אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הרוחניות שבאהבה

הרוחניות שבאהבה


 

כשאנו מוותרים על הרצון והנטייה שלנו לשליטה באחר הנובעת מהאגו שלנו, כשאני נפרדים מעצם המחשבה שהדרך שלנו היא הדרך היחידה והנכונה, ולא מנסים לכפות אותה על אף אחד, בין במערכת יחסים זוגית, הן במערכת יחסים בין אם לבנה/ביתה או בן לאב ולהיפך, אנו מגיעים להכרה עמוקה, בתובנה האישית של כל אחד מאתנו מהו ה "אני", כשאני מודע ל "אני שלי", אני למעשה מחדד מנגנון של קבלה, סליחה ומחילה ראשית כלפי עצמי, ואח"כ כלפי אחרים .


כשתוכנה זו נמצאת ברמ"ח אברינו, היא למעשה, באופן אוטומטי משודרת מתת ההכרה שלנו כלפי הסביבה החוצה, ואז נוצרת חוויה ראשית של נועם, רוגע, ביטחון, שמחה וכמובן אהבה !!!


על מנת לממש את האהבה, חשוב ורצוי בתחילה להגדיר לעצמנו את הערכים, האידיאלים והצרכים הבסיסיים להם אנו זקוקים, ואלה, שנוסחים בנו ביטחון ושלווה, הצעד הבא הוא, ללמוד לספק לנו לעצמנו את הצרכים על מנת שלא נדרוש אותם מהסביבה או מבן הזוג, ואז, כשמקסמתי את עצמי, אני פונה לאהבה, אשר תשלים אך לא תמלא ולא תהיה במקום, אלא תשדרג את הוויטליות ואת הרצון של להיות יחד, ולקבל את הצד השני כמשלים, בטוב וברע .


ואז, ביחד, כל אחד מקבל את רמת האלוהות שיש בו, ובבן או בבת הזוג נוצרת הרמוניה אוניברסאלית והתוצאה : בניה, למידה, צמיחה ויצירת דברים משותפים – בית, משפחה, ילדים, חברות, רומנטיקה, וכמובן   א ה ב ה .


ופה המקום לומר תודה ולהוקיר את מה שיש, פה המקום להתמקד במה שאנו רוצים ובעשייה משותפת, פה אין מקום למלחמות, לקינאה, לתחרות, פה אנו מקבלים את האחר כפי שהוא, עם בחירותיו האישיות, פה זה המקום לדעת לסלוח ולא לפחד משינויים, וזאת דרך נוספת לומר אני אוהב.


וברגעים הקשים אני מציעה להטעין את עצמכם שוב מחדש והנה לכם דרך אחת ...


מדיטציה :


שבו ברוגע, בעיניים עצומות ונשמו עשר נשימות עמוקות ואיטיות, והביאו את עצמכם למקום של שלווה ורוגע מקום נעים ונוח שנוסח בכם בטחון.

התחברו למקור אנרגיה כמו השמש, מפל מים , אויר, ים , גלים, ירח, ודמיינו או חישבו על קרן אור אנרגטית  בצבע שתבחרו הקורנת ממקור האנרגיה שלכם , כוונו את הקרן האנרגיה אשר מוטענת באהבה אין סופית ועטפו את הלב . התחברו לקצב פעימות הלב אשר מוצף  באהבה אין סופית וללא תנאים בצבע שבחרתם, ובכל נשימה ונשיפה שלכם הטמיעו את האהבה בתאי גופכם, עד אשר כל גופכם צבוע בצבע האהבה שלכם.

חיזרו על התרגיל שוב ושוב עד אשר תחושו את עצמכם מוצפים. רשמו לפניכם את התחושות , הרגשות והחוויות, ומהם התובנות שלכם לגבי האהבה החבויה ואשר ממלאת אתכם עד כלות.

עכשיו כשאתם מוארים באור האהבה, אתם למעשה כקרן אנרגיה, צאו ותטעינו את הסביבה והסובבים באנרגיה זו, התבוננו כאשר אתם משדרים החוצה וראו מה קורא לבן הזוג או בת הזוג ומה קורה לסביבה, ראו את העוצמה ואת התחושה את השמחה ואת הצבע החדש של החיים .


יום אהבה שמח רון תמיר מאמנת רוחנית ויועצת עסקית

כנסו לאתר לשיחה אישית עם רון תמיר, מיסטיקנית, מפרשת חלומות, נומרולוגית, פותחת בקלפי טארוט, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הנומרולוגיה,

 ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי הנומרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :  072-3401003 שלוחה 21


 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי