אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
סוד האותיות על פי הקבלה-ניתוח ומידע על תכונות אופי בולטות בשם האדם
צילום: FreeDigitalPhotos.net

סוד האותיות על פי הקבלה-ניתוח ומידע על תכונות אופי בולטות בשם האדם

סוד האותיות על פי הקבלה-ניתוח ומידע על תכונות אופי בולטות בשם האדם


א אות זו פתוחה מכל הכיוונים ולכן אינה סובלת מסגרות, ופורצת לכל כיוון עקב חוסר מסגרת. בעלת יכולת שכלית גבוהה ומכורה לשינויים ותהפוכות, בולטת ואינה נחבאת אל הכלים, יש לה אומץ כוח ושליטה, מסמלת אהבת ידע ובעלת כוח רוחני חזק. האות בי"ת מביאה את הברכה והאות אלף מחלקת אותה לשאר האותיות. אות הגורמת לאיזון רוחני שאין לה גבולות ומגבלות. שם עם הרבה אותיות אלף עלול לגרום לחוסר איזון ולחוסר ביציבות נפשית.


ב בי"ת כשמה כן היא בית מופנמות, קור רגשי ומודעות למגבלות ולכן נותנת כוח ושאפתנות חומרית. האות מאפיינת רצינות ורציונאליות, אהבת החומר עקב פחד ממחסר, מסתדרת היטב עם מסגרות וביתית. ראיית העולם רציונאלית וחדשנית, אך חיים ארוכים ובריאות טובה, יכולת עיסוק בחינוך, צניעות ומשמעת עצמית, תבונה בהשקעות חומריות וסובלנות רבה בכל הקשור ליחסים בין הבריות. סגולתה של האות תביא את הברכה לאדם שיהיה בנתינה והאהבה ולא יחשוב רק על רצונו העצמי.


ג גמל לשון גומל חסדים ונתינה ללא גבולות. "ואהבת רעך כמוך" הוא סוד ההצלחה שלה. אהבת מרחבים וחוסר מסגרות ומגבלות, מחשבה פילוסופית וראיית שאפתנות חומרית. האות מאפיינת רצינות ורציונאליות, אהבת החומר עקב פחד ממחסר, מסתדרת היטב עם מסגרות וביתית. ראיית העולם רציונאלית וחדשנית, אך חיים ארוכים ובריאות טובה, יכולת עיסוק בחינוך, צניעות ומשמעת עצמית, תבונה בהשקעות חומריות וסובלנות רבה בכל הקשור ליחסים בין הבריות. סגולתה של האות תביא את הברכה לאדם שיהיה בנתינה והאהבה ולא יחשוב רק על רצונו העצמי. ג גמל לשון גומל חסדים ונתינה ללא גבולות. "ואהבת רעך כמוך" הוא סוד ההצלחה שלה. אהבת מרחבים וחוסר מסגרות ומגבלות,

מחשבה פילוסופית וראיית דלת מלשון דלת, מרמזת לדלת לאור, וכן מרמזת לדלות פיזית או נפשית, כי אדם שהגיע לדלות יודע להעריך את שהיה לו, כאדם שישב בחושך לדלת האור שנפתחה ומבין את מה שלא הבין כשלא היה בחוסר. האות דלת לא חייבת ללמד זאת בדרך הקשה- אם נבין את האמרה " איזהו עשיר האדם השמח בחלקו", ייפסקו החוסר או הדלות, ונעלה בדרגה הרוחנית שתביא אותנו לדלת מוארת. הכל תלוי בראיית עולם נכונה. האות דלת מלמדת לראות את מה שיש מתחת לכיסוי. עולם רחבה.

האות גימל מרמזת על נסיעות ותנועה, חוסר אחריות מחד גיסא ואהבת צדק מאידך גיסא, בזבזנות ואהבת חיי נוחות. יכולת ארגונית טובה אך תמימות ילדותית. האות גימל יכולה לגמול לאדם הנמצא בחוסר, אם ילמד לשלוט על יצריו ופריצת המסגרות שבו, האות גימל תגמול לו חסד. ניתוח תכונות האופי האות א ´ מציינת את הכתר המקום הכי גבוה בצ´אקרות, אות של יציבות ויופי מלאת אהבה, נותנת בלי סוף. יש זרימה, יכולת מוסיקלית, מקוריות וראיית הנולד.סובלים, מכאב ראש ובטן. כטיפוס: חלוץ, מנהיג, שומר על האינטימיות מפני הסביבה, לפעמים מדחיק רגשות, כל 10 שנים פריצת דרך. לאות יש רחמים גמורים, יש דין, בעוצמות מגיעה להישגים, אם הולכת עם עצמה, משיגה מה שרוצה, אמביציה גבוהה, נותנת שייכות ורוצה להרגיש שייכת.

 

 ד שייכת לספירת החסד, אות של כוח וסמכות, ביקורתית ומעשית, יש בה יצירתיות מאוד גבוהה, הרבה התעניינות במה שקורה מבחינת החומר, יש ידיים טובות, מארגנת טובה, הקשר עם הסביבה מאוד מצומצם, קשורה לאדמה, כל מה שקשור לאדמה מחבר אותה לחיים. יש קשיים בהבנת הזולת, יש בעיות בבטן, בעיות של כעס, לא מרוצים אף פעם.


ה  אות שקשורה לספירה הגבוהה, קשורה להולדה, אות של התחדשות, תקשורת טובה, יש שינויים במזג, יכולה לאבד פרופורציות בקלות, מתקשרת, קשורה לחושים, יכולת ראיית הנולד והתפתחות רוחנית. הטיפוס מאוד מקצבי, לאות יש קצב, יכולה לפתוח את הלב, יש ריקוד פנימי, אם פורצת בכעס, היסטריה, איבוד עשתונות, אובדן חושים.


ו  שייכת לספירת התפארת, אות של התפתחות ואהבה, בעלת עצבים רגישים, יש בה משהו ילדותי, לוקחת אחריות רק בגיל מבוגר יותר (35 - 40), אנשים, אוהבים לדעת מה קורה לאחרים, יכולים להיות רכלנים, האות היא כלי, צינור, רגישה, החושים מאוד מפותחים. יש יכולת לרקוד, אוהבת לרקוד, יש קצב, תנועה, דקדקנות בפרטים, פדנטית, כל דבר חשוב לה, כטיפוס עובדת קשה, מכורה לעבודה, מעמיסה על עצמה המון. אנשים עם האות ו´ צריכים לשתות הרבה, סובלים מיובש. אנשים אוהבים להיות במחיצת אנשים ששמם מתחיל באותו´. יש להם לב טוב. טיפוסים שזקוקים לאהבה, יש בהם שתיקה רועמת.


ז  שייכת לספירת הנצח - מדברת על הנבואה. אות זו או שבוחרת להיות חומרית מאוד או רוחנית מאוד, בדרך כלל זאבים בודדים, ,מופנמים,בעלי ביקורת במבטים, מסורתיים, זהירים בשיחתם עם הבריות, לא רכלנים, קשורים לנצח. מבחינת כוחות הנסתר, יכולים להגיע לרמה רוחנית גבוהה.


ח שייכת לספירת המלכות, לאות יש ראייה טובה, רואה את האמת, רואה את הדברים לאשורם, ישירה, אומרת מה שמרגישה, אנשים ניחנו באומץ לב, כושר הישרדות, יכולת כלכלית טובה, און מאוד חזק, חוזק פיזי ורוחני, יש הרבה ידע. מאוד נאמנים לבית, מעניקים, קרייריסטים, יכולת הצלחה כלכלית.


ט שייכת לספירת הייסוד, אות של שפע מקבלת את השפע מכל הצ´אקרות, זורעת אור לעולם, האות ט´ - חייבת לתת, אם אין נתינה אז השפע נסגר, יש יכולת נבואית, ברגע שהאות ט´ לא הולכת נכון בכיוון של נתינה היא בדרך של הרס, הורסים וגם נהרסים. באות ט´ - יש את החכמה, החכמה פנימית כמו עובר. השפע בא מתוך החכמה שיש באות. אם באים ממקום של נתינה, החכמה יוצאת החוצה, פתוחה כלפי הכתר, כלפי מעלה, יש פתיחות לקבל מלמעלה. האות י´ אות מדברת על יכולת חשיבה גבוהה, דקדקנות בפרטים, תקיפות, עמידה על זכויות, נחישות דעת, מצטדקת (לא כ"כ אוהבת את זה), יש יכולת פרשנות, משתנה במשך הזמן.


י לאות י´ יש שתי רמות: רמה 1 - חכמה.רמה 2 - תשמיש - מראה על דם מאוד מיני. צריך להיזהר מחטטנות.


כ האות היא מזון רוחני, נפשי ופיזי, יש יכולת ראיית הנולד, לוקחת דברים באופן אישי, מייצגת נשיות. לאות יש יכולת להכיל, לקלוט, מחפשת תשובות כל החיים שלה, רוצה לדעת הכל, מחפשת משמעות, יכולת מוסיקלית, בעלת אבחנה טובה.


ל אות של פעילות, רוחניות, לפעמים מהמרת, לוקחת סיכונים, הל´ נדיבה, מתחשבת,קשורה לזולת, לימודים ונישואים מאוד חשובים לה,האות מ´ אינטלקטואלים, שואפים לאחדות ושותפת.


מ המ´ אימהית, קשורה לרגש, הבנה, הזדהות, שיתוף פעולה ואינטואיציה, קשורה להארה, לאינטואיציה, ממצויים כל הזמן בתנועה, ההתפתחות באה מן הכוח, יכולים להיות קרים או חמים כמו המים. קיים רגש אימהי מאוד חזק.


נ האות נ´ יש הומור, יכולת להגיע לגבהים אינטלקטואלים, אינם ישנים הרבה, מוכשרים בתחום המתמטיקה, מאוד מוכשרים טכנית, ובלימודים, ההצלחה גלגלית. מאוד מיניים, לא מוציאים רגשות בקלות, במצב חרדות משתדלים להסתיר מהזולת. אם מרוצים מחיי הנישואים מאוד נאמנים, במידה ולא, יכולים להיות מאוד בוגדניים. קיים נ - דתי מחובר לשם. קיים נ - מנותק מהמציאות הדתית ספקנות.


ס האות ס´ אנשים מאוד רגישים, אומרים מה שחושבים, אימפולסיביים, בד"כ טובים לאנשים. אם יש לחצים חשים חסרי סיפוק, הלחץ באזור הריאה. יש עין שלישית מאוד מפותחת. נוחים להתרגז, יכולים להציק ברגע שדברים לא מסתדרים. כטיפוס, ברגע שנותנים אהבה, שוטפים את האדם, לכן יש כוח של הרס, זקוקים לעידוד ותמיכה, בעלי זוג טובים.


ע האות ע' אנשים עקביים בצעירותם מחפשי דרך, בבגרותם מורי דרך, שומרי סוד, אינטליגנטים, יכולת ראיית הנולד, קצת מתוסבכים, בילדות קשיים עם ההורים, מגיל צעיר זקוקים להיות עצמאים. בעלי דמיון, נמרצים. נוטים לכעוס, כשהם צוחקים, צחוקם מתגלגל, משתחרר, הנשים מאוד טובות, עברו הרבה סבל, טוב לב, מוכנים תמיד להעניק עזרה. ניחנו בכושר מנהיגות ועוצמה פנימית.


פ האות פ´ יש גבהות רוחנית, יכולת תקשור טובה. אומרים מה שמרגישים, אוהבי שליטה, ממון, יודעים לארגן דברים. פנימיות מאוד חזקה, הפה שלהם או שהורס אותם, או נותן כוח וכסף. קשורים לצ´אקרת הגרון, יש להם פריון אם ה - פ´ פתוחה -פריון. אם ה - פ´ סגורה - יש בעיות פריון. (נשים שיש להם בעיות פריון מומלץ לבדוק כיצד הן כותבות את ה - פ´ אם היא סגורה, לעבוד על כתיבת פ´ פתוחה, האנרגיות פותחות פריון), ה - פ´ אוהבת לדבר הרבה, פעילים אנרגטיים, - פיסית. חרוצים, שאפתנים.


צ האות צ´ אוהב לסמוך על עצמו, יש נטייה להברקות, פעיל בארגונים התנדבותיים, אוהב משפחה, חשוב הבית והילדים מאוד ביתיים. צ´ מתחלק ל 2 סוגים: סלחנים - שכחו מה קרה.צריכים ללמוד לסלוח. עקשנים גדולים, קשורים לאדמה, רציונאליים, הצ´ כמו כלי יש הברקות קולטים כל הזמן, מחפשים אחר שלמות,כישרון בהוראה, ובלהגיד מה לעשות, כישרון לאומנות.


ק האות ק´ טמפרמנטים, יש חכמת חיים, לפעמים מסכנים את עצמם, בעלי קליטה מהירה, יש להם פרא, מאוד פראיים, אינסטינקטים מפותחים, אינטואיציה מפותחת, בעיה של סבלנות וסובלנות, בבגרות מתרחקים מהזולת.


ר האות ר´ אות שרוצה לעשות הרבה למען הזולת, כאשר חיובית מביאה עזרה, אמינה אחראית. ה - ר´ אגוצנטרית מחפשת שליטה, אוהבי ניקיון, מכבדים את הזולת, הפרטיות חשובה להם. יש בניהם אנשים מאוד רוחניים או מאוד פרגמאטיים, אם אחרי ה -ר´ יש אות של גדלות רוחנית אלה אנשים שיעלו למעלה, אם אותיות ארציות, (אדמה), יהיו ארציים. מאוד פדנטיים בחשיבה שלהם, כישרון להוראה. אוהבים ללמוד, מחפשים את האינטימיות שלהם.


ש האות ש´ אות של גבהות רוחנית אך ניתן להגיע לסכנות, יכולים להגיע לרמות מאוד גבוהות בדת. יכולת יצירתיות מאוד גבוהה, כושר ביטוי, יכולים להיות פרקטיים או מרחפים, לעיתים שילוב של שניהם. ל ש´ יש לפעמים בעיות נפשיות, בא מההורים. ש´ אש, לא יציבה ש´ אוהבת פרטיות, ביקורתית, מחליפה מקצועות במשך הזמן. אם עוסקת בטיפול, מטפלת טובה.


ת האות ת´ מתנהגת או ברוך או בכעס. לא אוהבת שירמו אותה, לא סולחת למי שרימה. יכולה לעשות כסף, אות של נתינה, אוהבת מסגרות, שאפתנית, אמביציה בריאה, יכולת לנהל דברים, יכולת לראות תמונות רוחניות, אומץ לב, מעמיקה, ל - ת´ יש שמחת חיים.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם לאה שירה-גד, נומרולוגית, מדיום ומטפלת בהחזרת אהבה,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 51

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי