אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ניסים בחסות מערך הכוכבים הקוסמי

ניסים בחסות מערך הכוכבים הקוסמי


מאת: הרצל ליפשיץ, מהאסטרלוגים הבכירים בארץ. כותב הספר "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכישלונותיו של היטלר"בכל פעם שמציינים אירוע מסוים כנס, ניתן לקבוע בודאות כי קרה שם אירוע מזלי. זה קורה כאשר כוכב או מערכת כוכבים יוצרים ביניהם היבטים קוסמיים, הגורמים לאירועים להיקלע לאטומספירה המקרינה מזל. לא סתם השתרש המשפט המוכר, "היה לו יותר מזל משכל".


בני ישראל לדורותיהם חוו פעמים רבות מצבים מזליים שעזרו להם להתגבר על קשיים בלתי צפויים ולהינצל מקטסטרופות. אלו הוגדרו כניסים.

10 מכות מצרים הוגדרו כניסים. חציית ים סוף מוגדרת כנס. משה המכה בסלע ויוצאים ממנו מים – נס. מלחמת הגבורה בסיסרא הוגדרה כנס, תוך ניסוח אסטרולוגי כשר למהדרין – "מן השמיים נלחמו הכוכבים ממסילותם בסיסרא".

כאשר נלחם יהושע בעמלק, ביקש הוא מאלוהים "שמש בגבעון דום וירח בעמק איילון". כך נוצר היבט מזלי בין השמש לירח אשר עזר לו ולבני ישראל לנצח באותה מלחמה – נס.

מאורעות פורים גם הם מספקים לנו ניסים – שכנועה של אסתר את אחשורוש לתלות את המן, היטלר בן זמנו, ומניעת פוגרום ביהודים.


נס חנוכה עצמו, לאורו אנו מדברים בימים אלה, היה גם הוא נס, אך מסוג מעט שונה משחונכנו עליו. נס פך השמן כפי הנראה לא היה ולא נברא. נס אחר, ממשי הרבה יותר, היה כפי הנראה גם היה. מדובר בנצחונו של יהודה המכבי יחד עם מעט לוחמים את רבבות היוונים שעמדו מולם.


קופצים קדימה למעלה מ-2000 שנה ומגיעים לניסים בני ימינו – מלחמת ששת הימים ומלחמת יום כיפור. "מבצע אנטבה", זמן קצר מאוחר יותר, היה נס הוליוודי למהדרין, בו הצלחנו לעשות את שלא יעשה.

ניסים קורים לנו גם היום – בתחום הכלכלי, לעומת כלכלות אירופה וארה"ב. לאור התהפוכות בעולם הערבי, אין ספק שנצא מהמשבר הכלכלי בכבוד. מבחינה אסטרולוגית, אין סיכוי כי בשנת 2012 ישראל תסבול ממכות כאלה ואחרות – וגם כאן צפוי מעין נס.


ניסים בקרב שאר אומות העולם הנם נדירים יותר, אך מתקיימים כעת. נס בולט התרחש במהלך מלחמת העולם השנייה, "נס דנקירק". למעלה מ-300,000 לוחמים בריטים כותרו בחצי האי דנקירק בידי הגרמנים, אך הצליחו באורח נדיר להיחלץ תוך יומיים דרךהים והאוויר. מבצע חילוץ זה, אשר התפרסם בהרחבה, הושפע במידה רבה מסידור הכוכבים הקוסמי באותו הזמן. סקירה רחבה של סיפור זה קיימת בספרי "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכשלונותיו של היטלר".


בנימה זו נאחל לכולנו שנדע עוד ניסים בקרבינו ובעיקר – חג חנוכה שמח.


_________________________________________________________________________________

רוצים שהרצל ליפשיץ יכין מפה אסטרולוגית במיוחד עבורכם? היכנסו עכשיו לחנות המיסטיקה, התייעצו עם הרצל וקבלו ממנו תחזית אישית במיוחד עבורכם.
בין השירותים הניתנים באתר: תחזית אישית חודשית, שנתית ותלת-שנתית, בחינת התאמה מקצועית, התאמה בין בני-זוג ועוד.

 

מאמרים נוספים:

נס חנוכה

כוחה של אסטרולוגיה

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי