אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על גלגול נשמות

הכל על גלגול נשמות

מאת: "קבלה לעם"


מה זאת נשמה?

הנשמה היא רצון חדש שמופיע בכל אחד מאיתנו בשלב מסוים בהתפתחותנו. הרצון הזה מתחיל לכוון את האדם לשאול שאלות על החיים שלו, על הסיבות לקיומם ובהדרגה מביא אותו להתעניין במציאות הרוחנית ולרצות בה.


למי יש נשמה?

בניגוד למה שרובנו חושבים, לא לכולם יש נשמה. 'נשמה' היא כלי רוחני, מעין 'חוש' שדרכו מרגיש המקובל את הבורא, את כוח הנתינה הטוב, השלם והנצחי. אנחנו יכולים לדבר על לידת הנשמה רק מהרגע שבו האדם מתחיל ללמוד את חכמת הקבלה, השיטה שמפתחת את נשמתו. אם האדם לומד את הקבלה ועושה פעולות כדי להרגיש את העולם הרוחני אז מתחילה להצטייר בו תחושת הנשמה.


על גלגולים ועל נשמות

בחיים הרגילים שלנו אין ממש 'גלגולים' או 'נשמות', אלא סתם 'תקופות חיים' שאנחנו מעבירים על פני כדור הארץ שלנו. אז מה זה גלגול? כל מצב ומצב שנעבור מהרגע שבו נתחיל את דרכנו הרוחנית נקרא 'גלגול'. המילה 'גלגול' מתארת מצב רוחני חדש, גבוה יותר, שאליו מגיעה הנשמה שלנו.


האם אדם יכול להתגלגל בתור בעל חיים?

בניגוד לכל האמונות התפלות, הנשמה לא מתגלגלת אף פעם בחיות, היא גם לא קשורה לדרגת הצומח ובטח שלא לדומם. הנשמה יכולה להתגלגל רק בדרגת האדם.

 
מה קורה איתנו לאחר המוות?

ברגע המוות הגוף הפיזי שלנו מפסיק להתקיים. אם הצלחנו לפתח נשמה במהלך החיים שלנו, נמשיך להתקיים בה גם לאחר מות הגוף. במידה שלא פיתחנו את הנשמה בחיינו, אנו נמצא את עצמנו שוב בעולם הזה, עם חיים אחרים ותסריט שונה לחלוטין.


מי יכול לומר לי מה הייתי בגלגול הקודם?

כל הקוראים בקפה והמיסטיקנים למיניהם לא יוכלו לדעת מה עבר עליך בתקופת החיים הקודמת שלך. רוב האנשים משוכנעים שהיו בתקופת חיים קודמת, מלך או נסיכה קסומה, אבל בדרך כלל מסתכם בדמיונות שווא...


רק כשהאדם מתעלה באמצעות שיטת הקבלה לעולם הרוחני, אז נפרשות בפניו כל תקופות החיים והגלגולים שעבר והוא מבין את הסיבות שהובילו אותו לחיות כל אחת מהן.


האם נחזור לעולם הזה לנצח?

כל המקובלים כתבו בספרים שלהם על חוק טבע פשוט מאוד. החוק אומר שאנו נמשיך לחזור שוב ושוב לעולם שלנו עד שלא נפגוש בחכמת הקבלה ונממש אותה. אבל המקובלים גם הבטיחו שבסופו של דבר, כל אדם יגיע באמצעות חכמת הקבלה למדרגה הרוחנית הגבוהה ביותר. אחרי שזה יקרה, כבר לא יהיה לנו צורך להתגלגל שוב.


האם המקובל חי לנצח?

המקובל חי בגופו כל עוד הוא יכול להועיל לדור שלו. כשכבר סיים את תפקידו, נפטר המקובל מהעולם הזה, אבל הנשמה שלו ממשיכה להתקיים בעולם הרוחני, נצחית ושלמה כמו הכוח העליון, כמו הבורא.

 
איך אני יכול למצוא את ה"נשמה התאומה" שלי?

כשאנו מחפשים בן או בת זוג, לא כדאי לנו להתבלבל עם כל מיני מושגים מוטעים ודמיונות. כדאי ללכת לפי נטיית הלב ולפי מה שהעיניים רואות ולבחור בבן זוג בצורה פשוטה וגשמית.

 
מה קורה לנשמה שהתחילה בתיקון ולא הספיקה לסיים אותו?

אדם שכבר הפך להיות בעל נשמה והביא אותה לדרגה רוחנית כלשהי, אינו עושה את כל הסיבוב מחדש. בתקופת החיים הבאה הנשמה שלו תמשיך את התהליך הרוחני בדיוק מאותה מדרגה רוחנית שאליה הגיעה.

 
לסיום, שלוש שאלות ותשובה קצרה אחת:

האם רוחניות עוברת בירושה?

האם הנשמה שלנו בוחרת לאיזה הורים להיוולד?

האם יש דרך לתקשר עם נשמות המתים?

התשובה היא: לא!למאמרים נוספים:
איך גורמים לשינוי
אל תחכו לגלגול הבא

תהליך ירידת הנשמה

גלגול נשמות בתנך ובמקורות

פסיכותרפיה ע"פ שחזור גלגולים


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי