אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מה צפוי לנו בשנת 2015 ? התחזית האסטרולוגית השנתית שתגלה לנו הכל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

מה צפוי לנו בשנת 2015 ? התחזית האסטרולוגית השנתית שתגלה לנו הכל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שנתית כללית לשנת 2015

 

טלה

שפע

בשנה הקרובה יגיע כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר אל בית היצירה שלכם. עובדה זו אמורה לשמח אתכם כיוון שסוף סוף תוכלו לבטא את היצירתיות שבכם כפי שבאמת הייתם רוצים. גם יחסים עם אנשים קרובים לכם, אך צעירים מכם, יוכלו להשתפר. מחודש ספט' ייכנס הכוכב לבית העבודה שלכם, ותיפתח בפניכם שנה עם הזדמנויות חדשות.

קושי

סטורן הכוכב שידוע כמביא שינויים דרך קושי , נמצא אצלכם בבית המקושר עם הצורך שלכם לחיות בשלום עם הקרובים לכם וגם לקבל כספים שמגיעים לכם לדעתכם ממקומות שונים ובעיקר מאלה שאתם יודעים שחייבים לכם, אך התמהמהו בתשלומים עד עכשיו. ייתכן ובין החודשים ינ' ועד אפ' 2015 תיקלעו לבעיות משפטיות שבעטיין תאלצו לקבל חוו"ד מקצועית. מחודש יולי תהיו בשלים יותר ללימודים גבוהים ותפיסת העולם שלכם תשתנה בשל כך.

 

שור

שפע –  

בשנה הקרובה יבקר הכוכב יופיטר הידוע ככוכב שמביא איתו הזדמנויות בבית המקושר עם המשפחה הגרעינית שלכם ולכן אתם צפויים לבשורות טובות ומשמחות על רקע זה. היזהרו לא לתת כספים בהגזמה בגלל הרצון שלכם לעזור, ובעיקר בין החודשים ינ' ועד אפ' 2015. מחודש ספט' ייכנס הכוכב לבית היצירה שלכם ותוכלו לממש בהצלחה את האני הפנימי שלכם.

 

קושי –

בשנה הקרובה ימשיך לבקר הכוכב המביא ללקיחת אחריות בבית המקושר עם שותפויות עסקיות ואישיות. נראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים לשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך מכאן ובאיזה אופן תרצו לשנות את השותפויות החשובות בחייכם, על מנת שתהיו מרוצים. בין החודשים אפ' ועד לאוג' 15 ייתכן ותאלצו להתמודד עם בעיות כלכליות חדשות. מסוף אוג' תאלצו לחסוך ולהצטמצם בהוצאות ולחפש מקורות מימון נוספים

 

 

 

 

תאומים

שפע

כוכב השפע יופיטר נמצא אצלכם בבית המקושר עם הסביבה הקרובה. משמעות עובדה זו היא כי אתם מוכנים להשקיע הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בשיפור תנאי וצורת החיים על מנת לעשותם מושלמים וטובים יותר מבחינתכם. מומלץ לכם להיזהר מהוצאות יתר בין החודשים ינ' ועד אפ' 15. מחודש ספט' יעבור הכוכב לבית המשפחה שלכם ותהייה לכם הזדמנות לשדרוג היחסים.

קושי

בשנה האחרונה אתם מתעמתים עם כל מה שקשור לתחום העבודה ומרגישים שאתם מתאמצים יותר מהרגיל, על מנת להיות מוערכים בכל מעשה ידיכם. עובדה זו הביאה אתכם למאמצים כבירים מצד אחד, אך גם להישגים נאים. עובדה זו תימשך גם בשנה הקרובה. מאחר ואתם מפוקסים בנוגע לעבודה, נראה שבחיי השותפויות שלכם יאהבו את זה פחות, בין אפ' ליולי 15. לאחר מכן, תרגישו שעברתם את המכשולים בחיי הזוגיות ותהיו מוכנים למחויבות.

 

סרטן

שפע

בשנה האחרונה אתם כבר נהנים ממעבר הכוכב יופיטר בבית הכספים שלכם. לעובדה זו חיכיתם שנים ולכן עכשיו זה בדיוק הזמן עבורכם להתחיל ליהנות ולממש את חלומותיכם לקניית דברים שבאמת חפצתם בהם מימים ימימה. היזהרו מהוצאות יתר בין ינ' לאפ' 15. מחודש ספט' 15 יעבור הכוכב לבית הסביבה הקרובה ואז יגיע הזמן שלכם לשינוי מקום שישנה גם מזל .


קושי

יש לכם צורך להיות בקשר טוב עם הילדים שלכם. וגם אם אין לכם ילדים משל עצמכם, הרי שגם צעירים מכם במשפחה יהיו זקוקים לכם בפרק זמן זה של חייכם. היזהרו מלדרוש מהקרובים לכם הישגים שגם לכם עצמכם קשה לממש ,כיוון שבדרך זו אתם מכניסים אותם ללחץ ומרחיקים אותם מאיתכם. מחודש יולי 15 תאלצו להתאמץ בתחום העבודה בגלל מחויבות חדשה שתקחו על עצמכם.

 

אריה

שפעהכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם ועל כן זוהי שנה ברוכה שבה יש לכם אפשרויות למצות את מקסימום ההנאות בנושאים ותחומים חדשים שהזדמנו אל תוך חייכם. גם מבחינה כספית זוהי שנה טובה בגלל תחושת השפע והיא אף תועצם מחודש ספ' 15, הזמן בו יעבור הכוכב לבית הכספים שלכם כך שתוכלו להמשיך וליהנות מתחושה של שפע .


קושי – 

יש לכם קשיים בליצור לעצמכם את המשפחתיות שאותה אתם חפצים בגלל העובדה שהכוכב סטורן נמצא אצלכם בבית המקושר עם בית המשפחה. עובדה זו מוכיחה כי דווקא קשה לכם יותר מהרגיל בכל מה שקשור לנושא זה  והדרישות שמציבים בפניכם מקוממות אתכם. שמרו על איזון והשתדלו לא להכעיס בעיקר בין החודשים אפ' ועד אוג' 15. החל מחודש יולי תהיו מרוכזים יותר בפיתוח היכולות האישיות שלכם ובנסיון להרויח מכך תגמול הולם.

 
בתולה

שפע –  זוהי תקופה מאוד משמעותית שבה הגיע כוכב השפע לבקר בבית תת המודע שלכם. למרות שייתכנו קשיים רגשיים הרי שזוהי תקופה מצוינת להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולבדוק מהם המעצורים שהפריעו לכם עד היום להתפתח. מחודש ספט' 15 יעבור כוכב השפע למזל שלכם כך שתוכלו סוף סוף ליהנות מרווחה אישית בעקבות כל התובנות שצברתם.


קושי – 

נראה שבשנה האחרונה נתקלתם בקשיי הסתגלות עם הסביבה הקרובה, כיוון שהיה קשה לכם עם השינויים שהתבקשתם לעשות שהיו בעיקר להניח לאנשים קרובים לחיות את חייהם לפי הבנתם. אתם עדיין באותו המצב, רק עם יותר מודעות ונכונות לשחרר את הסובבים לכם לנפשם, ולהתרכז יותר בטיפוח סביבתכם הטבעית על מנת לעשותה נעימה לכם ובעיקר בין החודשים אפ' ועד אוג' 15. לאחר מכן, תהיו עסוקים עם השינויים במעגל המשפחתי הקרוב לכם.

 

מאזניים

שפע

הכוכב יופיטר יימצא במשך כל השנה הקרובה בבית החברים והחברה שלכם כך שנראה שיש לכם הזדמנות נהדרת לשווק את עצמכם דרך העיסוקים שלכם ואף להעלות את מעמדכם החברתי דרך אנשים שיכולים לעזור לכם בכך.

מחודש ספט' 15 יעבור הכוכב למקום המקושר עם תת המודע שלכם ותהייה לכם הזדמנות לקבל תובנות מעמיקות על החיים.

קושי  -

מבחינה כספית השנה תמשיך להיות מאוד משמעותית עבורכם כיוון שנראה שלאחרונה ההוצאות היו מרובות מההכנסות, עובדה שהצריכה אתכם להתייחסות חדשה ואחרת בכל הקשור למערך הכלכלי שלכם. עליכם לשנס מותניים בעיקר בין החודשים אפר' ועד לאוג' 15. לאחר מכן , תרגישו שעברתם את התקופה הקשה ואתם פנויים לפנק את עצמכם במקום מגורכם היום יומי ולשפר לעצמכם את רמת החיים.

 

עקרב

שפע –  

בשנה הקרובה יימצא הכוכב יופיטר בבית המקושר עם קריירה ולכן יהיה זה הזמן הנכון לעזור לעצמכם בכל הקשור לתחום זה. נראה שיהיו לכם שפע של אפשרויות להתחלות חדשות. עליכם להיפטר מהתחושה שאתם חייבים קביעות מיידית במקום העבודה ולזרום עם הנסיבות. מחודש ספט' ייכנס הכוכב לבית החברים והחברה שלכם ונראה שאכן סוף סוף תימצאו לעצמכם את הסביבה המתאימה.

קושי

הכוכב סטורן נמצא כבר כשנתיים במזל שלכם ולכן כל השנה האחרונה היתה רצופה בקשיים ובצורך ללקיחת אחריות על מנת להתחיל בהתחלות חדשות. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להחליט כיצד אתם רוצים להמשיך ולפעול בהמשך דרככם ומהו הדבר הנכון עבורכם לעשות על מנת שתצליחו בתוכניותיכם. החל מחודש יולי תצטרכו להתנהל בחסכון מבחינה כלכלית על מנת לעמוד ביעדים שיעמדו בפניכם.

 

קשת

שפע

 בשנה הקרובה יימצא הכוכב יופיטר בבית המקושר עם כל התחומים של נסיעות למקומות רחוקים וקרובים על מנת ליהנות מהאפשרויות החדשות שיכולות להיווצר אצלכם. מבחינה משפטית, זהו זמן שבו כדאי לכם לפתור את כל הבעיות הבירוקרטיות שנוצרו אצלכם. מחודש ספט' ייכנס כוכב זה לבית הקריירה שלכם ותוכלו ליצור לעצמכם הזדמנויות והתחלות חדשות.

קושי-

הקשיים התת הכרתיים הפריעו לכם לפעול בחופשיות כיוון שמרבית הדברים שרציתם היו כרוכים בהתמודדות עם הקשיים הפנימיים אותם אתם חווים. היה לכם מאוד קשה לפרוץ את החומה שיצרתם סביבכם כהגנה. נראה שגם עכשיו אתם באותו המקום אם כי ממקום יותר מודע ולכן תתחילו להרגיש הקלה. רק לאחר חודש יולי תוכלו להגיד לעצמכם שעברתם את התקופה הקשה ונפתחתם להתחלות חדשות.

 

גדי

שפע –  

בשנה הקרובה תוכלו לקבל כספים שמגיעים לכם מאחרים ועד היום לא הייתם בטוחים שאכן תוכלו לקבלם. אתם נמצאים בתקופה טובה שבה אתם יכולים למצוא לעצמכם קהל יעד חדש ולעבוד בשיתוף פעולה כלכלי מלא. מחודש ספט' 15 תוכלו להרחיב את מעגל הקשרים שלכם אל מעבר לים ולעבוד בשיתוף פעולה מוצלח.

קושי –

ההתמודדות שלכם בשנה האחרונה היתה מאוד קשה בכל מה שנוגע למציאת האנשים המתאימים לכם מבחינה אישית, חברתית ומקצועית ולכן פעמים רבות הרגשתם לבד וללא גב שיגן עליכם, גם אם אתם בזוגיות. הקשיבו לאינטואיציה שתדע להנחות אתכם נכון ולאחר יולי 15 תהיו פתוחים גם להיות יותר קשובים לאנשים אחרים, בדרך כזו שתוכלו לתקשר ולהתנהל איתם בצורה הרבה יותר טובה.

 

דלי


שפעבשנה הקרובה יכולים להיווצר אצלכם מצבים שכבר מזמן ציפיתם להם כתוצאה מהעובדה שהכוכב יופיטר הידוע ככוכב המיטיב הגיע לבקר בבית השותפויות שלכם. לפנויים שביניכם עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם גם ברמה האישית. מחודש ספט' 15 ייכנס הכוכב לבית המביא איתו שותפויות אינטימיות מוצלחות.

קושי – 

הכוכב סטורן הידוע ככוכב המביא איתו שפע של צורך בלקיחת אחריות מתוך השינויים שמתרחשים בחיים נמצא כבר בבית הקריירה שלכם ונותן לכם  את ההבנה שהנה הגיע הזמן להתקדם, אך הפעם תוכלו לעשות זאת בדרך הנכונה. החל מחודש יולי תמצאו את עצמכם בסביבה יותר טובה עבורכם והולמת את הכישורים החדשים שלכם שטרחתם עליהם כל כך הרבה.

 

 דגים


שפע

הכוכב יופיטר נמצא במזל אריה הוא בית העבודה שלכם ולכן נראה שאת השנה הקרובה תעבירו ביכולת שלכם לעבוד עבודה קשה ולהיות מאוד מוערכים בתפקודכם. נראה שאתם עושים את העבודה בצורה נכונה במיוחד ולכן אלה שמכירים ביכולותיכם מבקשים את קרבתכם. החל מחודש ספט' ייכנס הכוכב לבית השותפויות שלכם כך שתוכלו ליהנות גם מיחסים טובים ומשמעותיים.

קושי – 

ההתנהלות שלכם במשך כל השנה האחרונה הראתה לכם שתפיסת העולם שלכם היתה פעמים רבות מוטעית או יותר נכון מתאימה לכם אך לא בהכרח לאחרים וזאת למרות שהשתדלתם לעשות את מירב המאמצים. גם השנה תאלצו להתמודד עם שינויים וקשיים שהחיים הציבו בפניכם על  מנת שתפתחו תפיסת עולם חדשה. מחודש יולי תתחילו להרגיש שאתם עובדים קשה מדי וזה יהיה הזמן המתאים לפרוש או לקחת חופשה ממושכת.

 

 

 

 

 

בברכת שנה טובה

ובשורות טובות

צילה שיר אל


כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי