אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל מאזניים על פי הקבלה

מזל מאזניים על פי הקבלה
 


מזל מאזניים משתייך לעונת הסתיו המסמלת את האוויר, את כוח האינטלקט והמחשבות, איזון וצדק ומייצגת את ה- ו' של ספירת זעיר אנפין. 
חודש: תשרי.
שבט: בנימין.
אותיות: פ' - כוכב נוגה, ל' - מזל מאזניים.
חלונות בזמן: חגי תשרי.

 

מזל מאזניים הוא שילוב של אוויר (עונה), יסוד האוויר ואנרגיה של קו ימין.

בני מאזניים רואים הכול באיזון, לכל דבר יש כמה צדדים. הם אינם שיפוטיים, כי בשל ראייתם העמוקה ורגישותם לכל היבט ולכל פרט, חסרה להם יכולת החלטה.

בן מאזניים מחפש איזון ודוגל בשוויון ובחוסר אפליה. אם תמליץ לו בחום ובהתלהבות על דבר מה, מיד ימצא את חסרונות ההצעה ויציע אפשרות מקבילה. נטייה זו של בני מאזניים מביאים אותם לידי בלבול, המון מחשבה תושקע בשקילת כל האפשרויות ולבסוף יתקשו להגיע להחלטה כי הם חוששים לשגות. כשהם רואים הזדמנות כלשהי הם בטוחים שיש חלופות נוספות וחוששים מהחמצה. הם עלולים להפוך בעיה פשוטה ביותר לבוץ טובעני של שיקולים ולשקוע בספק ובחרדה.

כמו כל מזלות האוויר, בני מזל זה הם חברותיים, אמינים, פתוחים וחמים, מבינים את כאבו של הזולת ואוהבים לסייע לו. עם זאת, קשה להם להעניק מעצמם לאדם אחד בלבד וזקוקים לחוש ביטחון במערכות היחסים שלהם. למרות שהם בעלי כוונות טובות, הם עלולים להיסחף לספקנות ולהגיע למצב של ריקון מאנרגיה. החוסר באנרגיה עלול להביאם לקיפאון ולחוסר החלטיות. הם נוטים להימנע מעימותים ומהתמודדות עם בעיות.

למרות שנוגה הוא כוכב האהבה - בני מזל זה אינם החלטיים במערכות יחסים, ונרתעים מהתחייבות. הם יפתחו פחד לאהוב או להיות נאהבים - בתירוץ מחשבתי הגיוני שמקורו בפחד להיסחף רגשית, ומפחד לאבד את זהותם ואת חשיבתם ההגיונית.

התיקון
של בני מאזניים הוא ללמוד לקבל החלטה ולהחליט מה הם רוצים. עליהם ללמוד לבטוח בטובו של האור ולהבין שעשיית טעויות היא חלק בלתי נמנע מתהליך הצמיחה הרוחנית. מעשים, אפילו בלתי נכונים, סופם שיגיעו לשלמות אם ייעשו בכוונה טובה ובלב נקי. במקביל עליהם להתחיל להיפתח אל הזולת.

גבר בן מזל מאזניים
הגיוני (איך לא?..) ומתמרן את בת זוגו לעשות כרצונו. קשה לו להגיע להחלטה ולהתחייב. הוא מתלהב לרגע, משתתף בתכניות יחד עם בת זוגו ואחר כך ישאיר אותה עם חלומותיה וילך לו באדישות למקום אחר.

אישה בת מאזניים 
בעלת מחשבה שנונה וחריפה, מקסימה והגיונית, מעשית ומחפשת תכליתיות. עשויה להיות שקועה עמוק בסרעפיה ובתירוציה ההגיוניים, אינה פתוחה רגשית.

____________________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:

אסטרולוגיה קבלית
תהלים לפי המזלות
תאריך לידה ואינטלגנציה רגשית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי