אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מה צופה לך שנת 2020?

מה צופה לך שנת 2020?

שנת 2020 הבאה עלינו לטובה נושאת בכנפיה אנרגיה של קסם. אנרגיה זו יוצרת מצבים מיוחדים במינם המאפשרים שינויים אדירים בארץ ובעולם. וכמובן שכל אחד ואחת מאיתנו יחושו את השינויים הנפלאים הללו.        

"אנרגית הקסם" בשנת 2020 תיצור שלווה בלתי רגילה, מה שימעיט את רמת האלימות בארץ ובעולם. הדבר יבוא לידי ביטוי בכל תחום בחיינו.

הסובלנות תהיה המלכה המוכתרת.


ברמה הארצית

המצב הכלכלי בארץ ישתפר פלאים. זוהי גם שנה שמגלה לנו אוצרות בכל התחומים: יתגלו בה מצבורים של מינרלים, צמחים שחשבנו שנעלמו מהעולם, בעלי חיים שחשבנו שנכחדו ותגליות ארכיאולוגיות מרעישות .

התיירות בארץ תפרח ותביא לעליה נוספת במצב הכלכלי מה שישפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. אין ספק, אם יש שנה שהיינו רוצים שתגיע זוהי שנת 2020!

במסגרת האנרגיה המיוחדת של שנה זו, המצב הביטחוני בארצנו היקרה ישתנה מקצה לקצה ויהיה זה כמו פלא .

ומה יקרה בשנת 2020 ברמה הבריאותית ?

שנת 2020 הופכת היות השנה המדגישה את המזון הבריא . הדבר יביא ירידה עצומה בעומס בבתי החולים, ועליה בתוחלת החיים. זו תהיה שנה כל כך טובה עד כדי כך שנרגיש את השפעותיה במשך עשרות שנים אחר כך .


מזלות האש 

טלה, אריה וקשת

מזלות האש חיכו לשנה זו שנים רבות וארוכות. שנת 2020 מותירה אותם פעורי פה . היא פותרת להם את כל הבעיות בכל התחומים ומביאה להם אושר רב. הסיפוק שיחושו מזלות האש בשנת 2020 יגרום הם להצליח בכל דבר שרק יגעו בו. על מזלות האש להודות כל יום בשנה זו על כל מה שיבוא.


מזל טלה – בני מזל טלה נכנסים לשנת 2020 ברגל ימין. הקסם הידוע של הטלה יפעל לטובתם הם ירגישו נפלא, בריאותם תשתפר פלאים. הם יהיו מרוצים מן התוצאות מן ההישגים של כל היקרים להם והסובבים אותם ויצליחו לפתור מספר בעיות מרכזיות שליוו אותם שנים רבות. החודשים ינואר ומאי הם חודשי הקסם של בני מזל טלה .


מזל אריה – אף אחד לא יתעלם מהאריות בשנה זו. השינוי שיעברו בשנה זו הוא מעין מטמורפוזה גמורה. הם ישאירו את כולם פעורי פה ומאחור בקצב ההתקדמות שלהם בכל תחום אפשרי: בתחום האישי, בתחום הבינאישי, בתחום הכלכלי, ובתחום הרוחני. אין ספק שזוהי שנת השמחות של האריות. הם ירקדו לאורך כל שנת 2020, והאנרגיה הקסומה של שנה זו תנצח על המקהלה היפה שתקיף אותם.


מזל קשת –שנת 2020 זוהי שנת השינוי של הקשת. חלק מן הקשתים החלו את השינוי בשנת 2019. להם יהיה קל יותר לדלג בצעדים קלים אל תוך שנת 2020. מה שקורה לקשתים בשנה זו הן התובנות הנפלאות שמגיעות אליהם בזכות האנרגיה הייחודית של שנה זו בראש ובראשונה יחולו שני שינויים מהותיים אצל הקשת. המצב הכלכלי והמצב הבריאותי: מצבם הכלכלי של הקשתים בשנת 2020 יהיה

עבורם הגשמת חלום. השינוי במצבם הבריאותי של בני מזל קשת יהפוך אותם לאנשים שמחים ואופטימיים . האנרגיה של שנת 2020 תמגנט אותם אל הטוב.


מזלות האוויר 

דלי, מאזניים ותאומים 

מזלות האוויר נהנים משנה מפרגנת במיוחד . שנת 2020 מלטפת את מזלות האוויר ומכניסה בהם רוח חדשה הן של רוחניות והן של יצירה .כל זה גורם למזלות האוויר להצליח מאוד בתחום הכספי ובתחום הרוחני . הצלחות אלה יאירו גם את השנים הבאות עליהם לטובה .


מזל דלי – הדליים ירגישו בשנת 2020 משוחררים מכל משא . הם יהיו אמיצים, חזקים ובריאים ויבינו לחלוטין שהשמיים הם הגבול . החודשים ינואר פברואר יפרגנו לדליים יותר מכל יתר מזלות האוויר.


מזל מאזניים – בני ובנות מזל מאזניים ירגישו לאורך כל שנת 2020 שהשמש מאירה להם והירח רוקד עימם . פשוט מאוד שנה של ניסים ונפלאות .


מזל תאומים – בני מזל תאומים ובעיקר בנות מזל תאומים ישיגו את האושר בשנה זו. זוהי שנת הזוגיות של התאומים ושנת הבריאות וההצלחה . קרנם תעלה והתהילה תישק לכנפיהם .


מזלות המים 

דגים, סרטן ועקרב

מזלות המים יתאהבו בכל מה ששנת 2020 מציעה להם. הם יזכרו שנה זו שנים רבות מהסיבה ששנה זו

מגשימה את משאלותיהם בעיקר לגבי האנשים היקרים להם. הדבר יבוא לידי ביטוי בעיקר במצב רוחם המרומם.


מזל דגים – הדגים יבואו על סיפוקם האמיתי . מבחינת מזל דגים כל מה שקורה סביבם מקטן ועד גדול

ברמה האישית, הלאומית והבינלאומית נוגע להם . שנת 2020 גורמת להם לסיפוק רב בכך שהיא מספקת להם הנאה ותוצאות לשביעות רצונם המלאה . החודשים ינואר עד מרץ הם החודשים שמפעילים את מנוע השמחה אצל בני מזל דגים.


מזל סרטן – בני מזל סרטן מקבלים בברכה את שנת 2020 . הם מגיעים אליה מוכנים ודרוכים ואכן , שנת 2020 לא מאכזבת אותם . הדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור אדיר בעשייה שלהם מה שיביא להם כסף רב וכמו כן בחייהם האישיים . כל זה יוביל לשיפור רציני במצב בריאותם והשלווה תשרור במעונם.


מזל עקרב – העקרבים נכנסו כבר לשנת 2020 ברגל ימין . שנת 2020 היא שנת ההכלה של העקרבים. הכלה זו גורמת להם אופטימיות מתפרצת ומעלה את מצב רוחם בכמה דרגות , וגורמת להצלחתם בכל תחומי החיים. חודש אפריל הוא החודש הטוב ביותר עבורם בשנת 2020 .


מזלות האדמה

גדי, שור ובתולה

מזלות האדמה מופתעים בשנת 2020 יותר מכל המזלות כולם . זוהי עבורם שנה של סגירת מעגלים ופתיחת מעגלים גדולים ורחבים. מעגלים אלו מרחיבים את ליבם ומעודדים אצלם יצירתיות ואומץ .


מזל גדי- הגדיים מרגישים מצוין במהלך שנת 2020 . הדבר יבוא לידי ביטוי בתחום הבריאותי, המשפחתי, האישי זוגי ובעיקר תחום העשייה שלהם .ההצלחה תגרום להם לאושר והם לא יפסיקו לחייך.


מזל שור – בני מזל שור נדחפים תוך שנת 2020 כבמטה קסמים . האירועים השמחים שקורים להם מרגשים אותם עד דמעות. הם חשים כל הזמן כבתוך חלום. החודשים ינואר ואפריל ם החודשים הטובים ביותר עבור בני המזל.


מזל בתולה – אחרונים חביבים ביותר הם בני מזל בתולה . בני מזל בתולה מתרגשים משנת 2020 יותר מכל מזל אחר. זוהי שנה שנוצרה במיוחד עבורם . כל משאלות ליבם יתגשמו בשנת 2020. זוהי מגה שנה עבור הבתולה והם לא מפסיקים לחגוג בה ולהודות לה ולמי שבראה .


מי ייתן ושנת 2020 תביא לארצנו ולכל העולם אושר ושלווה אמיתיים 

שנה טובה !לתחזית ומפה אסטרולוגית אישית בנושאי זוגיות, אהבה, פרנסה, כסף, קריירה בריאות ועוד מאת עליזה גבאי, אסטרולוגית ומתקשרת בכירה, חייגו ל- ASKme נבחרת המיסטיקנים של ישראל בטלפון 072-3401003 שלוחה 30
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי