אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
נומרולוגיה של האלף ה-3

נומרולוגיה של האלף ה-3

הנומרולוגיה של האלף ה-3 מסבירה את יסודות תורת הנומרולוגיה ומוסיפה חידושים רבים, לגבי התפישה העתידנית של המספרים, השפעת הכוכבים ומקומו של האדם בקוסמוס הרחב


נומרולוגיה, אף שהיא תורה עתיקת יומין, מתחדשת וחושפת רובד אחר רובד מסודותיה לעיני העוסקים בה. נומרולוגיה של האלף ה-3 מסבירה את יסודות תורת הנומרולוגיה ומוסיפה חידושים רבים, בעיקר לגבי התפישה העתידנית של המספרים, השפעת הכוכבים ומקומו של האדם בקוסמוס הרחב.

המספרים והכוכבים המיוצגים בהם מכילים קודים קוסמיים ותכנים פילוסופיים ופסיכולוגיים המאפשרים צמיחה אישית, יכולת תקשור, ידע מגלגולים קודמים ועתידיים והבנת הקארמה, על כל מיסטיקן לדעת זאת. 
חשוב לומר שמספרים יכולים להיות דיסהרמונים ו/או עם קונפליקט זה עם זה, אך חשוב ביותר לזכור שאנשים אינם מספרים!

חשוב לציין גם אם קיימת זוגיות רבת מטענים ובעלת קושי רב, אם שני בני הזוג ירצו לפתור את הבעיה, להבין אותה, הרי שהקשר שלהם יעלה לפאזה חדשה לחלוטין. אם שני בני הזוג רוצים לעבוד על הקשר מתוך רצון הדדי, אפשר לשנות אותו שינוי מהותי.

בקשר יש תמיד שיעורים לשני בני הזוג. אנשים נמצאים בתהליך של התפתחות, צמיחה, מודעות והיכרות עם עצמם. לכן, אם נומרולוג (או נומרולוגית) לא אחראי אומר שהקשר המסוים שהוא או היא נמצאים בו לא מתאים להם, והם יחליטו לפרק את הקשר, כל הסיכויים שבקשר הבא שלהם יהיו אותן הבעיות כמו בקשר שהם עזבו. אדם חייב לעבוד על עצמו ועל הדברים שלא הרמוניים בקשר. ונכון, לפעמים אין ברירה אלא לפרק את הקשר, וגם אז זהו שיעור שהאדם לומד ממנו.

מדוע קוראים למספר הזה מספר גישה/זוגיות? מכיוון שגישתו של האדם משפיעה מן הסתם גם בקשרים זוגיים, אולי במיוחד שם. מספר הגישה/זוגיות מציע הצצה לאופן שבו אתם מגיבים ולמה אתם מגיבים בדרך כזאת בקרב בני זוג, בני משפחה, קרובים, ידידים, חברים לעבודה, הורים, ילדים וכד'.


איך מוצאים את מספר הגישה/זוגית?
פשוט מאוד: קחו את מספר יום הלידה שלכם ותוסיפו אליו את מספר חודש הלידה שלכם, ותצמצמו לספרה אחת, לדוגמה:  1 =  10 = 28 = 4 + 24  24.4.1981.

מספר גישה/זוגיות 1
הגישה שלכם מאוד מקורית ועצמאית כבר מגיל צעיר מאוד. אתם כמו אש מתפרצת, שואפים לברוא יש מאין. שועטים קדימה, מעדיפים לסמוך על עצמכם ולקחת פיקוד על חייכם. רוצים תשומת לב. בעלי קסם ושנינות. במערכות יחסים קיים צורך לשמור על הייחודיות שלכם. יתכנו נישואים בגיל יותר מאוחר. אולי יציאה מתוך מסגרת זוגית למימוש עצמי בגיל יותר מאוחר. יש לכם רצון חזק ולפעמים אתם עקשנים. אתם חביבים, דורשים שיכבדו אתכם ואת פרטיותכם. צורך גדול בעצמאות. צריך לפתח אינדיבידואליות ונחישות כדי להשיג כל מטרה שתציבו לעצמכם.

בזוגיות: חם ואוהב, פורש חסות ודואג לבת (בן) זוג שלו. חשוב לכם להיות מקוריים. אתם משנים רגשותיכם, מעזים ונכונים להתנסות בכל מיני סוגי רגשות ואנשים. עלול להיות לא קל כי 1 רוצה להיות השולט. שומר על הפרטיות שלו. לא תמיד יגלה את רגשותיו.

 

מספר גישה/זוגיות 2   
הגישה שלכם אוהבת, גמישה, רוחשת חיבה, מבקשת שלום ושלווה. אתם טובים, רגישים, בעלי חמלה, הבנה ורצון להביא רווחה ונחמה לאחרים.

בזוגיות: רגישים ואוהבים. אתם משתוקקים לאהבה וזוגיות. קשה לכם לתפקד לבד. עלולים להיות תלותיים. זקוקים להבנה, עידוד וסביבה תומכת.

מספר גישה/זוגיות 3
הגישה שלכם מאוד יצירתית, אם כי בדרך כלל לא ממוקדת אתם צריכים ללמוד למקד אותה. מומלץ לבטא את עצמכם בכל דרך יצירתית אפשרית. אתם בעלי גישה חברותית. צריך לפתח את הגישה השמחה, האופטימית והמתלהבת, ולהאמין שיהיה טוב.

בזוגיות: אתם מאוד רומנטיים. מחפשים את האהבה האידיאלית. משום כך תחליפו הרבה בני זוג, אך ברגע שתמצאו את האהבה הגדולה שלכם תהיו נאמנים באופן טוטאלי. אתם מגיבים ברגישות ולכן הנכם פגיעים ואמוציונליים. אתם זקוקים להערצה. תתחברו לשמחה. אינכם אוהבים להיות לבד. נטייה להתפנקות יתר.

מספר גישה/זוגיות 4
הגישה שלכם רצינית, אחראית, מאורגנת ונחושה. כבר מגיל צעיר ייתכן שנשאתם בעול ובאחריות המשפחה. אם תימצאו במסגרת לא טובה אתם עשויים להציג גישה מהפכנית ומרדנית. ייתכנו תהפוכות בחיים.

בזוגיות: אתם אנשי המסגרות והשמרנות. שאיפה למסגרת קבועה. חשיבות המסגרת על פני הרגש. אתם הגיוניים, מחפשים את התכלית בכל מערכת רומנטית. לפעמים עקשנים ולא מסתגלים בקלות לשינויים. אתם תראו את אהבתכם במעשים. אתם בעלי לב חם. מעניקים תחושת יציבות ובטחון.

מספר גישה/זוגיות 5 
יש בגישה שלכם המון מטען אנרגטי. גישתכם הרפתקנית, סקרנית, מתלהבת, ליברלית, פתוחה ומתקדמת. אתם צריכים לטפח משמעת וסבלנות כדי שתוכלו להפיק את מרב התועלת מן הגישה הייחודית הזאת. בצד השלילי, עלולים להיות ערמומיים בגישתכם.

בזוגיות: אתם חושניים, רב גוניים ומקסימים. ייתכנו מערכות יחסים בלתי שגרתיות. עלולות להיות תהפוכות וחוסר מנוחה במערכות יחסים. אולי תתחתנו עם בת (בן) לאום, דת, גזע אחרים. חשוב לכם מה האחרים מרגישים במערכת היחסים. לא אוהבים שיגבילו אתכם ואת ההתפתחות שלכם. עלולים לחוות משברים בזוגיות וקושי להתמודד אתם. אולי תשנו עניין רגשי. באופן כללי, קשה לכם להתחייב, אלא אם כן החופש וההתפתחות שלכם יובטחו, ובני הזוג יהיו באותו הראש.


מספר גישה/זוגיות 6
הגישה שלכם אוהבת, ידידותית אחראית והומאניטארית. מגיל צעיר אתם דואגים ליקיריכם ומסייעים לכל מי שזקוק לעזרה. גישתכם מכבדת צדק ויושר ואתם מוכנים להילחם למענם. לפעמים גישתכם עלולה להיות יותר מדי רצינית וביקורתית. זה קורה כאשר אין לכם מספיק הרמוניה ואהבה. נסו להתחבר אליהן מתוך עצמכם. נסו לאהוב את עצמכם ולעשות כיף לעצמכם. נסו לא לכפות את דעותיכם ועזרתכם על האחרים.

בזוגיות: אתם אנשי האיזון, ההרמוניה והמתינות. מאוד מפוכחים, אחראים, אוהבים את הבית והמשפחה. חשים דברים מאוד עמוק. בצד החיובי שלכם תהיו מאוד סובלניים ומאוזנים. דואגים לאחרים, ישרים ואמיתיים. רוצים שלכולם יהיה טוב ונעים, שכולם יהיו מוצלחים ומצויינים - לפעמים מרצים את האחרים. בצד השלילי עלולים לעשות את האחרים בלתי מאושרים בשל תלותיות, דרישות יתר וביקורתיות. עלולים להיות תובעניים וכופים את דעותיכם יותר מדי. עלולים להיות לא עצמאים בדעותיכם (בייחוד לגבי אישה בגיל צעיר).


מספר גישה/זוגיות 7
הגישה שלכם מאוד ייחודית ולא קונבנציונאלית כבר מגיל צעיר. היא מאוד מיסטית, אינטלקטואלית, אינטליגנטית, למדנית, חקרנית, מעמיקה ודתית (לאו דווקא של דת ממוסדת כלשהי). הגישה שלכם פילוסופית, פסיכולוגית, מדעית ופרפקציוניסטית. בגלל השפעתו של קטו (זנב הדרקון) היא עשויה להשתנות לפרקים.

בזוגיות: אנשי החיפוש העצמי. פרפקציוניסטים, אולי חולמים על אהבה אידיאלית ו/או אצילית, משום כך היא עלולה להיות בלתי מושגת. אינכם מסתפקים בקיים ותמיד פוחדים שתפספסו. מצד אחד, אתם עשויים להיות עצורים וסלקטיביים בקשרים שלכם ומאידך להיות זורמים ורגשיים. אך ה"זרימה" הזו שלכם תמיד באה ממקום מאוד עמוק. קטו (זנב הדרקון) עלול לגרום להרבה תהפוכות במערכות הזוגיות שלם. עשויים לחוות יותר ממערכת זוגית אחת, עד שתמצאו את המתאימה לכם ביותר. זקוקים לזוגיות בוגרת, מבינה, נינוחה ותומכת המאפשרת גם מרחב פרטי לו אתם זקוקים ביותר.


מספר גישה/זוגיות 8
הגישה שלכם טוטאלית. ה-8 הוא הצדק הקוסמי, לכן יהיה בגישתכם משהו מן השופט והמבקר. היו ערים בגישתכם לאנשים ולעולם. גישתכם שאפתנית, מאורגנת, אחראית וניהולית. ככל שתתבגרו יותר כך הגישה שלכם לחיים עשויה להיות יותר פילוסופית.

בזוגיות: מערכות יחסים טוטאליות, אולי אף קארמתיות. רוצים למצות את עצמכם עד הסוף, רגשות חזקים, או שאוהבים ומעניקים עד הסוף או שעלולים להיות שתלטנים, דומיננטיים, מחמירים מדי, לא מתחשבים בבת (בן) זוג. לפעמים אתם עצמכם חווים מערכת יחסים הרסנית וגם אותה אתם ממצים עד הסוף. נוטים לערבב בין אהבה לעסקים. יש לכם אישיות חזקה ואף שמרנית. משתוקקים להוכיח את עצמכם, אפילו לבני זוג. מצפים לכבוד והערכה.

מספר גישה/זוגיות 9  
הגישה שלכם סובלנית, רחבת אופקים, מאוד מיוחדת ובוגרת כבר מגיל צעיר. יש עידון בגישתכם והתנהלותכם אצילית וכך גם הטעם שלכם. אתם עשויים להיות מאוד דרמטיים בגישתכם. גישתכם הומניטארית ופילנתרופית, אתם תעזרו לנזקקים ותרצו להביא להם סעד ושלווה. בצד השלילי אתם עלולים לוותר יותר מדי על הצרכים האישיים שלכם. אתם הרפתקנים בגישתכם, העולם הרחב קורא לכם ואתם משתוקקים לצאת למרחביו.

בזוגיות: עשויים להיות מאוד דרמטיים באהבות שלכם. משפחה חשובה לכם, אך גם החופש שלכם. אתם מאוד כנים והוגנים ודורשים זאת גם מבת (בן) הזוג. נאמנים באופן מוחלט, אך אם לא תהיו מרוצים, תקומו ותלכו. קשה לכם להתחייב באמת. 9 הוא מספר אוניברסאלי, גישתו לא אישית בדרך כלל ולכן קשה לכם להתחבר עמוק לאהבה אחת. אתם אוהבים את כולם. אתם לא תחזיקו לאורך זמן בזוגיות כובלת. אתם צריכים שיכבדו את הרוח החופשית שלכם.

בהצלחה!
© כל הזכויות שמורות לאלה שונייה

 
רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם אלה שונייה, יועצת ומומחית לנומרולוגיה, אסטרולוגיה בורמזית, טארוט, פילוסופיה ופיתרון חלומות, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הנומרולוגיה,

 ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי הנומרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :  072-3401003 שלוחה 37


 

מאמרים נוספים:
השם כתדר אלחוטי רב עוצמה
השעה שבה נולדת

בדיקת שמות להתאמה זוגית
מקצועות ונומרולוגיה
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי