אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מצב הכוכבים בשמים בשנת 2015
צילום: FreeDigitalPhotos.net

מצב הכוכבים בשמים בשנת 2015

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


 

 

מצב הכוכבים בשנת 2015  בשמיים

 

לקראת השנה החדשה אסקור את הכוכבים הדומיננטיים ואת השפעתם על המזלות

 

שפע – בחודשים הקרובים ימשיך כוכב יופיטר במסעו במזל אריה ובכך יגרום לאנשים לרצות להרגיש את תחושת השפע ביקום ובהתאם לכך ינווטו את חייהם. כוכב זה מממש את עצמו בצורה מוחצנת, בגלל אופיו הדומיננטי של האריה ומאפשר לאנשים שמוכנים לכך להיפתח ,לתת ולקבל. בעיקר ייהנו ממעבר זה המזלות באלמנט האש והאוויר שירגישו שהנה השנה נפתחו עבורם דלתות חדשות.

בין ינואר לאפריל מומלץ לשמור על זהירות בכל הנוגע להוצאת כספים כיוון שכוכב זה נכנס לנסיגה, ובתקופה שכזו הוא מביא הוצאות גדולות מהרגיל. בעיקר חשוב שיישמרו המזלות דלי, עקרב ושור. מחודש ספטמבר יתחילו ליהנות ממעבר כוכב זה מזלות האדמה והמים וגם הם ייהנו מכך שנפתחות בפניהם הזדמנויות להתחלות חדשות ולעיתים מרגשות.

 

סטורן – כוכב זה הינו אחד מהכוכבים היותר בולטים ודומיננטיים במפה האישית של כל אחד כיוון שזהו הכוכב שבעטיו אנו עורכים את השינויים המתבקשים בחיינו. כרגע, עובר כוכב זה למזל קשת כך שזהו המזל שיצטרך להרים את הכפפה ולהתחיל לשנות ולקחת אחריות על חייו ומעשיו. יחד איתו יצטרכו כל המזלות באלמנט האש והאוויר לעשות את חשבונות הנפש הרלוונטיים עבורם ולהתנהל בהתאם.

בין החודשים אפריל ועד ספטמבר יחזור כוכב זה למזל עקרב בו שהה בשנתיים וחצי האחרונות וימשיך לתת את הנגיעה האישית והאחרונה שלו לכל אלה שנולדו בשליש האחרון של מזלות המים והאדמה.

רק מחודש ספטמבר 15 ימשיך במסעו מחדש ובמזל קשת למשך כל השנתיים וחצי הקרובות ויגרום לכך שהפעם מזלות קשת, תאומים, בתולה ודגים יצטרכו לתת את הדעת איזה שינוי מבקש מהם כוכב זה.

 

כוכב התקשורת מרקורי   יהיה בנסיגה בחודשים הבאים: ממחצית ינואר עד מחצית פברואר ובמזל דלי, מחצית מאי עד מחצית יוני ובמזל תאומים,מחצית ספטמבר עד מחצית אוקטובר ובמזל מאזניים .

אלה הזמנים שבהם כדאי לקרוא היטב את כל השורות הקטנות בכל התחומים הבירוקרטיים בהם אתם מעוניינים או מוכרחים לחתום ולוודא שכל ההודעות שלכם אכן מגיעות ליעדן כלשונן.

 

הכוכב אוראנוס המביא איתו מהפכים ושינויים קיצוניים ופתאומיים עדיין נמצא במזל טלה וימשיך לשהות שם גם בשנה האחרונה, ובכך הוא גורם לכך שמזל טלה ומזלות האש והאוויר שמקבלים ממנו תמיכה ואנרגיה מרגישים בתוך תוכם את השינויים ואת התסיסה שמביאה לשחרור ממסגרות והתחייבויות שאינכם אוהבים.

 

כוכב זה חובר לכוכב פלוטו שגורם לשינויים מעמיקים של אל חזור בכל מקום בו הוא משפיע וביחד הם גורמים לכך שכל המזלות שחוו אותו עד היום חוללו מהפך בחייהם ועכשיו הגיע זמנם של הגדיים, טלאים , מאזניים וסרטן לחולל את השינויים בחייהם. שינויים אלה יהיו כל כך משמעותיים עד אשר אנשים קרובים לכם יגידו שאינם מכירים אתכם ואינכם כתמול שלשום. גם שאר המזלות יחושו בכך אם כי בצורה הרבה יותר מעודנת.


כוכב נפטון הוא הכוכב שגורם לנו להרחבת המודעות והאינטואיציה נמצא הפעם במזל דגים וכך יהיה גם בשנה הקרובה כשבעיקר ייהנו ממנו מזלות המים והאדמה ופחות ייהנו ממנו בגלל הצורך להתעוררות פנימית המזלות קשת, בתולה ותאומים.

 

 

ולסיכום, כוכבים אלה דומיננטיים בכל מפה אך על כל אחד משפיעים בצורה אחרת בהתאם למפה האישית הבסיסית ולכן לייעוץ ולשינויים, מומלץ לעשות מפה אישית, שבה ניתן להתייחס לכל הגורמים יחדיו על מנת לתת את העצה וההכוונה הנכונה.

 

בברכת שנה טובה

צילה שיר אל

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28


         


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי