אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
והיה באחרית הימים...  מבט ל-2015-2016 מאת האסטרולוג הנודע הרצל ליפשיץ

והיה באחרית הימים... מבט ל-2015-2016 מאת האסטרולוג הנודע הרצל ליפשיץ

מאת : האסטרולוג הרצל ליפשיץ ז"ל

פורסם בתאריך : 10/9/2014

באוגוסט 1977 הופיע בעיתון "בעולם הזה" תחזית שלי לעתיד לבוא, כאשר הכותרת שואלת: " מה תשלח תשל"ח" (1978)?

ב-1979 במעריב התחזית שלי אמרה שהשלום בין ישראל למצרים ייחתם בין פברואר למרץ 1979. סאדאת הגיע לישראל בתאריך 19.11.78, השלום נחתם במרץ 1979!


ביוני 2013 פרסמתי תחזית האומרת כי תוך שנה או שנתיים יתגלה כוכב לכת חדש שיבשר את בואו של השלום העולמי, בפברואר 2014 התגלה כוכב לכת חדש ופורסם בעיתון "ישראל היום", הכוכב ה-12 הוא כוכבה של ישראל השולט על מזל שור. וונוס שולט כיום על מזל מאזניים וכך ניבא גדול נביאי ישראל, ישעיהו בן אמוץ: "והיה באחרית הימים, נכון יהיה הר האלוהים בראש ההרים ונשא הוא מגבעות ונהרו אליו כל הגויים..."


במהלכה של שנת 2014 נפגעו מטוסים בים, באוויר וביבשה, היו כ-30 רעידות אדמה שפגעו במקומות שונים על פני כדה"א ובעיקר בחלק המזרחי על פני כדה"א. הטרור גבר והתפשט על פני מקומות שונים בעולם ובעיקר באיזורים המוסלמיים לא היה שקט כתמול שלשום. לקראת סופה של שנת 2014 נגרמו התנגשויות בסוריה, עיראק ובמקומות הגובלים עם מדינות אלו. גברה מעורבות צבא ארה"ב ושל צרפת לנוכח תקיפות ארגוני טרור בסוריה ובעיראק.


מצב הכוכבים בשנת 2015 מצביע על התגברות הטרור במדינות המוסלמיות ובארצות כמו צרפת, אנגליה וספרד אך גם במדינות נוספות. נהיה עדים להתגברות האנטישמיות בעולם כולל בארה"ב, קנדה ודרום אמריקה.


ביאליק כתב בזמנו בפואמה "בעיר ההריגה" , אמר המשורר על העם "הוא לא יקום אם לא יעירנו השוט" והכוונה הייתה שהיהודי לא יעזוב את הגולה אם לא יכו בו. כך יהיה בשנת 2016, רבים יקומו ויעלו לישראל. הממשלה חייבת כבר היום להיערך ולבנות יחידות דיור על מנת לעמוד בביקוש. כפי שאמרתי תהיה עליה המונית לארץ כפי שניבאו בעבר ישעיהו בן אמוץ וביאליק והיום אני אומר את אותם הדברים רק בלשון אחרת..."אמן ואמן!"


מאת האסטרולוג הנודע הרצל ליפשיץ.  הרצל ליפשיץ התארח רבות בערוצי תקשורת ובתוכניות טלויזיה ורדיו כגון "מבט", "דן שילון מארח", רשת ב', גל"צ, רשתות תקשורת בחו"ל ועוד. ליפשיץ הינו מחבר הספר "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכשלונותיו של היטלר". תומס פרידמן עורך הניו יורק טיימס כתב עליו: "מהאסטרולוגים המובילים בעולם "

כוכב נפל בשמי האסטרולוגיה - הרצל ליפשיץ מבחירי האסטרולוגים בעולם

הלך לעולמו בתאריך 25/2/2015 יהי זכרו ברוך !


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי