אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית, ספטמבר 2013
צילום: freedigitalphotos.net

תחזית אסטרולוגית חודשית, ספטמבר 2013

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית חודשית, ספטמבר 2013

 

כוכב פלוטו, הנמצא במזל גדי ובנסיגה, ייכנס להילוך ישיר החל מה-20 בספטמבר ויתקרב להיבט של 90 מעלות עם כוכב אוראנוס. יחד עם מרקורי והשמש, הנמצאים רוב החודש במזל בתולה, ניתן לומר שיש כאן צורך לעשות סדר בחיים ברמה האישית והקולקטיבית, גם אם כדי להשיג סדר זה נצטרך קודם כל ליצור הרס או לשנות דברים מהיסוד. הסדר החדש או המהפכה המדוברים יהיו בנושאים מקצועיים, בריאות ועם המסגרות והתשתיות שלנו. כוכב מאדים, הנמצא לאורך החודש במזל אריה, ידחוף אותנו לפעול ממקום הדורש מאיתנו להשאיר חותם.בתולה 23.8-22.9      מקבץ של שלושה כוכבים במזלות מיסוד האדמה עשוי להטיב עמכם מאוד. אתם מרגישים יותר ממוקדים, חדים ועם ביטחון עצמי גבוה. היכולת שלכם להתמודד עם דברים תלך ותגדל . בעבודה אתם מגלים יצירתיות רבה ומצליחים לדייק בכל מה שאתם עושים. החיבור לגוף ולבריאות גבוהים מתמיד וזה הזמן לעשות שינויים בתזונה או להתחיל בפעילות גופנית לאורך זמן. האתגר בחודש הקרוב הוא לשחרר שליטה, דבר שהוא גם ככה לא קל לכם, וגם לפעול ממקום של חוסר ציפיות. האגו החודש מאוד חזק אך פגיע, ולכן אל תתעקשו להגיד את המילה האחרונה בכל שיחה. כלכלית זהו חודש טוב המאפשר לכם לחזור לאיזון כלכלי וגם להתחיל לצבור רווחים ולהגדיל הכנסות.


מאזניים 23.9-23.10     מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים שיחגגו יום הולדת כבר החודש. ונוס שליטת מזלכם, הנמצאת במזל מאזניים, משתחררת מהקשיים של החודש האחרון ומאפשרת לכם ליצור איזון מחדש ביחסים עם בני זוג, משפחה בקריירה ועם עולמכם האישי. כניסתה של ונוס לבית הכספים שלכם ולמזל עקרב החל מה-11 לספטמבר מצביעה על תקופה שאתם מתמקדים יותר סביב עניינים כספיים ומחפשים דרך להעצים את עצמכם מבחינה כלכלית. השתדלו להימנע מהתנהלות כפייתית שיכולה להתבטא בקניה, אכילה, מין אובססיבי או רכושנות כלפי בן הזוג .התנהגות זו יכולה להצביע על פחדים תת הכרתיים וצורך בשליטה ובפיצוי על דברים אחרים. מקצועית וחברתית חודש משופע באירועים ובהצעות מקצועיות.


עקרב  24.10-21.11      כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם מצביע על תקופה מאוד פעילה בקריירה שלך, שבה אתם מגלים כושר מנהיגות והאמביציה שלכם להצליח גדולה מדי. יחד עם זאת, בגלל הרצון החזק להצליח אתם עלולים לפעול בצורה מהירה או להיתקל בהתנגדויות מצד גורמים בכירים מכם שעלולים לקנא בהצלחתכם. היו זהירים!  בתחום הרומנטי מצבכם טוב יותר ואף יתחזק עם כניסתו של כוכב ונוס למזל עקרב ב-11 בספטמבר, כאשר חלק מכם יחליט על מיסוד היחסים שלהם לקראת ה-19 בחודש. זהו חודש טוב לשיתופי פעולה עסקיים החל מה-11 לספטמבר. מקצועית צפו לקידום מהיר ומפתיע לקראת ה-15 בספטמבר.


קשת  22.11-21.12     החודש תצליחו להיות מאוד ממוקדים בעשייה שלכם ותגלו הרבה חריצות. כוכב מרקורי והשמש, הנמצאים בבית הקריירה שלכם ובמזל בתולה, מצביעים על שאפתנות יתר להצליח ועל יכולת להתבלט. כוכב מאדים הנמצא במזל אריה מצביע על פעילות להתרחבות ועל אפשרות להצלחה בכל הקשור לחו"ל. החודש בני מזל קשת עשויים להרבות בנסיעות, בעיקר לחו"ל. כלכלית תחול הקלה משמעותית כאשר בעיות שליוו אתכם ייעלמו או שיימצא להם פיתרון הולם. חברתית אתם יוצרים הרבה קשרים חדשים עם אנשים חדשים ושונים ממה שהורגלתם לאחרונה.


גדי  20.1 – 22.12      לאחר חודש קשה במיוחד בזוגיות אצל רוב בני מזל גדי, תזכו לחודש קל יותר ואפילו מפנק. קשרים שהגיעו למבוי סתום יצליחו למצוא את הדרך הנכונה ויזרמו יותר, בתנאי שיפעלו מתוך האמת שלכם. מקצועית אתם נמצאים בתקופה פורייה המאפשרת לכם להגיע להישגים וליצור דברים חדשים. האווירה הלא קלה ששררה עם בני הבית מפנה את מקומה לתקווה ומאפשרת לכם ליצור שינוי ולשדרג את הבית שלכם בקלות בחודש הקרוב. עם כספים צפויה הקלה ואף תקופה של עשייה רבה שלצידה רווחים מלבד בין ה-8 ל-11 בספטמבר שאתם עלולים להיתקל היותר אתגרים במיוחד מול לקוחות או מוסדות פיננסיים.


דלי  21.1-18.2    הקשיים שאפיינו את החודש האחרון בתחום המקצועי מפנים את מקומם לתקופת רווחה והתרחבות, עם שפע של הצעות וזרימה גם מול כל אלו שעובדים איתכם. כוכב מאדים אשר נכנס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולמזל אריה מצביע על תקופה מאוד דינאמית עם בן הזוג כאשר לצד ריגוש ותשוקה עלולים להיכנס גם אפשרות למאבקי אגו וקושי בשיתוף פעולה. מעמדכם הציבורי הולך ומתחזק בחודש הקרוב מלבד בין ה 8 ל 11 לספטמבר שבו תתקשו לשכנע אחרים בדרככם. כלכלית תוכלו החודש ליצור סדר גם עם חובות כלפיכם ולקבל חזרה כספים שהתעכבו.


דגים  19.2-20.3      כניסתו של כוכב מאדים לבית העבודה והשרות שלכם וגם למזל אריה מצביע על חודש מאוד פעיל בתחום המקצועי ובו אתם גם מצליחים להתבלט ולגלות כושר מנהיגות. למרות שבדרך כלל אתם שואפים לבטל את האגו ולפעול ממקום של צניעות ומאמינים שהכול בידי שמים החודש דווקא תצטרכו לקחת יותר אחריות ולתת ליכולות האישיות שלכם מקום וביטוי מבלי להרגיש שזה אנוכי אולי. היחסים עם בני זוג ושותפים יתנהלו בצורה טובה יותר והבהירות תגדל כמו כן יתכנו שותפויות חדשות על רקע מקצועי ועסקי. כלכלית יש יותר שקט יחד עם זאת הרצון ליצור מהפכה כלכלית בחייכם מתחזק שוב וקורא לכם לעשות מעשה.


טלה   21.3-20.4      השתחררותו של כוכב ונוס  מהיבטים דיס-הרמוניים בבית הזוגיות שלכם מצביע על תקופה יותר שלווה ביחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. הבהירות תגדל והיריבות תקטן. התקרבותם של אוראנוס (הנמצא במזל שלכם) ופלוטו (הנמצא בבית הקריירה) לזווית דיס-הרמונית, מצביעה על צורך לעשות שינוי יסודי בחייכם, במיוחד עם כל מה שאישי ובתחום של הקריירה שלכם. כוכב צדק הנמצא עדיין בבית המשפחה שלכם ובמזל סרטן מצביע על תקופה של יותר הזנה רגשית וחיבור לרגשות ולמשפחה. כמו כן אתם בודקים את המניעים שלכם ומשנים מה שלא נכון לכם יותר. כלכלית צפוי חודש יציב יותר והתגברות ההכנסות מה שיביא לשיפור מצבכם הפיננסי.


שור  21.4-20.5      עם כניסת כוכב ונוס שליטת מזלכם לבית הזוגיות שלכם החל מה-11 בספטמבר היחסים עשויים לתפוס תאוצה, והפנויים שביניכם יוכלו למסד את היחסים שלהם, במיוחד לאחר ה-19 בספטמבר. ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה עשוי להטיב עמכם ולחזק את הביטחון העצמי שלכם. כמו כן, אתם מצליחים לשלב יצירתיות עם מעשיות ולבנות תשתית ארוכת טווח. שליט בית הכספים שלכם, כוכב מרקורי, הנמצא במזל בתולה, מצביע על צורך לעשות סדר ולפעול בצורה מדויקת עם כספים כאשר המפתח לכל זה הוא תקשורת ברורה ומדויקת. אם תפעלו כך תוכלו להגיע לאיזון בתחום הכספי עם כניסת כוכב מרקורי למאזניים החל מה-9 בספטמבר.


תאומים 21.5-21.6      התוכניות והפעולות שאתם עושים, הקשורות לנושאים כספיים או עסקיים, יהיו הרבה יותר מאוזנות ונכונות עבורכם מה שעשוי להביא בהמשך ליותר הכנסות וליותר רווחים כספיים. הצורך להשקיע בבית ובמשפחה ילך ויגדל, ותוכלו לשפץ או לתקן דברים שהוזנחו זה זמן רב ולשפר את רמת התחזוקה בביתכם. נוכחותו של ונוס במזל מאזניים ובבית היצירה מצביעה על תקופה מאוד פורייה מבחינה יצירתית ועל אפשרות לפנויים שביניכם להתאהב מחדש. מקצועית זהו חודש יציב יותר, עם אפשרויות לחזק את מעמדכם המקצועי והאמינות שלכם לאורך כמעט כל החודש. חברתית צפוי לכם חודש כיפי עם הרבה הפתעות נעימות.


סרטן  22.6-22.7      הרגשות שלכם, שהיו סוערים בחודש האחרון, נרגעים החודש ואתם יכולים באמת ליהנות מהשפע שכוכב צדק (שנמצא במזלכם) מרעיף עליכם. היחסים בבית ועם המשפחה נרגעים ואתם נהנים מנוכחותה של ונוס הנמצאת בבית המשפחה שלכם ובמזל מאזניים. יחסים שהיו סוערים ולא מאוזנים הופכים ליותר הרמוניים וגם אין הסכמה ב הכול יש לפחות הידברות או כבוד הדדי עם בני הבית והמשפחה המורחבת. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים במזל בתולה מצביעים על תקופה של חשיפה לנושאים חדשים במיוחד בתחום המקצועי והיכרות עם אנשים חדשים. בזוגיות ובקריירה יש רצון שמתחזק ליצור שינוי יסודי אך יתכנו עדיין אי אלו קונפליקטים.

 

אריה 23.7-22.8     כוכב מאדים הקשור לעשייה ולכוח הרצון ולתשוקה נכנס זה עתה למזל אריה וילווה אתכם לאורך החודש הקרוב ואף מעבר לו מה שיקנה לכם המון תעוזה ויצירתיות ודחף לעשייה. הימצאותו של כוכב מאדים באריה מצביע גם על התגברות כושר המנהיגות שלכם אך גם נטייה ליותר כעסים אם דברים לא נעשים כפי שאתם רוצים מה שיכול להוביל למריבות או סכסוכים ולכן חשוב שתדעו לתעל את התסכולים שלכם בצורה הולמת. מקצועית יש הקלה כלשהי ומבחינה כלכלית מצבכם ילך וישתפר בשבועות הקרובים כאשר כספים או מענקים יגיעו ממקום העבודה. בזוגיות ועם שותפים תחושו הקלה משמעותית ויותר זרימה ביחסים.

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי