אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
חכמת הקבלה

חכמת הקבלה

מאת: צוות Stars


חוכמת הקבלה היא שיטה לגילוי הכוח העליון היחיד ששולט בכל הבריאה, והיא מיועדת לכל אדם הנמצא בעולם הזה. הקבלה מלמדת אותנו על מבנה הבריאה ומטרתה, על מקור הבריאה ועל מקומו של האדם בה, כמו כן היא עונה לשאלה על תפקידו של האדם בעולם.


לימוד הקבלה מאפשר לאדם לגלות את הסיבה והמטרה לקיומו, לחקור ולבחור את הטוב ביותר ול שפר ללא הכר את מצבו הנוכחי. המקובלים מספרים שהאנושות צועדת לקראת מציאות בה האדם ימצא עצמו חסר אונים וחסר כיוון, באשר למטרת חייו. רק במציאות קשה, תחת איום השמדה של העולם, יתחיל האדם לחפש את המטרה האמיתית לקיום העולם. בדיוק ברגע גורלי זה חוכמת הקבלה תתגלה במלוא עוצמתה, כשיטה מדעית מדוייקת לגילוי חוקי הבריאה לכלל האנושות.


רק הקבלה יכולה להביא תועלת לאנושות, כי על ידי גילוי כל חוקי הבריאה היא פותחת בפני האדם אפשרות להשתמש ביעילות בכוחותיו ובכוחות העולם הסובב. כמו כן, חוזה הקבלה מראש את השגיאה הנעשית על ידי שימוש בשיטות התפתחות אחרות.

המקובלים מתארים את חיי האדם כתהליך של חיפוש תמידי. האדם מחפש כל הזמן מילוי כדי לספק את הרצונות החדשים שמתעוררים בו. הוא רודף אחרי מזון, עושר, מין, שלטון, ידע.


הרצונות המתעוררים מתחלפים אלו באלו, והאדם עוסק במילויים במשך כל חייו. אם נחקור את התענוגים שלנו, שנובעים מהשגה מילויים אלו, נראה שכולם הולכים ופוחתים ברגע קבלת המילוי. פעמים רבות אפשר לראות אדם שעובד עשרות שנים על מנת לרכוש את המילוי הרצוי, אבל ברגע שהוא רוכש אותו הוא מאבד את הרגשת התענוג.


דווקא העלמות תחושת המילוי, ההנאה, היא זושמעוררת בנו את הדחף לחיפוש תענוגים חדשים. הפרסומות, האופנה וכו' מספקים לנו רצונות חדשים, והרדיפה אחרי מילויים כופה עצמה על כולנו. אנחנו צרכני הנאות, וקבלת המילוי דוחפת אותנו לחיפוש אחר תענוג חדש. תהליך זה הוא אינסופי. פירוש הדבר הוא, שהאדם אינו מתמלא לעולם, ולכן, מצוי בתנועה מתמדת.


הקבלה מלמדת את האדם לקבל תענוגים שאינם נמוגים, תענוגים נצחיים, מוחלטים, שלמים, המתגלים בצורת תענוג ושלווה תמידיים. ולכן השיטה נקראת "חוכמת הקבלה" (חוכמה המלמדת כיצד לקבל).
במשך ההיסטוריה האנושית, רבים הם בני האדם שהצליחו להגיע לסיפוק, למילוי ולשלווה בחייהם, והם מספרים לנו על כך בספריהם, המתארים לנו את מסע החיפוש שלהם אחר המילוי ואת תהליך ההתמלאות.


ההסברים והתיאורים שלהם לתהליך זה, חוברו בסופו של דבר למדע שלם הנקרא "חוכמת הקבלה", והם עצמם נקראים "מקובלים".


המקובלים מסבירים לנו שעל כל אדם, במשך חייו בעולם שלנו, לעלות לדרגה שממנה ירדה נשמתו, ולמלא אותה באור העליון. הם אומרים שההתמלאות באור גורמת להרגשת העולם העליון, ושהאדם יכול לחיות בו זמנית הן בעולם העליון והן בעולם שלנו.


הקבלה מתבססת אך ורק על נתונים מדויקים אשר אומתו בדרך ניסיונית. היא לא לוקחת בחשבון שום תיאוריות או השערות. כל מה שמדע הקבלה מתבסס עליו, ידוע על ידי השגה אישית של אותם בני אדם שהשיגו והגיעו להרגשת המציאות העליונה, באמצעות נשמתם. המקובלים הבינו, מדדו ותיעדו את ההרגשות העליונות, והצירוף הכולל של מחקריהם נקרא "חוכמת הקבלה".


מקובלי כל הדורות כתבו, שהחל משנת 1995 יתחילו המונים להגיע אל הקבלה, משום שהגיע זמן התיקון ההמוני - ההתעלות עד לדרגה שממנה ירדה נשמתו של כל אחד ואחד מאיתנו.

מחפשים ייעוץ מהקבלה?

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51 


למאמרים נוספים:

למה חשוב ללמוד קבלה

תהליך ירידת הנשמה

מבנה העולמות

קבלה מהי? 

עד העונג הבא


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי