אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מאחורי המסכות - מה מסתתר בתווי הפנים שלנו

מאחורי המסכות - מה מסתתר בתווי הפנים שלנו


מאת: שלומית שטיינברג - יועצת בכירה לאסטרולוגיה סינית, פנג שואי ומטפיסיקה סינית.


חג הפורים הקרב ובא עלינו לטובה הוא התאריך היחיד בשנה בו מותר לנו להתחפש ולהפוך עצמנו לדמות אחרת, היכולה להיות שונה מאוד מדמותנו האמיתית.


מעבר להתחפשות עצמה, מצביעה המיסטיקה המזרחית כבר אלפי שנים על העובדה כי אנו עוטים על עצמנו מסיכות ואמצעי הסוואה מדי יום ביומו, במודע או שלא במודע, גם כשאיננו חוגגים את פורים. באמצעות שיטות המזרח ניתן ללמוד רבות על האופי שלנו ועל אופיים של בני-אדם אחרים דרך תווי הפנים שלהם, המסתירים מאחוריהם מדי יום את האופי האמיתי של האנשים העומדים מולנו. כיצד חושפים את המסכות?


מה הפנים שלך אומרות עלייך?

על-פי חוכמת הפנים הסינית, הנקראת גם בשם- הפִיזְיוֹגְנוֹמְיָה, ניתן להגדיר את אופי האדם רק מהסתכלות על תווי פניו.
בעבר, עוד בימי הקיסרות בסין, כל מי שהיה מעוניין בעבודה בחצר המלכותית, היה חייב להיבדק על-פי תווי פניו ותאריך לידתו. רבים שרצו לעבוד בחצר המלוכה ניסו לרמות את תאריך לידתם, כך שייחשבו לאנשים הראויים לעבודה. מכאן התפתחה חוכמת הפנים הסינית כחלק בלתי נפרד מ"ראיון העבודה", היות ואת תווי הפנים לא ניתן לשנות או לרמות, לפחות לא בימים ההם.


המחקר ההיסטורי מצביע על סימנים כי גם ביוון הקלאסית היה חקר של תווי הפנים. עם זאת, ההבדל בין סין ליוון טמון בעובדה ששבסין העתיקה ניתוח פניו של האדם שימש גם לגילוי נתיב גורלו וחיזוי הזמנים בהם יתרחשו דברים טובים ורעים בחייו.

בעולמנו המודרני קריאה בתווי הפנים משמשת כתוספת לקריאת גורלו של האדם, ונחוצה ומועילה בעיקר עבור אנשים שאינם מודעים לתאריך לידתם המדויק.


הבעיה העיקרית בקריאה בתווי הפנים היא השינויים הפיזיים המתרחשים בהן - הזדקנות, או ניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים. ברגע שאדם עבר שינוי מהותי בפניו, משתנה נתיב גורלו - לטוב או לרע.
במאמר זה נעניק מספר נקודות ציון לבדיקת הפנים באופן עצמאי.


חלקי הפנים ומשמעותם

האוזניים מציינות את גילאי הילדות שלנו עד לגיל ההתבגרות, מגיל 0 ועד 14. הן מתייחסות למצב הבריאות והיכולת הלימודית שלנו בגילאים אלו, כאשר ניתן לאבחן גם את מצבם הזוגי והכלכלי של הורינו בגילאים אלו על-פי איברים אלו. בנוסף, ניתן לאבחן בדרך זו האם אנו בעלי היכולת להתפרסם.
על-מנת לבדוק את עצמך, "משוך" קו דמיוני מקצה האוזן ועד לקו הגבה. במידה והקו הדמיוני ממוקם מעל לגבה - קיים סיכוי חיובי לפרסום בחייך.


המצח, מתייחס לגילאי 15- 30 ומציין יכולת אקדמאית וכלכלית בחיינו בגילאים אלו. על-מנת לאבחן האם נצליח מבחינה כלכלית, יש צורך במצח גבוה וחלק - ללא צלקות או גבשושיות למיניהן. (גבשושיות במצח גבוה יכולות לציין איבוד כסף במהלך טיול או נסיעה). במידה וקיים מצח נמוך- קיימת בעיה כלכלית. ככל שהמצח אינו חלק, קיים חוסר בתמיכה כלכלית מהבית והסביבה.


דרך קו השיער ניתן לאבחן האם נתחתן לפני או אחרי גיל 30 - במידה וקו השיער ליד המצח הנו ישר, ללא מפרצים או זוויות, ניתן לומר כי אדם זה יתחתן לפני גיל 30 ולהפך.


מהגבות ועד השפתיים מתייחסים לגילאי 30 עד 50. הגבות מתייחסות לאינטליגנציה ומראות האם אנו בעלי ראש פתוח. לשם כך ניתן לבדוק את המרחק בין הגבות. במידה והמרחק גדול מ-2 אצבעות, אנו בעלי ראש פתוח, ולהיפך.


העיניים מתייחסות לפוריות ולמצב בריאותי. עיניים טובות הן עיניים נוצצות, בעלות לובן ללא אדמומיות, עיניים פקוחות לרווחה וללא שקים או שחור מתחת לעיניים.
במידה ולאישה שקים שחורים באופן קבוע מתחת לעיניים, ייתכן והדבר מציין בעיות פוריות או בעיות עתידיות אחרות עם הילדים.


האף מתייחס לבריאות ולמצב הזוגיות בגילאי 30-50. בגדול, ניתן לומר כי אף טוב הוא אף עם גשר ישר - ללא שבירות או בליטות למיניהן שיכולות לציין בעיות בריאות, בעיקר אם על הגשר קיימות צלקות. אף בעל בליטות או שבירות מרמז על בעיות בחיי הזוגיות ועל חוסר הנאה מחיי הנישואין בגילאים אלו. יש הטוענים כי נישואים שניים טובים יותר לאנשים כאלו.                           


המצב הכלכלי של האדם בגילאי 30-50, נמדד על פי הנחיריים. נחירים גדולות, הנראות באופן מובהק בקדמת הפנים - האדם יכול להצליח יפה כלכלית, בעיקר אם סיום האף הנו רחב.


הלחיים אינן אומרות הרבה על קווי האופי של האדם אך חשוב כי יהיו שמנמנות או בשרניות ושלא יהיו עליהן שומות או צלקות - למען חיים טובים ומאושרים יותר.


חלק הפנים האחרון הרלוונטי לגילאים אלו הוא השפתיים - אלו מציינות התייחסות לדעות שלנו או של אחרים,

ליכולת הביטוי שלנו וליכולת השתכרות כלכלית דרך שיווק ופרסום. יחס המתחשב בדעותיהם של אנשים אחרים לפני הדעות שלנו מופיע כאשר השפה התחתונה עבה יותר מן השפה העליונה, ולהפך - שפה עליונה עבה מהתחתונה מציינת התייחסות רק לדעות שלנו וריכוז בעולם האישי שלנו.
בנוסף, מציין גודל השפתיים האם אנו בעלי יכולת ביטוי או לא - במידה והשפתיים קטנות, אין ביטוי רב ולהיפך – שתפיים גדולות מצביעות על כושר ביטוי רב. כדוגמא, אתם מזומנים להביט בשפתיה של נופר מבית האח הגדול.


הסנטר שייך לגילאי 50-60, הגיל בו על-פי הסינים אנו נהנים מתוצאות עבודתנו הקשה והמאומצת לאורך עשורים קודמים, ונתמכים כלכלית על-ידי ילדינו ומשחפתנו בתמורה.
במידה והסנטר מעוגל - קיימת תמיכה כלכלית מהילדים ומצב כלכלי יציב.
סנטר מחודד יצביע כי יהיה לנו קשה יותר מבחינה כלכלית - ייתכן ואין תמיכה מהילדים או שאין קשר עם ילדים בגיל בגרות.

מעבר לגיל 60 קיימות נקודות ציון נוספות לאורך הפנים, אך אליהן נתייחס בזמן אחר. 


הפנים יכולות לגלות לנו עולם ומלואו, החל מקווי אופי ועד לחיזוי הזמנים בהם יתקיימו הצלחה או אתגר בחיינו, ובאיזה אופן. במידה ונחליט לשנות את תווי פנינו, אנו משנים את נתיב הגורל - לטוב או לרע.

______________________________________________________________________


רוצים לקבל תחזית אישית  סינית ומפורטת לפי המזל שלכם?
לשיחה אישית עם בת אל קוצן אסטרולוגית, מייעצת בתחום הזוגיות, קריירה, פרנסה, לימודים, הכוונה והסבה מקצועית , ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון:

072-3401003 שלוחה 43 בעלות 9.9 ש"ח בלבד לדקהקראו עוד על אסטרולוגיה סינית

פורים - טלנובלה רוחנית

האמת שמאחורי מגילת אסתר

מהי אסטרולוגיה סינית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי