אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל טוב למדינת ישראל החוגגת 66 אביבים - מאת צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

מזל טוב למדינת ישראל החוגגת 66 אביבים - מאת צילה שיר אל


מדינת ישראל חוגגת 66 אביבים - תחזית אסטרולוגית לשנה הקרובה

 

מדינת ישראל ממשיכה גם בזמן זה את התהליך בו היא נמצאת כבר זמן רב והיא מגמת השינויים וחוסר יציבות מצד אחד,  ומצד שני -  קידמה והתפתחות...אלה לצד אלה יוצרים את התחושה של צעד קדימה ושניים אחורה.


אלימות הזוויות המאתגרות מאוד שנמצאות עכשיו בשמיים ממשיכות להשפיע עלינו בדרך של אלימות קשה, אסונות טבע , התפרצויות זעם ואגרסיה מכל סוג שהוא. עובדה זו תמשיך להתקיים ביתר שאת עד לסוף החודש הבא וזאת בגלל העובדה שכוכבים כמו פלוטו (סיומים) ואוראנוס (הפתעות) גורמים לדברים להתרחש בכוח פיזי ולהתפרץ בפתאומיות.


ולכן, ככל שניתן הדבר בידיכם מומלץ לכם להיות זהירים יותר בדברים שיש ביכולתכם לשלוט עליהם ובמיוחד מתייחס הדבר לגבי המזלות הבאים: מאזניים, טלה, סרטן, דגים, שור וגדי.

הכוכב מארס המקושר ככוכב של מלחמה ואגרסיה נמצא בנסיגה כרגע והוא זה אשר נותן את הטון האחרון להתפרצויות אלה, מאחר והוא נמצא כרגע בשמיים במפת המדינה במקום שבו יש תחושה שאין יכולת לפעול ביד חופשית. עובדה זו גורמת לתסכול אשר מביא איתו צורות שונות של תוקפנות. במצבים כאלה רב הנסתר על הגלוי ויהיו פעמים שגם לאחר המעשה, לא יתגלה התוקף.


שפע - הכוכב יופיטר המביא איתו שפע נמצא בבית המקושר עם חו"ל ולכן  מעמדנו ממשיך לעלות בעולם בעיקר כמדינת הייטק בגלל העובדה שבאופן בסיסי כוכב כמו אוראנוס שמביא איתו מחשבה ייחודית, מקורית וחדשנית משפיע מאוד על כל הטכנולוגיה ונמצא במפת המדינה במקום המקושר עם התפתחות ולימודים שמגיעים לרמה גבוהה מאוד. ישראל תהפך למעצמה טכנולוגית מובילת דרך, מוכרת ומפורסמת מאוד בעולם. הראש היהודי בהתאם למפת המדינה הינו ראש/מוח שחושב מהר , אנליטי ועם יכולת לראות לטווח הרחוק את כל התמונה מהפרט הקטן ועד להתהוות התמונה כולה ולכן יש לישראל מה להציע בתחומים השונים שמצריכים חשיבה מחוץ לקופסא ועשייה טכנולוגית מתקדמת. עובדה זו תימשך בהצלחה מלאה גם בשנה הבאה, בגלל העובדה שכוכב השפע נכנס לבית המקושר עם היכולת של ישראל לבלוט בעולם על רקע עשייתה ויכולתה להביא לפריצת דרך בתחומים חשובים כמו מכשור רפואי, מכשור צבאי והייטק.


העולם ייאלץ להכיר ביכולות המדינה הקטנה שלנו ועובדה זו תחזק את מעמדנו לצד מדינות נוספות משפיעות ודומיננטיות בעולם.   


יחסים בין אישיים - עד לחודש יולי עדיין תימשך ההבנה כי עלינו כהנהגה וכמדינה לפעול כגוף אחד ואכן האירועים האחרונים מלמדים על כך שיש לנו אחדות לאומית וחברתית בשעת הצורך וכאשר אנו חשים שנעשה עוול חברתי – לא נשתוק. ובמיוחד הדבר כך, בצה"ל שזהו גוף שפחות אפשר להביע בו דעה אישית והנה שוב, הוכחנו שיש לנו כוח כאשר אנו מתאגדים ביחד. מגמה זו תימשך, כיוון שאנו עם שבבסיסו אימץ את הפתגם "כל ישראל חברים", ובעיקר נבחנת ומוכחת עובדה זו בשעת צרה.


ההיבט המדיני - מחודש אוגוסט אנו נכנסים לעידן חדש שבה סוף סוף לאחר שנים רבות תהייה במדינה הסכמה לגבי דרך התנהלות הממשלה וההכרה בכוחנו הצבאי והמדיני יגדל ויהיה משמעותי במיוחד וזאת בעיקר למשך השנה הקרובה שבה יבקר כוכב השפע במקום המזוהה עם החברה , המדינה והממשלה. שנה שבה יפלו הזדמנויות חדשות לחיק הממשלה כך שתוכל להוכיח את יכולותיה וכוונותיה הטובות, שאכן יצליחו.


כלכלה - קשה לטעון שהצלחה מסביב תביא איתה גם פריחה כלכלית כיוון שהכוכב סטורן המביא איתו צמצום ולקיחת אחריות עומד להיכנס לבית המקושר עם כל הנושא הכלכלי בחודש אוקטובר הקרוב.

כניסת כוכב זה לבית הכספים של המדינה מלמדת על עוד צמצומים וקשיים כספיים שיתבטאו בצורת גזרות כלכליות שלדעת שר האוצר יהיו הכרחיים בשלב הזה על מנת להמשיך ולהתקדם.

זה הזמן שכל אחד ידאג לעצמו לקופת חיסכון כלשהי שתעזור לו בתקופת הצמצום שייתכן ויגיע.


מבחינה נומרולוגית - ישראל נכנסת לשנה 8 שזוהי שנה שבה תהייה יכולת להגיע להבנה מניין בדיוק נובעים הקשיים הכלכליים ואף להביא לתוכנית פעולה על מנת שהמדינה תוכל להתרחב ולבנות את עצמה מחדש בצורה הנכונה,  מבחינה כלכלית. זוהי שנה של פתיחת מעגל כלכלי ועסקי חדש בתהליך שייקח כשנתיים ימים עד אשר ההזדמנויות החדשות יצאו לפועל ולהתחלה חדשה.


בטחון המדינה לא תפרוץ מלחמה אך חוסר הביטחון והיציבות עם שכנינו ימשיך להיות גם בשנה הקרובה וזאת בגלל השפעת שני כוכבים מאוד משמעותיים שבאים לזעזע לנו את הקיום היומיומי במטרה לשנות את סגנון חיינו ותפיסתנו לגבי האנשים שחיים בשכנות לנו. ייתכן גם שנוכל לראות שינויים משמעותיים לגבי יחסנו ותפקודנו עם בני המיעוטים החיים בקרבנו.

את כל המהלך הזה יוביל ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בכישרונו לקרוא את המפה בזמן אמת, לשנות את האסטרטגיה בהתאם, להפיק לקחים ולקחת אחריות בתנאי לחץ מבלי להיכנע ללחצים בארץ ובעולם.

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי האסטרולוגיה,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה 28 ?

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי