אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל דגים והשמחה הרוחנית

מזל דגים והשמחה הרוחנית


מזל דגים הוא אחד המזלות השנויים במחלוקת, הן בקרב האסטרולוגים והן בקרב חבריו האחרים בגלגל המזלות. תלי תלים של מאמרים נכתבו על בני מזל דגים. תכונות שונות ומשונות יוחסו לו, והדג אפילו לא ידע שהוא כזה. נכון, מזל דגים קשה לפיצוח, הוא שונה, הוא אחר, הוא ייחודי.

כמו כל האינדיוידואליסטים קשה מאוד לצפות את מהלכיו. הדג לא שייך לעדר, ולעדר יש קשיים להבין את מי שבחר להיות מחוצה לו. הדג הוא דעתן ולכן נחשב ליוצא דופן. כמובן שבני מזל דגים הם קבוצה הטרוגנית ואינם עשויים מקשה אחת, ועם זאת קיימת תכונה אחת המאפיינת את כל הדגים באשר הם. זאת תכונה שכולם תמימי דעים לגביה, וכולם יודעים שהיא אחד המאפיינים העיקריים של בני מזל דגים - נדיבות.

הנתינה האדירה שמאפיינת אותם היא נתינה רוחנית, זוהי נתינה נטולת אגו, נטולת אינטרסים, הדג לא נותן כי זה טרנד אופנתי לתת, הדג לא נותן כדי להרשים אחרים, רוב נותני מתן בסתר הם בני מזל דגים. ומדוע? כי הנתינה משמחת את הדג, היא מעניקה לו שמחה רוחנית. שמחה רוחנית היא אותה שמחה פנימית, כנה וטהורה, שכל מי שחווה אותה יודע מהי שמחה אמיתית.

שמחה רוחנית היא שמחת הפרגון לאחר בחגים ובפרט בחג הסוכות בו אנו מצווים על השמחה. אנו שמחים בשמחת בית השואבה ובשמחת תורה, ואפילו מברכים איש את רעהו בברכת מועדים לשמחה חגים וזמנים לששון. יש המפרשים את מועדים לשמחה כמועדים לשמח, כלומר אנו מצווים לשמח את האחר, כך שזהו שכרם האמיתי של הדגים.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .


למאמרים נוספים:
מזל דגים - תחזית שנתית 2009
מזל דגים והתאמתו לשאר המזלות
מזל דגים על פי הקבלה
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי