אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
נומרולוגיה במבט פילוסופי

נומרולוגיה במבט פילוסופי

התורה הנומרולוגית נשענת על הפסוק "הכל צפוי והרשות נתונה", כלומר - הגורל צפוי, אך לאדם הזדמנות לנתב את חייו. על נומרולוגיה ותפקידה בחיי האדם

מאת: אמנון סער

 
על פי הפילוסופיה הנומרולוגית הימצאותו של האדם בעולם אינה מיקרית. לכל אדם יש תכלית וייעוד אשר מצווה עליו למלא עוד טרם היוולדו. תחילת הייעוד שונה אצל כל אדם ומתחילה בגיל אחר. מבנה החיים, כלומר הפרק הראשון של האדם מגיל 18-26הם השנים בהן הוא מקבל הגנה, מזון וכסות מהוריו. משם ואילך הוא מחוייב ל-36 שנים בהן עליו לקיים התחייבויות אשר נקבעו לו מראש.

בסיס התורה נשען על הפסוק מפרקי אבות: "הכל צפוי והרשות נתונה" ואשר לפיו החיים אמנם צפויים מראש, אולם יש בידי האדם אפשרות לכוון ולנתב את חייו. בכל שנות חייו קיים פוטנציאל לעשייה מסויימת בעיתוי מסויים. אם הבחירה תהיה תואמת את הפוטנציאל כי אז מובטח לאדם מימוש המטרות.


בכל מקרה, מאפשרת המערכת הנומרולוגית לאדם לבחון ולתקן את מהלכיו על מנת לצעוד על השביל הגורלי שנקבע. במידה והאדם לא פועל לעשות כך, אז נכנסת המערכת הגורלית לפעולה ועושה זאת.

לדוגמא: אם אדם צריך להיות בתחום של עסקים וכספים אבל החליט להיות שכיר, המערכת הגורלית תתחיל לאותת לו על ידי כך שהשכר לא יהיה גבוה. אם לא יעזוב, יתחילו סכסוכים עם בעל הבית. אם עדיין נשאר במקומו, יקרוס המפעל, ובעל הבית אחרי פשיטת רגל ייאלץ לפטר אותו.

אולם, הנומרולוגיה לא פועלת רק במגרש העסקי. אחד הנושאים שהיא מטפלת בהם בצורה קפדנית הינה בתחום הזיווג או הזוגיות. החיבור בין גבר לאשה על פי הנומרולוגיה אינה מעשה של מה בכך.
הגבר בזוגיות צריך להיות המגן, המפרנס והנושא בעול  צרכי אשתו וצאצאיו. האשה אמורה להגן על עצמה ועל צאצאיה (בימינו גם היא נושאת בעול הפרנסה) ולכן היא זקוקה לגבר שימלא צרכים אלו.
במידה והגבר אינו ממלא צרכים אלו, אז היא בועטת אותו מן הזוגיות או פונה לבגידות. הנומרולוגיה אינה מצדיקה או מקבלת בגידות, אך היא מבינה ומצליחה להסביר אותם בצורה מדהימה.


בתא המשפחתי לאשה יש משקל גדול. מילוי צרכיה על ידי הגבר שלה בא לידי ביטוי באופן שהכתוב בגורלה משפיע ומכתיב את עיסוקו וגורלו של הגבר. במידה והגבר אינו מבצע את הנדרש ממנו, אז מתחילים הקלקולים והמשברים. גם בעניין זה פועלת המערכת הנומרולוגית ומנסה בכל דרך לפרק זוגיות לא מתאימה.

במהלך השנים מאותתת המערכת סכסוכים, בגידות או התערבות חיצונית. אם בכל זאת נשארים בני הזוג ביחד, עלולה המערכת לנתק אותם אפילו ע"י מקרה מוות של אחד מהם.

בידי הנומרולוגיה כלים המאפשרים חיזוי משברי זוגיות ואף מציאת פתרונות היכולים לקדם את פני הרעה או לטפל בבעיה כשהיא קיימת. היא גם מתמודדת עם בעיות ולבטים של עיסוק או מגורים בצורה מדוייקת להפליא. מכאן שקיימת חשיבות עצומה לעיתוי בו נפגש האדם עם הלקוח. 

לפניכם משל:

לאדם יש ציווי לנסוע מתל-אביב לירושלים. בצומת הדרכים שהגיע מחליט לפנות ימינה לכיוון באר-שבע בטעות. בתחנת הדלק שנכנס לתדלק מסביר לו המתדלק כי הוא תעה בדרך ופניו לבאר שבע ולא לירושלים. בשלב הזה לאדם שתי אפשרויות: לחזור לצומת ולנסוע לירושלים או להמשיך בדרכו לבאר-שבע.

המתדלק במשל הזה הינו הנומרולוג. לו פגש האדם את הנומרולוג בצומת, היה חוסך את הטרחה לנסוע לכיוון באר-שבע. לו נפגש עם הנומרולוג בתל אביב - אז לא היה מגיע למצב של היסוס או פיקפוק. לכן הנני ממליץ על ייעוץ טרם בחירות חשובות, כך תוכלו להימנע מטעויות ומצבים לא רצויים.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.
למאמרים נוספים:

שמו של האדם

חישוב נומרולוגי שלי
תאריך לידה ואינטלגנציה

נומרולוגיה ומשמעות האותיות
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי