אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל עקרב על פי הקבלה

מזל עקרב על פי הקבלה

 

 

מזל עקרב משתייך לעונת הסתיו המסמלת את האוויר, את כוח האינטלקט והמחשבות, איזון וצדק, ומייצגת את ה- ו' של ספירת זעיר אנפין.  

חודש: מרחשוון.
שבט: דן.
אותיות: ד' - כוכב מאדים, נ' - מזל עקרב.

 

מזל עקרב מאופיין בשלושה רכיבים: אוויר (עונה), יסוד המים ואנרגיה של קו שמאל.

המחשבה וההיגיון אינם מניעים אותם באותה מידה כמו תחושות הבטן והאינטואיציה. הרגשות עשויים להיות קיצוניים מאוד: אהבה עיוורת, חושנית וטראגית כמו בדרמות הגדולות וזו עלולה להפוך לשנאה יוקדת. התחושות משתנות ללא ביקורת ומודעות הגיוניות.


הם נוטים להיגרר לפעולה הרסנית ואימפולסיבית ללא מחשבה תחילה. עומק הרגשות יביא אותם להטחת האשמות בזולת ללא כל הבחנה. בעת סערת רגשות הצורך שלהם להשיב מלחמה שערה כמעט שאינו נשלט, גם אם יידעו שהדבר יזיק להם.


העקרב מאופיין גם ביצר התאבדות, ביצר והרס עצמי. עקב כניסה לעומק הרגש השלילי, לפעמים הוא מפתח שנאה עצמית.


העקרבים מקרינים כוח מגנטי חזק מאוד. עם זאת כלפי חוץ הם קרים ומרוחקים. הם עשויים להיות מקסימים ולהטיל 'כישוף מהפנט' על הסובבים אותם. אפשר להימשך אליהם ובו זמנית להרגיש מאוד לא-נוח במחיצתם.
העקרבים טיפוסים מאוד סגורים וסודותיהם שמורים בקנאות קיצונית, מי שינסה לחשוף אותם יצטער על כך מהר מאוד.


התיקון
הדין, האש, שולט ברגשות ובתאוות. התיקון של העקרב הוא להגיע לשליטה עצמית ולשליטה על הרגשות. הוא חייב ללמוד כי האויב המר ביותר שלו הוא המלחמה עצמה, ולא הזולת שבו הוא שש להילחם בכל רגע. על מנת לממש את התיקון עליו לצאת מהיצריות הרגשית שלו ולשלוט בה. הדרך לעשות זאת היא להטביע את הכעס והשנאה החקוקים עמוק באישיותו - בים של אהבה. רק כך יוכל העקרב לבלום את הקור שאותו הוא נוטה להקרין כלפי הזולת ולעורר חיבה ורחמים. בדרך זו יוכל ליצור קשר אל האור ולמודעות של התמונה השלמה בעולם - אש, אהבה, רחמים וצדק גם יחד.


גבר בן מזל עקרב
מי שמחפשת חיים שלווים ונעימים, אל לה להתחבר לגבר בן מזל עקרב שהינו רכושני, שתלטן ומסתער על כל נושא בחייו כשש אלי קרב. השליטה העצמית המופגנת שלו היא אך כיסוי על יצריות חזקה, על עצמה רגשית גדולה ועל נטייה יוצאת דופן לתכסיסיות (מניפולציה). נוסף על אלה יש בעקרב הגבר נחישות, מוטיבציה גבוהה להשיג הישגים, יצירתיות, מקוריות ואישיות עצמאית.


אישה בת מזל עקרב 
יצרית ובעלת מוטיבציה דומה מאוד לזו של הגבר, אלא שהיא מסתירה את כל אלה טוב יותר. "אוי למי שנפל במלכודת שלה", נוהגים לומר. האהבה אצלה לוהטת באופן הדרמטי ביותר, אך זו יכולה גם להפוך לשנאה באותה מידה. שנאתה ארסית ואין דומה לה בגלגל המזלות.
____________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.
 

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:

מזל עקרב - ילדים ומבוגרים

אסטרולוגיה קבלית

במעלה העקרבים
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי