אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל דלי - ילדים ומבוגרים

מזל דלי - ילדים ומבוגרים

 
מזל דלי הוא המזל האחד-עשר בגלגל המזלות. הוא מיסוד האוויר ושייך לקבוצת הקבועים. שליט המזל הוא כוכב אורנוס. הדלי במהותו מגייס את היצירתיות שבו לטובת הקבוצה והכלל, שואף ליצור חברה מתקדמת ובעלת ערכים מתקדמים ומתוחכמים.

הדלי בעל ראיה רחבה ואובייקטיבית המאפשרת לו לראות את כל הפגמים במציאות "ולהתנתק" משיקולים לא ענייניים או רגשניים שיכולים להפריע לחשיבה המפותחת, המקורית ולעיתים גם גאונית. הדליים בדרך כלל למרות התדמית המבדלת שלהם הם אוהבי אדם וחברה, מרדניים, פורצי דרך, יצירתיים ויוצאי דופן.

הדלי קשור למדע, טכנולוגיה, תקשורת, אלקטרוניקה, חלל, מחשבים ואינטרנט, אסטרולוגיה, חקר המוח, מהפכות חברתיות, פעילויות חברתיות וקבוצתיות, פעילות קהילתית וקולקטיבית, קיבוץ, גלובליזציה. ילדים ממזל דלי בדרך כלל יהיו בעלי אינטליגנציה גבוהה מעל הממוצע כאשר חלקם יהיו בעלי כישורים יוצאי דופן ואפילו גאונות בעיקר בתחום המדעי אבל לא רק.

האתגר העיקרי שלהם הוא איך לקבל את היכולות מבלי להרגיש "חריג" אלא מיוחד, ליצור איזון כמה שאפשר בין האינטליגנציה השכלית המפותחת לבין האינטליגנציה הרגשית שהיא לא פחות חשובה. לאפשר לילד חיי חברה פעילים ולא רק לעשות דברים "רציניים ומתקדמים", לחנך לערך עצמי אבל לא לשחצנות אלא צניעות, בעיקר כלפי מי שלא מהיר וחכם כמוהו. מומלץ לחבר את הילד לפעילויות פיזיות ומקרקעות אשר יאזנו את האנרגיות המנטאליות.

ילד ממזל דלי אוהב בדרך כלל חיי חברה וישאף לארגן לו "חברה" סגורה יותר של ילדים שאוהבים תחביבים דומים לשלו כמו טיסנאות, מחשבים או אסטרונומיה. יהיו גם כאלה שיתחברו גם לפעילויות פשוטות יותר העיקר הקשר החברי. הדליים לא עושים חיים קלים למערכת החינוך הקונבנציונאלית כי הם נוטים להשתעמם בקלות ולמרוד בסמכויות שלא מספיק מתוחכמות ומהוות אתגר עבורם זקוקים למרחב מחיה גדול וחופש.

רגישות פיזית תהיה במחזור הדם, קרסוליים, מוח ובנפש.

 
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל דלי 2009
מזל דלי והתאמתו לשאר המזלות
מזל דלי ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי