אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מיסטיקה ורוחניות

מיסטיקה ורוחניות

 

העולם מלא באנרגיות, רגשות וכוחות קוסמיים, אני פה על מנת לשפוך מעט אור על כל הלוטה בערפל.  הידע הקיים בעולם הקבלה זה מאות בשנים משמש אותי לבאר את המתרחש בעולם הזה ולהסביר את העתיד לבוא. נומרולוגיה (תורת המספרים), קריאה בקלפים ותקשור מסייעים לי לתת לכם את התמונה הכוללת להסברים על העבר, לניתוח ההווה וכמובן לחיזוי אירועים עתידיים.
 

לפעמים בחיים קורים לנו דברים, חוויות ואירועים לא מוסברים. אנו חיים בעולם שלם של אי וודאות, העבר לא תמיד מוסבר והעתיד לוטה בערפל, וההווה... מהו בעצם ההווה? האם אנו יכולים לעשות דברים בהווה שישפיעו על העתיד?

 

 


האנשים שליוויתי לאורך השנים, שחוזרים אליי שוב ושוב, מנסים תמיד להבין כיצד זה עובד. זוהי מתת -  האל שחובות רבות ואחריות לצידה. האחריות לעזור, לסייע ולהוביל אנשים בדרכם אל אושר, אהבה, זוגיות, קריירה, פרנסה, משפחתיות, עסקים, בריאות וכל עזרה המתבקשת.


חוויות מיוחדות כמו מסיבות רווקות, ערבי בנות - נשים, אירועי חברה אני מלווה בסדנאות תקשור והדרכה מיסטית. סדנאות שמשאירות בפה טעם של עוד. וגם דקורציות ומשלוחים מבלונים לאירוע המתאים.

 

האירועים שלנו, הפרטיים והאישיים ביותר מאופיינים בפעילות קוסמית המשפיעה על חיי היום יום שלנו, ביחד נסביר את המתרחש ואתן כלים להתחלות חדשות שיובילו אותנו אל העתיד עם עיניים פקוחות ובעוצמה רגשית.

 

אתם מוזמנים.


לשיחה אישית עם רון תמיר, מומחית לתקשור, נומרולוגיה ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 21


למאמרים נוספים:

חוכמת הקבלה
מהו תקשור
מהי נומרולוגיה

חוק הטבע

אסטרולוגיה ככלי ייעוץ

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי