אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
זירת השור

זירת השור

 


זירתו של השור, הטריטוריה שלו היא המפתח העיקרי להבנת בן מזל שור. כאשר אנו מדברים על טריטוריה בהקשר של מזל שור אנו כוללים גם את כל מה שכוללת בתוכה טריטוריה זו. הכוונה היא לחפצים, לאנשים ולכלל הדוממים המצויים בזירתו של השור.

בן מזל שור הוא היחיד מבין חבריו לגלגל המזלות שהקשר שלו לטריטוריה הינו קשר רגשי. ונתחיל במקום מגוריו של השור, כלומר ביתו במילים אחרות - מבצרו. הביטוי הידוע "ביתי הוא מבצרי" מכוון ללא שום ספק לבן מזל שור.

השור ירגיש טוב בביתו שלו או לחילופין בבית הוריו. השור מתייחס לטריטוריה מוכרת כאל חבר וותיק ואהוב. גם בתוך ביתו שלו יהי גודלו אשר יהי, תהיה לשור פינה קבועה משלו והוא יתייחס אליה, ואליה בלבד. לשור יהיה כסא קבוע באותה פינה באותה זווית לאורך שנים. רק אם יעתיק השור את מקום מגוריו מסיבה זו או אחרת הוא יחפש פינה קבועה במקום החדש וידבוק בה לעד. גם לחפציו האישיים של השור יש מספר אישי.

השור ישתה באותה כוס שוב ושוב. השור הוא לקוח נפלא הוא מסוגל לרכוש מוצרים באותה חנות שוב ושוב לאורך שנים. גם אם השור העתיק את מקומו למקום אחר הוא יקפיד לבקר באופן קבוע במקום הקודם ואף לרכוש את מוצריו שם. כמו שהבנתם עד כה: בן מזל שור אוהב קביעות וקשה לו עד מאוד לשנות.

השור יסע באותה דרך לאורך שנים ועשוי לשנותה רק מחוסר ברירה. ושימו לבכם בנות: השור הוא האחרון להציע הצעות נישואין והכוונה כמובן אחרון בתור מבין חבריו לגלגל המזלות. ויש טיפ ענק בנושא זה: אל תאיצו בשור. אם מאיצים בשור מהירותו יורדת פלאים והוא מעביר הכל להילוך איטי או לפעמים תלוי במידת הלחץ שאתם מפעילים, השור עובר לניוטרל.

וזהו המצב הבטוח ביותר בעיניו של השור: מצב הניוטרל. אם אין שום דבר שמאיים עליו פיזית אם אין שום סכנה ממשית בשטח יכול השור להיתקע במצב הניוטרל לאורך זמן רב, ולצפות בכל אחד עשר חבריו לגלגל עוקפים אותו מימין. וטיפ ענק למנהלי בנקים ולהוצאות של עיתונים: השור הוא לקוח נפלא מעצם היותו נאמן לאורך שנים.

אם תתייחסו אליו יפה והוגן הוא שלכם לעד. ולעניין העיתונים: בני מזל שור הם פריקים אמיתיים של עיתונים והם הרי מתייחסים אל הדומם כאילו הוא חי ונושם אז השתדלו לכבד את חפציו של השור, במיוחד אם אתם חפצים ביקרו.

 
לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 .

למאמרים נוספים:
מזל שור  על פי הקבלה
מזל שור והתאמתו לשאר המזלות
מזל שור - תחזית שנתית 2009

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי