אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
יאיר לפיד, נפתלי בנט- מה אומרת האסטרולוגיה?

בממשלה החדשה שמוקמת המבשרת שינוי והתחלות חדשות עבורנו , חשוב מאוד להכיר את אופיים של שני ראשי הממשלה שימשכו בחוטים עבור כולנו.

אסטרולוגית הבית של stars.co.il, צילה שיר-אל, הכינה לכם מפה אסטרולוגית של שני ראשי הממשלה המיועדים.

אז מה מבשרת האסטרולוגיה על שניהם? תקראו ותגלו...


יאיר לפיד

פוליטית: יו"ר מפלגת יש עתיד  

תאריך לידה: 5.11.1963

מזל: עקרב

מספר גורל (קבוע ולא משתנה)- 8: אדם שמסוגל להתנהל בקלות בסבך הבירוקרטיה, טוב בלקיחת אחריות ומתנהל בהצלחה עם כספים.

מספר שנה 2  (מספר זמני שמתחלף אחרי כל יום הולדת): שנה של בניית יחסי אנוש וקשרים בין אישיים שיעזרו לו להמשך דרכו.

יאיר לפיד הוא אדם תקשורתי במיוחד וחייב להיות בתנועה מוחית וגם פיזית. לא תמצאו אותו ללא תשובה מתאימה וגם אם לא ידע את התשובה ידע לשלוף מתוך מוחו המאוד שנון את התשובה המתאימה. המוח שלו חושב ללא הרף עד כדי כך שלפעמים הוא יכול להתיש את עצמו. 

הינו בן מזל עקרב אופייני. בעל כריזמה ונוכחות מרשימה. בכל מקום בו הוא נמצא הוא משאיר את חותמו . אנשים מקנאים בו בגלל כישוריו הרבים וחיצוניותו הנאה שגורמים לאחרים ללכת אחריו גם אם אין לו משהו מיוחד להגיד. האנרגיות הסביבתיות שלו נעימות מאוד ולכן הוא ממגנט אליו אנשים שמחפשים את קירבתו. ביחסים בין אישיים ומקצועיים הוא שומר סוד, עוצמתי ונאמן וכך גם דורש מהאנשים הקרובים אליו. סביר מאוד להניח שזהו לא האדם שתשמעו עליו מעורב בשערוריות שונות כדי לזכות באהדת הצבור או שערוריות אישיות כיוון שאצלו היושרה והנאמנות היא מעל לכול.

יש לו יכולת להרגיש את הצרכים של החברה וכמובן גם את האנשים החיים בסמוך אליו. יש בו פן יצירתי ומעודן שגורם לו להיות מחובר בצורה מאוד עמוקה לאומנות ולהעריך דברים איכותיים.

יש לו יכולת הבנה וחשיבה מעמיקה לגבי כל תחום בחיים. הוא לא יוכל להיות רגוע עם עצמו עד אשר יגיע לשורש כל עניין ויבין את המניעים הכי עמוקים וכמוסים של האדם אשר עומד מולו.

ייאמר לזכותו שהוא אינטליגנט ברמה גבוהה מאוד , יצירתי , בעל חוש הומור דק ונעים לסובבים אותו הניכר מאוד בכתיבתו ובדרך התנהלותו, בחשיבה שלו הוא תמיד מנסה להבין כיצד הוא יכול להעביר את המסרים שלו בדרך שהקרובים לו ירצו לשמוע ולא יקבלו אנטגוניזם.

יש לו יכולת להפוך רעיונות גדולים לדברים מעשיים. יש לו יכולת להוביל ולהנהיג. כשהוא מחליט שהוא רוצה משהו הוא ילך על זה עד הסוף ואין לו בעיה גם להילחם על כך.

 

נפתלי בנט

פוליטית: יו"ר מפלגת ימינה וראש הממשלה

תאריך לידה: 25.3.1972

מזל: טלה

מפתו של נפתלי בנט מראה אדם הישגי במיוחד ששואף לייחודיות , שועט קדימה למטרה ומנסה להשפיע על האחרים בכל צורה ודרך על מנת שיחשבו ויפעלו כפי שהוא חושב שנכון לעשות.

הוא חכם ותפיסתו מהירה מאוד ומקורית. יש לו יכולת לצאת ממצבים קשים על ידי תפיסה מהירה של הסיטואציה ובמיידי לבנות לעצמו אסטרטגיה חדשה ונוספת שתתאים לנסיבות המשתנות.

המחשבה שלו מהירה מהעשייה שלו. ולעיתים ידבר לפני שיחשוב עובדה שיכולה לגרום לו לאי נוחות במידה וייתפס בדיסוננס בין הדיבור המהיר והמתנשא לעיתים לבין העשייה שהיא יותר איטית ומחושבת.

למרות שהוא שואף להגיע רחוק במפה הפוליטית יהיו לו רגעים רבים בהם הוא יעצור וינסה להקשיב מה מבקשים ממנו האחרים , כיוון שהוא כבר יודע שכדי להגיע למעמד אליו הוא חותר הוא חייב לפעול בשיתוף פעולה ומעובדה זו לא יתחמק.

הכבוד חשוב לו במיוחד ובמידה ומישהו יפגע בו הוא יחוש במיידי את תגובתו החריפה ואת לשונו העוד יותר שנונה. היכולת הוורבלית שלו מעולה ומציגה אותו כאדם אמיץ שפועל ללא חת.

זוהי מפה של אדם שבכל מקרה יחתור ויגיע להישגים אליהם התכוונן והקמת הממשלה הנוכחית מראה שאכן הצליח בכך.

 

שניהם גם יחד יפעלו בשיתוף פעולה כיוון שמארס כוכב העשייה הוא הכוכב הדומיננטי אצל שניהם ויש להם דפוס פעולה דומה. לשניהם יש מה להפסיד לאורך זמן ולכן יהיה חשוב להם למוסס כל מכשול ולהראות שאנו כמדינה עם דעות רבות ומגוונות יכולה להחזיק מעמד , כיוון שלמעשה אלה הם פני המדינה.לשיחה אישית עם צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, וקבלת תחזית אסטרולוגית מותאמת אישית בנושאי זוגיות, אהבה, קריירה, פרנסה, בריאות, משפחה וכל נושא אחר חשוב בחיים חייגו ,072-3401003  שלוחה 28

 

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי