אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל החודש:סרטן

מזל החודש:סרטן


תאריך המזל: בערך בין 22.6 ועד 22.7

אלמנט: מים, יוזם

סמל המזל: סרטן

איבר בריאותי רגיש: איברים פנימיים, קיבה, כליות, רחם

נאמנות: מאוד נאמנים.

 

תכונות חיוביות של המזל:

רגישים, אינטואיטיביים, נאמנים למשפחה ולחברים, אנשים ביתיים, אוהבים לטפל בזולת, זהירים ומחושבים בהחלטותיהם, מגוננים על הקרובים להם, משקיעים בסביבה בה הם חיים כדי לעשותה טובה יותר.

 

תכונות שליליות של המזל:

פגיעים ביותר, שומרים טינה, מפחדים לקחת סיכונים, בעלי נטייה למצבי רוח משתנים, מסוגרים ואינם חושפים את רגשותיהם, חשדנים ואינם ממהרים לקשור קשרים ולתת אמון באחרים.

 

תחזית כללית שנתית

שפע

עד לחודש אוגוסט עדיין תרגישו את המעבר של כוכב השפע במזל שלכם שגם נותן לכם שפע ותחושה של התחלות חדשות ומעניינות. לאחר מכן ולמשך כל השנה הקרובה תרגישו שאתם נהנים מהתחלות חדשות במישור הכלכלי ונראה שיפתחו בפניכם אפשרויות חדשות לשיפור מצבכם הפיננסי. לאלה מכם שעובדים יש לכם הזדמנות לקבל העלאת שכר בעיקר בין החודשים ינ' ועד לאפר' 15. זוהי תקופה מצוינת בשבילכם לבדוק אפשרויות חדשות להתפתחות כלכלית .

קושי 

בשנה זו תרגישו צורך לבטא את עצמכם בדרך יצירתית. ייתכן שבגלל חוסר הרצון שלכם להתקבע תציבו דרישות מהקרובים לכם שלא תמיד יבינו את המסרים שלכם ולכן ייתכן שלא תמיד יעמדו בציפיות שלכם. תצטרכו ללמוד לזרום עם הנסיבות.  עובדה זו נובעת מהצורך שלכם כרגע להתפרש על כמה תחומים ביחד. בשנה הקרובה ילדים יתפסו אצלכם את מירב תשומת הלב ואתם תבינו שיש להשקיע בהם זמן איכות. מערכות יחסים רגשיות שלא יבנו על בסיס איתן – יתפרקו

 

בני מזל סרטן, מפה שנתית אישית מחכה לכם אצל האסטרולוגית צילה שיר-אל, שיחה אישית חייגו 072-3401003 שלוחה  28
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי