אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל קשת על פי הקבלה

מזל קשת על פי הקבלה

 

 

מזל קשת משתייך לעונת הסתיו המסמלת את יסוד האוויר, את כוח האינטלקט והמחשבות, איזון וצדק, ומייצגת את ה- ו' של ספירת זעיר אנפין.  

חודש: כסלו.
שבט: נפתלי.
אותיות: ס' - מזל קשת, ג' - כוכב צדק .
חלונות בזמן: חג החנוכה.               
מזל קשת מורכב מאוויר (עונה), יסוד האש ואנרגיה של קו האמצע.

 


כסליו הינו חודש חיובי ביותר. הוא נשלט כאמור על-ידי כוכב צדק שהוא סמל השפע והמזל הטוב. בני קשת הם אנשים שמחים, אופטימיים, בעלי אינטואיציה חדה כתער, לרוב אינטליגנטים, רחבי אופקים. מתעניינים בתרבויות, מסעות בעולם, מיסטיקה ובאמנות.

הם אופטימיסטים, אידיאליסטים, נדיבים, מלאי מרץ ושמחת חיים. הם בעלי מנוע חזק שדוחף אותם ללא הפסקה לחפש אחר סיכונים ואתגרים. לתכונת ה"העזה" שלהם יש צד חיובי ושלילי כאחד: מחד, קיימים בהם תעוזה ורצון לחקור ולהרחיב את תפיסת עולמם ואת מעגל חוויותיהם. מאידך, החיפוש המתמיד אחר אתגרים עושה אותם לחסרי אחריות, לשאננים, לבזבזנים, לפטפטנים, לחסרי טקט וסבלנות, לחסרי מצפון ולצדקנים.

הם חסרים סבלנות ללמוד נושאים שבעיניהם הם מעבר לגבולות היכולת המיידית. הקשתים יחכו עד לרגע האחרון כדי להתכונן לבחינה, כי הם זקוקים ללחץ על מנת ליצור את ההצלחה. הלחץ גורם להם עניין כי הוא מאתגר אותם.

קיים בהם דחף מתמיד להוכחה עצמית המלווה בהתעניינות ובכושר ריכוז יוצא מן הכלל. הצירוף של אוויר ואש יוצר את הסחרור המתמיד דמוי טורנדו, המאפיין את אורח חייהם. כוח האוויר חזק מאוד, והוא דוחף את בני המזל להיות שוחרי צדק, אמת ואיזון. המילוי הפנימי שמניע אותם יוצר מהם אנשים טובים במיוחד, כי אדם המלא בשפע של אור הבריאה, מסוגל גם להפיצו לסביבתו.


בני מזל קשת מחפשים גירויים, התלהבות והנאה כמעט בכל מחיר. הם מחפשים סיפוק מיידי וחיים טובים, תוך התגברות על כל פחד. החגיגה הבלתי פוסקת הזאת בחיים עלולה עם זאת להיות מוגזמת, עד שלעתים קרובות מדיי נשכחת מהם המטרה. הכבוד חשוב להם מאוד, אך הוא אתגר שבעטיו הם עלולים להחמיץ את החיים. הכישלון עלול להובילם לרגשות אשמה עמוקים, ויקשה עליהם להשתחרר מהם.

הקשתים הם בדרך כלל אינטליגנטים כאמור, ובעלי חשיבה הגיונית. הם אוהבי חופש ומתקשים להתיישב במקום אחד לזמן רב. הם מחפשים אופקים חדשים הן במישור הגשמי והן במישור האינטלקטואלי.


התיקון
על הקשתים ללמוד לא להיתפס לשאננות ולאופטימיות בלתי מעשיות. עליהם ללמוד לא ללכת שולל אחר כל אתגר מזדמן, ולהבין כי אתגרים לא נועדו לשם משחק אלא להגשמת מטרה שהיא גדולה בהרבה מן ההנאה שבהתמודדות עם האתגר.


אם הקשתים יפעילו כח ההתנגדות כלפי חוסר האחריות שלהם הם יוכלו לגלות את האור.

עליהם ללמוד שעל אף הביטחון בטוב גורלם, עדיין עליהם לעשות רבות על מנת לתקן את סביבתם, ולתת מכישוריהם לזולת ולחברה תוך התגברות על נטייתם האגוצנטרית.


גבר בן מזל קשת
מסוגל לצאת למלחמה למען רעיון גדול וזמן קצר לאחר מכן יכול להתנהג בילדותיות ובחוסר אחריות. עם זאת, הוא אינו סובל חוסר יושר. גבר קשת יהיה בדרך כלל בר מזל וגם כשייכשל בגלל התמימות שלו ימשיך להיות אופטימי וחוסר המזל שלו יהיה זמני בלבד. הוא מאוהב באינטלקט, בהיסטוריה, בדת, בפילוסופיה ובנסיעות. הוא אינו אוהב להירתם לעול ולהתחייבויות. האהבה שלו היא שטחית.


אישה בת מזל קשת
היא אימפולסיבית, אוהבת עצמאות, תחפש להגיע למקומות מעניינים. היא חסרת רגישות, אך התנהגותה מעודנת, מקסימה וחברותית. יש בה ילדותיות מלאת אופטימיות ואמון. היא יצירתית מאוד, אידיאליסטית ומחפשת הסבר הגיוני לכל דבר. אוהבת להפליג לעולמות רחוקים בדמיון ובקריאה.
______________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:

מזל קשת - ילדים ומבוגרים

אסטרולוגיה קבלית
עשר הספירות בקבלה
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי