אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל סרטן - ילדים ומבוגרים

מזל סרטן - ילדים ומבוגרים

מזל סרטן הוא המזל הרביעי בגלגל המזלות, מזל מים השייך למזלות היוזמה. שליט מזל סרטן הוא הירח.

הסרטן במהותו עוסק בתהליכי גדילה ועיצוב האגו, בזהות האישית והקבוצתית, בהסתכלות על החיים מפריזמה אישית, ולכן גם הוא מאוד רגשי ועסוק ברגשותיו. כמו הירח שמשתנה בכל רגע, כך עולמו הפנימי של בן מזל סרטן משתנה באופן מחזורי ומכאן הקשר של סרטן למחזורי החיים, לנשיות ולרחם, להריונות ולידות, אמהות, לתינוקות.

כמו התינוק הזקוק להגנה וחום, כך גם בני מזל סרטן זקוקים לחום, אהבה, ביטחון, פינוק, ליחס אישי אימהי ואינטימי, לצורך להיות מוזנים, למצבי רוח של צחוק מתגלגל ובכי וטווח רגשות נרחב, לנזקקות, למשפחתיות ונוסטלגיה ובעיקר לבית חם ואוהב. חלקם הגדול יודע גם להעניק את כל זה.

ילדים סרטניים לומדים איך להתמודד עם טווח רגשותיהם יותר משאר הילדים. כשטוב להם מבפנים, אז הם חמים נדיבים ובעיקר הם יחייכו מאוזן לאוזן ותשמעו צחוק מתגלגל שידביק את הסביבה. אך כשלא טוב להם בפנים, הם עלולים להיסגר בתוך הקליפה הסרטנית שלהם עד שיפנימו את כל רגשותיהם, יטו למצבי רוח ובעיקר יתגוננו כלפי הסביבה.

כל אדם עם גישה אימהית ורגישות יצליח לתקשר איתם בצורה טובה ואולי לחדור לעולמם הפנימי. מכיוון שסרטנים קשורים לתהליכים וקצב הם יעשו כל דבר בזמן שיתאים להם אך הם עלולים "להיתקע ברחם" מעל ומעבר ולא לרצות להתבגר, להיות תלותי ובכייני באופן מוגזם, וכאן נדרש המון אהבה אמפטיה וסבלנות על מנת לעזור להם להתבגר ובעיקר לא לגעור בהם כי הם יסתגרו עוד יותר. הם סופר רגישים גם לאחרים ויכולים לגלות יחסי חברות לאורך זמן.

הקשר לאימא בדרך כלל חזק יותר גם על חשבון בני הזוג. הצורך בשייכות גבוה מאוד ולכן הם יזדהו עם הבית והמשפחה, הכיתה, הקבוצה, בית הספר והמדינה. הם מאוד מוכשרים בצילום, ניהול כספים, בישול ואומנות ודאגה לילדים חלשים ונזקקים, מטפלים וגננות, נדל"ן ובטחון.

אזורים רגישים של הסרטנים: אזור הבטן ואיברים פנימיים, חזה, ובגלל החיבור החזק לרגשות הם עלולים לפתח תסמין פסיכוסומאטי, הצורך להיות מוזנים עלול לחבר אותם לאוכל על מנת למלא חסכים ולהרגיש ביטחון.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל סרטן 2009
מזל סרטן והתאמתו לשאר המזלות
מזל סרטן ע"פ הקבלה
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי