אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
סוד ההתאמה הזוגית בין המזלות

סוד ההתאמה הזוגית בין המזלות


 

ההתאמה המובאת בסקירה זו  נעשית על-פי המזל בו נולד האדם. מובהר שההתאמות המובאות כאן הם כלליות ולא נועדו להחליף את המפה האישית, אך הן מספקות התאמה מסוימת בצורה ראשונית לבחינת ההתאמה ביניכם. 

הכללים המובאים כאן פשוטים להבנה, וכל אחד מהקוראים יכול ללמוד אותם ולהיעזר בהם, בבואו לבחון את נושא ההתאמה עם בן זוג או שותף.

יש  לציין שבמידה ורוצים לבדוק התאמה אישית זוגית בצורה יסודית ,מומלץ לפנות לאסטרולוג על מנת לבדוק את  המפה  האישית שלך ושל בן/בת זוגך בכל ההיבטים של הזוגיות.

 

הסבר להבנת ההתאמה בין המזלות

 

1. ההתאמה בין המזלות נעשית על פי המזל בו נולד האדם.

2. באסטרולוגיה קיימים 4 יסודות להם משויכים המזלות: אש, מים, אויר ואדמה.

3. חלוקת המזלות לפי היסודות:

אש - טלה, אריה וקשת.

אדמה - גדי, שור ובתולה.

אויר - מאזניים, דלי ותאומים.

מים - סרטן, עקרב ודגים.


חוקיות ההתאמה

 

בדיקת ההתאמה נעשית על-פי חוקי טבע פשוטים המוכרים לכולנו.

 

  • מזלות האוויר יתאימו בעיקר למזלות האש, כיוון שהאוויר מלבה את האש. ההפריה תהיה הדדית ולכל אחד יהיה צורך ברעהו על מנת להמשיך להתקיים ולהתפתח.

 

  • מזלות המים יתאימו בעיקר למזלות האדמה מכיוון שהם ירוו את האדמה ויתנו לה את הנדרש לה על מנת להניב גידולים, ויחדדו את הצורך בהדדיות עבור תחושת ההשלמה והמשכיות החיים.

 

  • הערה: יש אסטרולוגים הגורסים. שמזלות נגדיים יכולים למצוא התאמה מעולה מכיוון שהם אמנם שונים באופיים הבסיסי אך הם משלימים אחד את השני בצרכים ובלימוד.כלומר כל אחד מוצא אצל בן זוגו את אשר נידרש לו לאיזון התכונות שלו.

 

  • תיתכן התאמה טובה גם עבור מזלות שהם בני אותו יסוד .אך לא בני אותו מזל כי אז יוצר מצב של אותן תכונות אופי שליליות שמתנגשות.

 

  • מזלות המים יכבו את מזלות האש, -השקט והפסיביות של מזלות המים יכבו ויחנקו את הדינמיות וההתלהבות של מזלות האש. ואילו מזלות האש ירתיחו את המים.

 

  • מזלות האדמה יחנקו את מזלות האש - מזלות האדמה איטיים ואף שמרניים מדי לקלילות ולקצב של מזלות האש, לכן מזלות האש ירגישו חנוקים וחסומים אנרגטית ע"י מזלות האדמה.מצד אחר האש תגרום לאדמה להיות חרוכה.

 

  • מזלות המים ומזלות האוויר עשויים לחיות זה לצד זה גם זמן רב בניסיון לגרום אחד לשני להבין זה את צורכי זה. אך מכיוון שהפער בין צרכיהם הבסיסיים גדול החיבור עשוי להיות מתסכל ותידרש עבודה זוגית קשה כדי להגיע לחיבור טוב ומאוזן.

 

  • מזלות האדמה והאוויר יכולים לחיות זה לצידו של זה גם זמן רב אך הם יכולים להרגיש מרוחקים  מכיוון שלא קיים קשר בסיסי חזק ביניהם.תידרש עבודה זוגית רבה כדי להגיע לאיזון.

 

לסיום אני מציע בנוסף שתקשיבו לרחשי הלב הכנים שלכם, כי לרוב הלב יודע מה נכון עבורכם.

מוקדש באהבה לכל הנשמות המחפשות אהבה אמיתית  ביקום.


רוצים לבדוק התאמה בין מזלות ? כנסו לאתר לשיחה אישית עם משה אלדן אסטרולוג ומאמן אישי,  ועם מומחים רבים נוספים בתחומי המזלות,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המזלות והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 47 ?

 


למאמרים נוספים:
רשימת  הכוכבים
האסטרולוגיה כמדע
תחזית אסטרולוגית יומית
אסטרולוגיה רומנטית עד אליך ב-SMS
תחזית אסטרולוגית שבועית

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי