אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מאת צילה שיר אל : כוכב מארס מתחיל בנסיגה - על איזה מן המזלות הוא ישפיע ?

מאת צילה שיר אל : כוכב מארס מתחיל בנסיגה - על איזה מן המזלות הוא ישפיע ?

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


 

והפעם על נסיגת הכוכב מארס הכוכב האחראי על העשייה וההוצאה לפועל של התוכניות , אך נמצא כרגע בזוית מאתגרת אל הכוכב סטורן שמצידו מעכב את יכולת העשייה, עובדה שמביאה לתסכול רב  ...

 

 

בימים אלה נכנס כוכב מארס הידוע כאל המלחמה לנסיגה במזל מאזניים.

הנסיגה מתחילה בתאריך ה-1 במרץ  ותימשך עד לתאריך 20 במאי.  

המזלות שיושפעו הפעם מהנסיגה הם המזלות הבאים: מאזניים, טלה, גדי , סרטן, שור ודגים.  

 

מארס הוא הכוכב המוסיף ונותן אנרגיה לכל מזל בו מתארח וזאת כדי להביא לידי הוצאה לפועל של תוכניות ופרויקטים שתוכננו לאחרונה, או שהתעכבו מזה זמן רב.

מארס מסמל גם את דרך ההגנה בו בוחר האדם כדי להגן על עצמו ועל הטריטוריה שלו ולכן ....כוכב זה ידוע גם בכינויו אל המלחמה, והוא זה אשר ייתן בסופו של דבר את האומץ, הפעולה והדחיפה לצאת למלחמה....

אנו מרגישים יותר אנרגטיים וחיוניים, כאשר הכוכב מארס בהילוכו הרגיל שעוזר לנו לקבל את הכוח הדוחף לפעולה ומימוש כל תוכנית שמזמן רצינו לעשות.

 

בימים אלה נמצא הכוכב מארס בנסיגה, ועל כן, אתם עלולים לחוות קשיים יותר מהרגיל בכל הקשור לביצוע, תכנון ועשייה.

בעיות שלא צפיתם אותן מראש עלולות לצוץ והעשייה שלכם עלולה להתעכב בשל כך.

ייתכן ותשקיעו אנרגיה רבה בניסיון להזיז דברים למרות תחושת ההאטה ולכן במידה ואתם חשים בה, עדיף לכם לזרום איתה ולא לנסות לדחוף היכן שאתם מרגישים שאתם נתקלים בחומה, והמשיכו לבצע תוכניותיכם רק עם סיום הנסיגה.

 

מזל מאזניים יהיה המזל היחיד שעם תחילת הנסיגה ירגיש שיש לו יותר כוח ליצור, אך לפתע יחוש שנגמרו לו הכוחות והכול ייראה כבד וקשה מהרגיל לעשייה.

דאגות שונות הקשורות לביטחון האישי והכלכלי עלולות לצוץ, ונראה שילידי המזלות שציינתי יהיו יותר עסוקים בפעילויות שעיקר תוכנן -  הישרדות.

גם שאר המזלות שלא ציינתי ירגישו שהעשייה שלהם מתנהלת תחת לחץ ואף ייתכן שתהיו נוחים לפעול במהירות, אך זו מהירות שמביאה איתה פזיזות וטעויות בשיפוט.

מאחר והכוחות הפועלים בשמים הינם בזויות שליליות זה לזה, חשוב מאוד לשמור על איזון ככל האפשר כיוון שהנטייה הכללית יכולה להביא אגרסיה ברמת האישית והקוסמית.

הזוית אינה פועלת במידה שווה עם כולם ותשפיע בעיקר על המזלות שציינתי במידה ונולדו בשליש האמצעי והאחרון של המזל . אלו מכם שנולדו במחצית הראשונה של המזל לא ירגישו את עוצמת נסיגת הכוכב, אלא דרך הקשרים עם אנשים אחרים החווים אנרגיה זו בדרך הקשה.

 

מאחר ובסוף חודש זה יהיה גם הכוכב סטורן בנסיגה עד לחודש יולי, הרי שנוצרו בטבע שילוב שני כוחות המנוגדים במטרתם, מצד אחד סטורן הכוכב שמטבעו כן מעודד עשייה אך מאוד איטית ומבוקרת, ומצד שני נמצא כוכב מארס המוכן ורוצה לפעול בכל רגע, ומרגיש חסום בגלל הנסיגה, שילוב זה עלול לגרום לתקופה קשה ומתסכלת אצל אנשים רבים , אשר ירגישו שהכול נעצר עבורם ולמרות שהם פועלים ודוחפים קדימה, הרי שבפועל הכול תקוע ועומד במקום והם אינם יודעים מה עוד הם יכולים לעשות.  

מארס בנסיגה עלול להביא איתו חוסר שקט קיצוני, נטייה למריבות, תחושה שדברים לא זזים והתפרצויות זעם לא הגיוניות.

ההתפרצויות עלולות להתבטא בצורה הרסנית לאדם וליקום.

מומלץ לכם לא להגיע להחלטות משמעותיות, אך במידה ואתם בכל זאת חייבים להחליט, הרי שמומלץ לכם לקבל ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה לכם ביותר.כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי