצריך קורונה על מנת להגיע למצב של רצון לממשלת אחדות כשכל אחד ואחת יודעים כמה זה טוב ונכון, אלא שלמישהו שם... קשה לוותר על שליטה.

בהמשך, לצד הכוכב הדורש מהפך נמצא גם הכוכב יופיטר שמקושר עם שפע ובדרך כלל כולם מחכים לו בשמחה, אך הצד השני של כוכב זה, הוא היכולת להגדיל את הקושי וזה בדיוק מה שהוא עושה עכשיו .

התדמית המדינית וגם הכלכלה שלנו ושל העולם תשתנה וזאת בעקבות כוכב נוסף שנכנס למשחק והוא אוראנוס שתפקידו לגרום לשינויים ומהפכים. הפעם אוראנוס נמצא במזל שור שכל מטרתו היא להרגיש יציבות, בטחון פיננסי, צבירת נכסים ורכוש ולעיתים אף נהנתנות ברמה המאוד גבוהה של החיים. והנה, מזל זה המאפיין את התחום הפיננסי ביקום, מקבל מכה אנושה מכוכב אוראנוס  שגורם לו זעזועים שאינו יכול להכיל אותם פיזית ונפשית ובהמשך כמובן יביא גם לנפילות כלכליות בבורסה ואף למיתון. ייקח זמן עד אשר הכלכלה תתאושש מחדש.

כדי שכל השינויים האלה יתרחשו , צריך איזה שהוא מאיץ שנקרא המוציא לפועל והוא כוכב מארס שתפקידו לגרום לכל האירועים להתרחש בסגנון אפקט הדומינו. כוכב זה הוא האחראי על  מחלות חום, דלקות ומגפות ואף הוא מעניק מכוחו כזרז לשאר הכוכבים .    

נשאלת השאלה מדוע כל זה קרה ומדוע עכשיו? ובכן, מערך כוכבים כמו עכשיו מתרחש אחת לכמה מאות שנים, כמו לפני שנים רבות במאה ה-14 כשפרצה המגפה השחורה. (אלא שאז לא הייתה רפואה מודרנית כמו היום)

אנו עדיין לא נמצאים בשיאה של המגפה . השיא יימשך עד לסוף החודש וגם את חודש אפריל נצטרך לעבור בזהירות רבה. רק במאי נוכל להתחיל לנשום לרווחה ואולם ייקח עוד חודשים עד אשר נוכל להגיד שאנחנו נקיים לחלוטין ורק לקראת סוף השנה נוכל להגיד שאכן מוגרה הקורונה. 

כמו בכל מעבר של כוכבים קשים כדוגמת אלה שעוברים עלינו עכשיו נשאלת השאלה מדוע ברמה הגלובלית היה הכרח לקבל זוויות קשות אלה. מה לא הבנו ומה לא עשינו נכון?

התשובה היא שכדי לשמור את ההרמוניה הטבעית בין האדם לטבע , היקום תמיד דואג בדרכו שלו לווסת את העולם והשאלה היא מדוע בדרך של מגיפה.

ובכן, זו הדרך של היקום להכניס אותנו לפרופורציות הנכונות של הבנת החיים ואין כמו בריאות שהיא מעל הכול ומראה לנו כי כולנו שווים – עני וגם עשיר בפני בורא עולם מכל דת שהיא. כולנו עם אחד בפני אלוהים חיים והמשפט ואהבת לרעך כמוך, הוא לב לבו של העניין.

הקורונה תחזיר אנשים לחיק המשפחה ותבהיר להם מה אמיתי באמת בחיים שלהם וכמו כן, הרבה שעות של יחד יגרמו לאנשים לנסות לפתור משברים משפחתיים, גם אלה שיתרחשו, יסתיימו מהר יותר בגלל ההבנה שמשפחה תומכת ומחזקת חשובה מאוד בתקופה זו. כמובן, שבעוד שנה תהייה באופן טבעי, גם הילודה גבוהה יותר.

מבחינה רגשית תהייה זו תקופה עדינה ביותר כיוון שהפחדים שחווים בתקופה זו יעמיקו וייכנסו אל תוך תת המודע של האנשים ותזין מאוד את חרדת נטישה שמצד אחד מאיימת כשלעצמה ומצד שני תיצור יותר קירבה ומעורבות בין האנשים. בתוך הבית והמשפחה תהייה יותר יכולת הכלה הדדית בשל ההבנה שהמתח הפנימי צריך לצאת ועדיף להוציא אותו בצורה מבוקרת.

המצב הכלכלי שיתערער יכריח את האנשים לעשות חישוב מחדש ולקנות רק מה שצריך בגלל העובדה שלא ידוע מה ילד יום. ההליכה לפשטות וחזרה לאחור ברמה האישית של כל אחד בהתאם לתנאים בהם הוא נמצא , תכריח את כולנו לחשב מסלול מחדש וגם קצת צניעות לא תזיק כאן.

הקורונה מכריחה את כולנו לעצור, להאט ולעשות חושבים כדי לקבוע מהו סדר העדיפויות הנכון ובהתאם לכך להתנהל.   

בואו נשמור על אופטימיות, הקורונה תלך ואנחנו נישאר כאן.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי